Sveikos,gal kas buvot susidūrusios su panašia bėda ir galėsit padėti. Pernai metais pažeidžiau nago guolį, supūliavo, skaudėjo, gydžiau tepaliukais receptiniais ir pamažu pūliavimas baigėsi. Tuomet laikui bėgant pastebėjau, kad mano pačios kojos nagas pasidarė tarsi negyvas ir atšoko apskritai nuo nago guolio ir liko prikibęs tik kamputis, o po apačia augo naujas, storas ir pageltęs, negražus, todėl iš kart gavau siuntimą pas chirurgą nago pašalinimui. Pašalino man tuos nagus, sakė po pusmečio ataugs. Praėjo jau tas pusmetis, o gelbėjuosi pedikiūristės pagalba kuri man užklijuoja gelinį nagą, nes žiūrėti baisu. Grybelio jokio nėra, nagas paaugo turbūt kokius 3mm, sustorėjo, papilkėjo, ir viskas, taip ir sustojo. Jei ne gelis iš vis būtų gėda nusiimti kojines net prieš vyrą. Girdėjau ne kartą kad pirmasis atauga baisus ir po to auga normalus. Bet kad dar net tas pirmasis nenori man toliau augti, labai nesmagu unsure.gif gal žinot kokių priemonių paspartinti augimui? Taip nesinori su tuo geliu vaikščiot visą likusį gyvenimą blink.gif