Įkraunama...
Įkraunama...

Preimplantacinė diagnostika

Laba diena,

Atsiliepkite, kam rekomenduotas šis tyrimas ir tos, kurios galbūt jį darėsi. Kaip sekėsi? Kai suprantu Lietuvoje, tik Santariškėse gali būti atliekama ir mokamai. Kokia kaina?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Jurgaaa @ 2017 02 12, 17:06)
Laba diena,
Atsiliepkite, kam rekomenduotas šis tyrimas ir tos, kurios galbūt jį darėsi. Kaip sekėsi? Kai suprantu Lietuvoje, tik Santariškėse gali būti atliekama ir mokamai. Kokia kaina?
Ačiū

Sveika. Man dare. Ne del kazkokiu rizikos faktoriu,o del to kad cia (Ispanija), kiek man aiskino, pagal statistika istirtu embrionu isodinimo geresni rezultatai, nes zinai kad isodini gera, t.y. didini sansus.
Valdiskos klinikos kiek zinau taiko tik kai yra kazkokie rizikos faktoriai, genetiniai ar kazkokie kiti susirgimai.
Privacios klinikos tau siulo, kad gali pasidaryti papildomai mokant, tokiu budu padidinant sansus. Kaina 500 euru uz vieneta.
As dariausi 2 IVF (nesekmingai), antra karta isodino embriona kuris buvo istirtas ir auksciausios kategorijos is 4 imanomu, t.y. idealus.
Pirma karta negalejo to padaryti, nes tai nevisada imanoma del embriono formos (jie turi durti konkrecia diena ir i konkrecia vieta, kartais auga taip, kad tai labai rizikinga ir nedaroma). Kai snekesi su gydytojais manau paaiskins, parodo paveiksliukus ir viska paaiskina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle @ 2017 02 13, 15:14)
Sveika. Man dare. Ne del kazkokiu rizikos faktoriu,o del to kad cia (Ispanija), kiek man aiskino, pagal statistika istirtu embrionu isodinimo geresni rezultatai, nes zinai kad isodini gera, t.y. didini sansus.
Valdiskos klinikos kiek zinau taiko tik kai yra kazkokie rizikos faktoriai, genetiniai ar kazkokie kiti susirgimai.
Privacios klinikos tau siulo, kad gali pasidaryti papildomai mokant, tokiu budu padidinant sansus. Kaina 500 euru uz vieneta.
As dariausi 2 IVF (nesekmingai), antra karta isodino embriona kuris buvo istirtas ir auksciausios kategorijos is 4 imanomu, t.y. idealus.
Pirma karta negalejo to padaryti, nes tai nevisada imanoma del embriono formos (jie turi durti konkrecia diena ir i konkrecia vieta, kartais auga taip, kad tai labai rizikinga ir nedaroma). Kai snekesi su gydytojais  manau paaiskins, parodo paveiksliukus ir viska paaiskina. 4u.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Jurgaaa @ 2017 02 12, 17:06)
Laba diena,

Atsiliepkite, kam rekomenduotas šis tyrimas ir tos, kurios galbūt jį darėsi. Kaip sekėsi? Kai suprantu Lietuvoje, tik Santariškėse gali būti atliekama ir mokamai. Kokia kaina?

