Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai langams :)

toliau puošiam langelius ir dalinamės idėjom...

sena tema ČIA
Atsakyti
kazin kur galima butu rasti nuotrauku su lubiniais karnizais interjere?
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 07 28, 15:00)
kazin kur galima butu rasti nuotrauku su lubiniais karnizais interjere?

na aš nepatarsiu kur rasti, bet šiais laikais ant lubinio karnizo (to su bėgeliais) aųš daryčiau ale širmą rolleyes.gif jei yra bent du bėgeliai tai liux..o jei trys tai išvis liux thumbup.gif
Atsakyti
Klausykit, o vaiku kambariui kas jusu manymu geriau: roletai ar romanetes?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 07 29, 16:11)
Klausykit, o vaiku kambariui kas jusu manymu geriau: roletai ar romanetes?

pas berniuka dėčiau roletą, o pas mergaitę kokią gražuolę romanetę wub.gif
Atsakyti
Visos senos temos neskaiciau blush2.gif bet mane domintu gal kas darete roletus Euriviloj ? Jie reklamuojasi kad ju kasetes roletu yra pacios maziausios ir aplamai labai geras mechanizmas.Idomu kaip is tikro g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 07 28, 20:02)
na aš nepatarsiu kur rasti, bet šiais laikais ant lubinio karnizo (to su bėgeliais) aųš daryčiau ale širmą rolleyes.gif  jei yra bent du bėgeliai tai liux..o jei trys tai išvis liux thumbup.gif

jei teisingai supratau, lubiniai karnizai jau atgyvene?
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 07 31, 11:16)
jei teisingai supratau, lubiniai karnizai jau atgyvene?

schmoll.gif tikrai ne... tik pvz jei iki lubų nuo lango didelis tarpas tai man gaila vietos.... būna dabar kad vos ne pusmetris tai ten tikrai lubinių nedėčiau schmoll.gif o jei kokie 20-25cm tai tikrai laisvai....

dabar tuos lubinio tipo karnizus galima kabinti ir ant sienos.. tvirtinasi kappuočių pagalba.. tad jei jau turi tokį karnizą tai laisvai galima perkabint taip mirksiukas.gif juolab kad jie nėra labai jau pigūs ir mest lauk tikrai nereikia... 4u.gif

sakyčiau vaikytis mados užuolaidų atžvilgiu yra truputį kvaila blush2.gif man pvz tie vamzdiniai senoviniai karnizai prieš 5 metus tooookie baisūs ir atgyvenę atrodė, o dabar pas mane namie vos ne visi tokie sudėti doh.gif taip kad skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditax @ 2006 07 30, 20:31)
Visos senos temos neskaiciau  blush2.gif bet mane domintu gal kas darete roletus Euriviloj ? Jie reklamuojasi kad ju kasetes roletu yra pacios maziausios ir aplamai labai geras mechanizmas.Idomu kaip is tikro  g.gif




Mes irgi domėjomės roletais. Apie Eurivilą negaliu nieko pasakyti. Tiesiog neturejome laiko ten užsukti. Apžiūrėjome kelias firmas ir nusprendėme užsisakyti roletus į miegamąjį iš Dexteros. Čia iš visų aplankytų firmų didžiausias audinių pasirinkimas. Atvažiavo jų vadybininkas, išmatavo langus. Patarė, kokį geriau audinį rinktis. Nes buvom išsirinkę tokį, kuris banguojasi ant lango. Tikrai labai maloniai aptarnavo ir dar pritaikė 10 procentų nuolaidą. Tai apie 100 litų ir sutaupėme rolleyes.gif . Taip pat iš Dexteros užsisakinėjome tinklelį-roletą nuo vabzdžių. Apie kokybę dar negaliu papasakoti, nes roletus sudės tik po Žolinių.


O i balkona gamino firma Langdena. Pas juos radom mums tinkamą audinį roletams. Turėtų šiandien atvažiuoti meistras. Papasakosiu įspūdžius. 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Dainulia @ 2006 07 31, 14:07)
Mes irgi domėjomės roletais. Apie Eurivilą negaliu nieko pasakyti. Tiesiog neturejome laiko ten užsukti. Apžiūrėjome kelias firmas ir nusprendėme užsisakyti roletus į miegamąjį iš Dexteros. Čia iš visų aplankytų firmų didžiausias audinių pasirinkimas. Atvažiavo jų vadybininkas, išmatavo langus. Patarė, kokį geriau audinį rinktis. Nes buvom išsirinkę tokį, kuris banguojasi ant lango. Tikrai labai maloniai aptarnavo ir dar pritaikė 10 procentų nuolaidą. Tai apie 100 litų ir sutaupėme rolleyes.gif . Taip pat iš Dexteros užsisakinėjome tinklelį-roletą nuo vabzdžių. Apie kokybę dar negaliu papasakoti, nes roletus sudės tik po Žolinių.
O i balkona gamino firma Langdena. Pas juos radom mums tinkamą audinį roletams. Turėtų šiandien atvažiuoti meistras. Papasakosiu įspūdžius. 4u.gif

O kiek laiko Dextera gamina? Na per kiek laiko nuo uzsakymo atveza?
Atsakyti
QUOTE(xeditax @ 2006 07 31, 14:12)
O kiek laiko Dextera gamina? Na per kiek laiko nuo uzsakymo atveza?





Pagamina maždaug per pora savaičių. Vadybininkas kai išmatavo, konkrečiai suderino laiką, kada galėsime priimti meistrą, kad sudėtų roletus.

Šiaip gaminimas visur panašiai užtrunka, nes sakė, kad šiuo metu ypatingai padidėjusi roletų paklausa dėl karštų orų.

O
tu nori konkrečiai iš Dexteros užsisakyti? rolleyes.gif



Atsakyti
QUOTE(Dainulia @ 2006 07 31, 14:37)
Pagamina maždaug per pora savaičių. Vadybininkas kai išmatavo, konkrečiai suderino laiką, kada galėsime priimti meistrą, kad sudėtų roletus.

Šiaip gaminimas visur panašiai užtrunka, nes sakė, kad šiuo metu ypatingai padidėjusi roletų paklausa dėl karštų orų.

O
tu nori konkrečiai iš Dexteros užsisakyti? rolleyes.gif

Galutinai neapsisprendziau, bet ko gero ax.gif Kad kiek kur skaitau pasisakymus, tai Dextera ima virsu medziagu pasirinkime ir kokybes atzvilgiu.Ryt bandysiu skambinti.
Atsakyti