Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pritapti prie moteru kolektyvo

Norėjau paklausti moteru nuomuoniu, kai pritapti prie moteru kolektyvo. Mano sitaucija mazdaug tokia, kad isidarbinau pries kuri laika i tam tikra istaiga, pas mane kolektyva beveik 100 proc. sudaro moterys (ju virs 100, bet tiesiogiai bendraujama su kokiomis 20). Na isidarbinus tikrai buvo mano itin prasta finansine situacija,katik pradejau gauti pajamas, negalejau ten eit dalyvauti naujoku krikstynose, pasisedejimuose ir pan., tiesiog turejau islaikytiniu,kreditu ir ne man buvo galimybes svaistytis eurais. Siandien, mazdaug po metu situacija gan stipriai pasikeite, pradejau gauti papildomu pajamu is kitur, galiu sau daugiau leisti, norisi pritapti, bet pastebejau, kad kolektyvas nusistates ganetinai neigiamai, nors ir bandau itikti, stengiuosi padeti kuo galiu, neformali pagalba is mano puses, niekad del nieko nepriekaistauju nors ir nepatnka gal kai kurie dalykai, bet tai nepadeda. Ir tai ganetinai zlugdo emociskai, darbas geras, pajamu pakanka, visos salygos geros, bet del tu moteru poziurio, nuolatinio kazkokio stebeijimo, i darba einu kaip i katorga. Ar jusu nuomone imanoma kazka pakeist ar tiesiog kenteti ir keisti darba? Aisku pazymiu, kad realiai per visa laikotarpi tikrai nieko nebuvau izeides ir pan.
Atsakyti
keisk poziuri i darba. Darbas yra tam, kad uzdirbti pinigu. Ne draugysciu ieskoti. Nelisk joms i uzpakali, dirbk savo darba, sypsokis ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 03 19, 21:07)
keisk poziuri i darba. Darbas yra tam, kad uzdirbti pinigu. Ne draugysciu ieskoti. Nelisk joms i uzpakali, dirbk savo darba, sypsokis ir viskas.


Gal ir teisingai sakote. Siaip sunku tam moteriskam kolektyve vien moterys ir pats stengies daug nekalbet apie save tai toki uzdaruma prilaikau, bet kiek apie save naujo suzinau! Aisku negrazus, nepatrauklus ten tai cia dzin, nieko naujo man, bet kazkas su kokiu vyru mate, tai gal gejus, kazkas stoti su pronstitute mate, visi tik viska mate kur manes nebuvo, ale is kur prisigalvoja nesamoniu.
Atsakyti
jau tikrai moteru kolektyvas - tikras sirsuolynas. Neteko niekada dirbti su "tokio lygio" moterytem, kur tik pletkai valdo, ir visas darbo procesas valdomas padarius isvadas is gautos informacijos apie "kazkuria' (nes pries tai dirbau rimtose biggrin.gif organizacijose).
Jei sneki, juokiesi, ar esi linksmas - jau kelia itarima. nes taip negali buti. Bandai tyleti - tai nerodyk savo principu biggrin.gif na ir kaip elgtis? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GUTE69 @ 2017 04 06, 16:59)
jau tikrai moteru kolektyvas - tikras sirsuolynas. Neteko niekada dirbti su "tokio lygio" moterytem, kur tik pletkai valdo, ir visas darbo procesas valdomas padarius isvadas is gautos informacijos apie "kazkuria' (nes pries tai dirbau rimtose  biggrin.gif  organizacijose).
Jei sneki, juokiesi, ar esi linksmas - jau kelia itarima. nes taip negali buti. Bandai tyleti - tai nerodyk savo principu biggrin.gif na ir kaip elgtis? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Jei turi laiko juoktis ir linksmintis reiskias per mazai darbo gauni, nieko neveiki, kruvis nesaziningai paskirstytas (jau buvo biggrin.gif )
Atsakyti
O gal geriau totalus ignoras? Tarsi jos sienos būtų ax.gif Šnekėti tik su tomis, su kuriomis tuo metu būtina ir tiek. Arba pasirinkti vieną fainiausią iš jų ir tik su ta bendrauti, tik žinoma, su atstumu, nesipasakojant asmeniškumų, tiesiog lengvi juokeliai.
Mano pirmame darbe buvo toks vaikinas, kuris tik su manimi bendravo, su kitomis ne, taip matyt nesijautė visai atstumtas, bet ir nebandė visoms įtikti. Taip jau yra, kai žmonės priima, tai priima, o jei nenori, tai gal lindimas į vieną vietą ir padėtų, bet ar verta save žemint?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 15, 12:41)
O gal geriau totalus ignoras? Tarsi jos sienos būtų ax.gif Šnekėti tik su tomis, su kuriomis tuo metu būtina ir tiek. Arba pasirinkti vieną fainiausią iš jų ir tik su ta bendrauti, tik žinoma, su atstumu, nesipasakojant asmeniškumų, tiesiog lengvi juokeliai.
Mano pirmame darbe buvo toks vaikinas, kuris tik su manimi bendravo, su kitomis ne, taip matyt nesijautė visai atstumtas, bet ir nebandė visoms įtikti. Taip jau yra, kai žmonės priima, tai priima, o jei nenori, tai gal lindimas į vieną vietą ir padėtų, bet ar verta save žemint?


