Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien NEnusipirkau

QUOTE(prieblanda @ 2006 07 28, 11:47)
Aš vis kai skaitau temą "Šiandien nusipirkau..." vis mintyse skamba "šiandien NEnusipirkau to ir to, ir ano"  biggrin.gif  tai matyt irgi byloja apie tam tirkrą piniginės discipliną  blush2.gif

prašom ant pakylos, atsispyrėlės pagundoms mirksiukas.gif
Atsakyti
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Visą savaitę basčiausi po visokiausius išpardavimus ieškodama kokių dailesnių klasikinių marškinukų, mat nuo pirmadienio pradedu žingsniuoti į darbelį, o garderobas vis dar studentiškas rolleyes.gif Ir nė vienos "bliuskės" nenusipirkau tongue.gif
Šiandie surengiau matavimosi maratoną iš savo senų rūbų, tai galiu pasakyti, kad gerai padariau nepirkdama - visai įdomių ansambliukų sukomplektavau didis.gif






Atsakyti
o aš laaaaaaaaaaaaabai užsimaniau kokių gražių batukų... bet... nieko gražaus neradau tai ir nenusipirkau schmoll.gif sutaupiau minimum 100Lt biggrin.gif be to, dabar va laaaaaaaabai noriu ledų..., bet nenusipirksiu, nes esu viena ir nėra kam mežę palikti verysad.gif
Atsakyti
Mes irgi vakar dviraciais vazinedami labai ledu uzsimanem, maniskis i kavine pradejo siulyti eiti, sunus siule sustoti ir nusipirkti is degalines po porcija, bet as pasakiau kad kai grisime, nuvaziuosiu i parduotuve, kur sia savaite ledai "ant seilo". Tai va, nuvaziuoju i parde, bet kol nusikasiau iki saldytuvu su ledais, praeidama prisikroviau i vezimeli visokio maisto kurio visai neplanavau ir kuris man buvo is esmes nereikalingas. Sustojau, viska iskroviau lauk ant artimiausios lentynos (oi keikia mane pardavejos), pasiemiau ledu 4 dezutes po du litrus ir isejau. Kavineje butume tiek sumokeje uz tris porcijas, o dabar saldiklyje 8 litrai keturiu rusiu ledu. Uzteks ilgam (savaitei kitai mirksiukas.gif )!
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 07 28, 15:21)
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif
Visą savaitę basčiausi po visokiausius išpardavimus ieškodama kokių dailesnių klasikinių marškinukų. Ir nė vienos "bliuskės" nenusipirkau  tongue.gif


Pažįstama situacija irnesakyk.gif Ieškojau kokių bliuzelių, bet taip nieko ir neradau blink.gif Kai kuriose parduotuvėse net ranka nekilo imti matuotis drabužių.
Atsakyti
Aš šiandien nuėjau i Drogą plaukams kaukės, bet pamačiau, kad kvepalam akcija, o kaip tyčia, būtent nėra to kvapo, kur man labai patinka, tai išsirinkau ie einu prie kasos, bet pagalvojau, kad grįžus namo man jie nebepatiks, tai grižau, ir padėjau atgal smile.gif O dabar labai džiaugiuosi, kad taip padariau thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai dar tik iš jūsų pasimokysiu gera tema- labai savim vakar nusivyliau- ėjau į žaislų parduotuvę- nupirkau dovanėlę kur reikėjo nupirkti- tai dar savo vaikui 3 daiktus nupirkau- kaip susilaikyti- shopoholizmas kažkoks. doh.gif

Su rūbais man tai papraščiau, nes Lietuvoj man retai kas pagal kainą ir kokybės santykį patinka- lengva susilaikyti rolleyes.gif

Nežinau ar man pavyks save tai sutramdyti.
Atsakyti
o as nenusipirkau...
et pries savaite nusprendziau isigyti akinius nuo saules. apejau visas optikas ir issirinkau Just Cavalli akinius. nerealiai grazus wub.gif . bet ir kaina doh.gif . jau buvau beperkanti, bet dar nusprendziau i viena optika uzeiti mirksiukas.gif . ten radau kitus ne tokius brangius (bet patiketike ir nepigius) bet irgi labai fainus, bet man maziau tiko nei cavalli. tai va kol svarsciau kuriuos pirkti - brangesnius ar pigesniu, tai nepirkau ne vienu, o nusip[irkau visai pigius. taigi nenusipirkau ir tiesa saknt visai tuo dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
o aš atsilaikiau nenusipirkusi krūvos žurnalų ir skaičiau knygą thumbup.gif
Atsakyti
o as nenusipirkau svarkelio. buvau jau susiruosus, bet pamasciau, kad tokios spalvos (nors ir kito modelio) jau turiu ir apseisiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Savaitgali buvau Akropolo ir nusipirkau tik pora realiai reikalingu daikteliu, o taip norejosi viko ka akys mato lotuliukas.gif
Atsakyti
zinot, anksciau visko be proto noredavau (nors ir dabar uzplaukia). bet ziuriu atejo metas, kai jau atrodo ir ta turiu, ir ta turiu, pvz . batu per keleta metu prisikaupe vasarai nesiojamu gal bent 9 poros, tai jau kaip ir be rysio dar pirkti..
kazkaip protingeju, nors galimybes dideja...
gal labai sunku nusipirkti, tai ir labai labai norisi?
Papildyta:
p.s. turiu beda: neatsispiriu zurnalams, kuriuos itin greit "suryju", ir ne retai nusiviliu..
kokius 5 tikrai nusiperku... ax.gif
Atsakyti