Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas pradėjo klausytis gana žiaurios muzikos.

Muzika kurios jis klauso

Na aš ištikrūju esu šokę išgirdus ir pamačius ką jis žiūri ir klauso per internetą. Jis pradejo klausytis viso šito "metalo", kaip jis vadina prieš 2 mėnesius (ačiū dievui garso kolonėliu neturime). Vos įsijungus tą youtube video ir pamačius šitos grupės albumo viršelį išsigandau. Ar man reiktų tai uždrausti? Ar tiesiog leisti jam klausytis ir melstis, kad viskas su juo bus gerai?
Atsakyti
Na, tegul ir klauso.Mano brolis paauglystėje klausydavosi vadinamo trash metalo.Ir nieko,užaugo padoriu žmogumi. Garantuoju, kad jūsų jaunystės muzika tėvams taip pat atrodydavo kaip laukinių muzika.
Drausti lengviausia.O kaip jūs tai uždrausite?Telefoną pakeisite į Nokia 3310, ar internetą namuose išjungsite?
Melstis nereikia, dievas čia nepadės.Tiesiog kalbėkitės ir dar kartą kalbėkitės su vaiku.Tegul vaikas žino,kad jums įdomu kuo jis gyvena, kad visada ateisite jam į pagalbą bet kokiu gyvenimo atveju. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IrenaVasil @ 2017 03 18, 21:56)
Muzika kurios jis klauso

Na aš ištikrūju esu šokę išgirdus ir pamačius ką jis žiūri ir klauso per internetą. Jis pradejo klausytis viso šito "metalo", kaip jis vadina prieš 2 mėnesius (ačiū dievui garso kolonėliu neturime). Vos įsijungus tą youtube video ir pamačius šitos grupės albumo viršelį išsigandau. Ar man reiktų tai uždrausti? Ar tiesiog leisti jam klausytis ir melstis, kad viskas su juo bus gerai?


Kiek metu? biggrin.gif nieko ta muzika nepadarys, paugliski bairiai. O kaip anksciau KISS klausydavosi, tai ir senajai kartai siaubas atrode biggrin.gif
Atsakyti

O mano nuomone, vaikams negalima klausytis jokios "ziaurios" muzikos. Ne be reikalo galima su tinkama muzika zmogu nuraminti, o su kita is proto isvesti. Musu smegenys ir pasamone labai jautriai i tai reaguoja.

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainiukas: 04 rugsėjo 2017 - 13:39
Vis tik labai įdomu kokiu būdu tai uždrausite daryti? Pas draugus neleisite? Į mokyklą neleisite?Įrašysite į bažnytinį chorą? Ar iš viso prie sijono prisisegsite?
Atsakyti