Tai panasiai ir darau, ignoruoju dauguma, bet matosi tas jas dar labiau nervina biggrin.gif gal patikot vyrukui todel su jumis isskirtinai ir bendravo biggrin.gif juoakuju, as ir su viena mergina kazkaip susibendravau kolegiskai, aisku tu minciu visokiu kyla, nesvarbu kolege - nekolege, taip jau yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jonukas30 @ 2017 05 15, 13:31)
Tai panasiai ir darau, ignoruoju dauguma, bet matosi tas jas dar labiau nervina biggrin.gif gal patikot vyrukui todel su jumis isskirtinai ir bendravo biggrin.gif juoakuju, as ir su viena mergina kazkaip susibendravau kolegiskai, aisku tu minciu visokiu kyla, nesvarbu kolege - nekolege, taip jau yra biggrin.gif

Jei erzina tas didelis negatyvas iš likusių, tai galima pasinaudoti kažkokia proga ir jas jas nustebinti. Kovo 8 jau praėjo, bet gal pvz. greitai jūsų gimtadienis ar darbo darbe koks pusmetis ar metai ir tada tiesiog atnešti kokį tortą ir kavos pokelį, papjaustyti, pakviesti į virtuvėlę, jei tokią turite, pasivaišinti. Manau, kad dauguma smaližių sulėktų galiausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 15, 13:49)
Jei erzina tas didelis negatyvas iš likusių, tai galima pasinaudoti kažkokia proga ir jas jas nustebinti. Kovo 8 jau praėjo, bet gal pvz. greitai jūsų gimtadienis ar darbo darbe koks pusmetis ar metai ir tada tiesiog atnešti kokį tortą ir kavos pokelį, papjaustyti, pakviesti į virtuvėlę, jei tokią turite, pasivaišinti. Manau, kad dauguma smaližių sulėktų galiausiai smile.gif


Visos buvo pasveikintos kovo 8 diena, galvoju gal dar per gimtadieni savo pakviest, bet kai pagalvoju ar ne per daug as cia ardausi, geriau savo draugei ka nupirkciau geresnio, visgi pats svarbiausias zmogus gyvenime, o kolektyvas tai vienas tai kitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 03 19, 21:07)
keisk poziuri i darba. Darbas yra tam, kad uzdirbti pinigu. Ne draugysciu ieskoti. Nelisk joms i uzpakali, dirbk savo darba, sypsokis ir viskas.

Labai pritariu tokiam požiūriui...Dirbam dėl pinigù, o ne draugysčų!

O moterys yra jau tokios...pavydžios, pletkorkos ir jau taip bus...

Atsakyti
vyrams gal ir lengviau su tuo susitaikyti, bet man keista, kad moterims nera svarbi psichologine atmosfera darbe. Man tai ji labai labai svarbi, gal net ne maziau negu atlyginimas. juk darbe praleidziam trecdali savo laiko. su artimais zmonem tiek daug nepraleidziam. Ir kaip galima visa ta laika "uzsispaudus", kazkokias sienas pasistacius buti, as neisivaizduoju. Neistverciau tokiam darbe ilgai.
Klausimas, ko Jonukas nori, ar su tom moterim kovoti ir nugaleti, ar susidraugauti. Nes dabar panasu, kad jis kovoja, ignoruoja ir dziaugiasi, kad moterys nervuojasi. Jau geriau ta ideja su gelemis kovo 8tą ar tortukas per kokia svente.
Nors aisku keista, kodel visai be priezasties moterys nedraugauja ir taip negraziai apsnekineja? Nesitiki kad vien del to, jog darbo pradzioje nejote i krikstynas ir nedalyvavote sventese.
arba gal tos moterys ;abai istroskusios vyrisko demesio, o kadangi jonukas turi moteri ir i svetimas turbut nesifdairo, tai visas gyvatynas sukilo ir pripaise jam gejaus ar paleistuvio etikete biggrin.gif cia kaip tam posaky apie varna ir zalias vynuoges...
Atsakyti