Ačiū


Sveika, man darė PGD (preimplantacinė diagnostika). Bet ne LT o Turkijoje, aš iš turkaičių temos mirksiukas.gif Ten yra nemažai info tuose puslapiuose, tik reikia atsirinkti, o pirmame psl. yra sužymėtos mergaitės, kurios darėsi. Nežinau kas tiksliai domina, bet pabandysiu surašyti savo patirtį. TR siūlo visoms kam per 38 metus, nes mano, kad kiaušialąsčių kokybė su amžiumi vis sparčiau prastėja ir atsiranda embriono genetiniai pakitimai. Aš turėjau du nesėkmingus IVF be PGD. Viskas ėjosi kaip ir neblogai, užauginom blastučių, turėjom ir šaldytų, bet niekad nekibdavo. Niekaip negalėjau suprasti - nei aš, nei gydytojai negalėjo išaiškinti, kodėl. Lyg duodavo indikacijas, kad gal blogi embrionai (man jau per 40). Ryždamasi trečiam IVF, sakiau būtinai tirsiuosi, nes jei visi blogi, tai viskas bus aišku. Trečiam IVF turėjom 5 blastocistas, iš jų po PGD buvo 4 geros ir viena su pakitimais. Įsodino vieną ir dabar skaičiuoju 27 - ą nėštumo savaitę. Beja, be embrionų tyrimo, dar labai gydžiausi ir save nuo imuninių dalykėlių, leidausi imunoglobuliną, kad mano organizmas nesugalvotų atmesti svetimkūnio (juk nežinia ar ir ankstesniais IVF buvo embrionų kokybės bėda). Jei dar kas domina- klausk. O kokią dilemą pati sprendi, su kuo susiduri? 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriuke2 @ 2017 02 14, 10:58)
Ryždamasi trečiam IVF, sakiau būtinai tirsiuosi, nes jei visi blogi, tai viskas bus aišku. Trečiam IVF turėjom 5 blastocistas, iš jų po PGD buvo 4 geros ir viena su pakitimais. Įsodino vieną ir dabar skaičiuoju 27 - ą nėštumo savaitę. Beja, be embrionų tyrimo, dar labai gydžiausi ir save nuo imuninių dalykėlių, leidausi imunoglobuliną, kad mano organizmas nesugalvotų atmesti svetimkūnio (juk nežinia ar ir ankstesniais IVF buvo embrionų kokybės bėda).  Jei dar kas domina- klausk. O kokią dilemą pati sprendi, su kuo susiduri?  4u.gif  mirksiukas.gif

Sveika.
O galima paklausti - tau imunini gydyma skyre nes kazka atrado ar profilaktiskai?
As turejau 2 IVF, antro metu su PGD, isodintas auksciausios kokybes embrionas. Nebuvo kibimo. Po to padare imuninius tyrimus, nieko neatrado bet gydytoju nuomone sekanciam reiktu naudopti aspirina, heparina ir kortikosteroidus (jei teisingai isverciau), kad padidinti tikimybe.
Atsakyti
QUOTE(Belle @ 2017 02 28, 10:54)
Sveika.
O galima paklausti - tau imuninį gydyma skyre nes kazka atrado ar profilaktiskai?
As turejau 2 IVF, antro metu su PGD, isodintas auksciausios kokybes embrionas. Nebuvo kibimo. Po to padare imuninius tyrimus, nieko neatrado bet gydytoju nuomone sekanciam reiktu naudopti aspirina, heparina ir kortikosteroidus (jei teisingai isverciau), kad padidinti tikimybe.


Laba, po kelių nesėkmių aš pati daug knaisiojausi ir ieškojau sliekų, nes iš viso 4 įsodinimai (du švieži, du FET) ir jokio kibimo. Tad galvojau taip: jei embrionai geri, bėda turi būti manyje, t.y. greičiausiai atmetu svetimkūnius. Pati susiradau gydytoją Karpenko. Jokia vaidingumo klinika, nei LT nei TR netiki imuniniais reikalais ir jokių tyrimų neskiria. Gyd Karpenko viską supasakojau, jis skyrė tyrimus, kurie parodė, kad "neturiu imuniteto". Tuomet skyrė leistis cikloferoną, kuris, turėjo ženkliai sustiprinti imunitetą - tiek kileres, tiek ir supreseres (blogasias ir gerąsias ląsteles). Du mėn. po to sakė negalima pastoti. O vėliau reikėjo naudoti imunoglobliną. Jei teisingai supratau, tai kilerės tuomet buvo prislopintos, o gerosios lastęlės ne. Va tokia istorija. Dar gydytoja K darė ir kraujo krešumo tyrimus, po to skyrė kraują skystinančius vaistus Fraxiparimą (arba clexane, arba zibor). Jie gerina kraujotaką ir maisto medžiagų patekimą į gimdą/ placentą.
Jei dar turėsi klausimų- rašyk a.ž., nes čia retai kada užsuku.
Atsakyti

Sveikos, gal jau kas darėsi PGD Santaros klinikoje? Kiek laiko laukėte atsakymo? Kada vyko įsodinimas?

Atsakyti