Įkraunama...
Įkraunama...

Grandinėlė ant kojos

Sveiki, esu girdėjęs, kad grandinėlė ant moters kojos gal išduoti apie jos statusą blink.gif ar būdą, priklausomai nuo to ant kurios kojos nešioja ją. Ar tai tiesa? Ar galite pasidalinti patirtimi informacija? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suinteresuotas @ 2017 02 13, 12:38)
Sveiki, esu girdėjęs, kad grandinėlė ant moters kojos gal išduoti apie jos statusą  blink.gif  ar būdą, priklausomai nuo to ant kurios kojos nešioja ją. Ar tai tiesa? Ar galite pasidalinti patirtimi informacija?  smile.gif

Gal pries 15-30metu taip buvo,dabar dauguma nesigilina ir devi jas kaip stiliaus akcenta arba aksesuara. smile.gif Aisku,kas gyveno tais laikais,kai buvo manoma,kad grandinele ant tam tikros kojos devi lengvo budo mergaites ir moterys,kurios uzsiima prostitucija,gal ir galvoja iki siol taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2017 02 13, 12:52)
Gal pries 15-30metu taip buvo,dabar dauguma nesigilina ir devi jas kaip stiliaus akcenta arba aksesuara. smile.gif Aisku,kas gyveno tais laikais,kai buvo manoma,kad grandinele ant tam tikros kojos devi lengvo budo mergaites ir moterys,kurios uzsiima prostitucija,gal ir galvoja iki siol taip biggrin.gif


Keliaujant į šiltus kraštus pastebėjau, kai daugiau dėmesio manoji sulaukia, kad dėvi ją ant dešinės kojos.. ax.gif biggrin.gif

Lietuvoje kažkaip mažiau pastebėjau tokių atvejų, bet irgi būna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suinteresuotas: 13 vasario 2017 - 13:07
Visiška nesąmonė, kad grandinėlė ant kojos išduoda kažkokį kažkieno sugalvotą statusą. Čia tas pats jei žmogus turi tatoo, tai būtinai yra sėdėjęs, arba vyras su auskaru - būtinai piratas. Arba jei vienas nagiukas nulakuotas kita spalva tai moteris parsidavinėja.
O šiltuose kraštuose visos šiaurietės sulaukia daugiau dėmesio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2017 02 13, 13:36)
Visiška nesąmonė, kad grandinėlė ant kojos išduoda kažkokį kažkieno sugalvotą statusą. Čia tas pats jei žmogus turi tatoo, tai būtinai yra sėdėjęs, arba vyras su auskaru - būtinai piratas. Arba jei vienas nagiukas nulakuotas kita spalva tai moteris parsidavinėja.
O šiltuose kraštuose visos šiaurietės sulaukia daugiau dėmesio. mirksiukas.gif


Tai sakot, kad čia jau manosios specifiškumas, traukti dėmesį? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Taip, čia yra tokia mano nuomonė. O jei glumina ,kad pietiečiai atkreipia dėmesį į jūsų moterį, tai arba nesivežkit, arba kaip musulmonai apmūturiuokit nuo galvos iki pėdų.Nors reiktų didžiuotis,kad į jūsų moteris dar kam patinka.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2017 02 13, 13:47)
Taip, čia yra tokia mano nuomonė. O jei glumina ,kad pietiečiai atkreipia dėmesį į jūsų moterį, tai arba nesivežkit, arba kaip musulmonai apmūturiuokit nuo galvos iki pėdų.Nors reiktų didžiuotis,kad į jūsų moteris  dar kam patinka.


Aš ir didžiuojuosi, tikrai neglumina, net patinka mirksiukas.gif
Tik manau, kad būtent ten grandinėlė ant dešinės kojos ką nors papildomo išduoda jiems ar pasako, nes kaip prie medaus lenda ir dėmesį rodo bigsmile.gif
Atsakyti
Ten, kur moterys dėvi abajas, ten čiurnos,riešai, akys yra skaitomos erogeninėmis zonomis.O mes šių vietų neslepiam, atvirkščiai dar paryškinam apyrankėmis ir apykojomis.Tai ir spokso akis išvertę. Juk mes tada jiems atrodom labai lengvai prieinamomis. Na ten gyvenimas pietinėse arba rytinėse šalys yra ištisa filosofija.
Atsakyti