Įkraunama...
Įkraunama...

Anglijos adreso nuoma, tarpininkavimas Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose. www.tukisuk.com

Sveiki atvykę  4u.gif 

www.tukisuk.com   4u.gif Kontaktinis emailas - tukisuk@gmail.com 

Naujienos ir kiti svarbūs pranešimai skelbiami šioje supermamų temoje arba FB tukis.eu

 

Anglijos adreso nuomos sąlygos, čiahttps://drive.google...zZMEa8xJMNkt7kM

 

Tarpininkavimas Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose:  tarpininkavimas 10 proc. Nesinaudojant kitomis mūsų paslaugomis, ir perkant su tarpininkavimu tik 1 prekę, minimali užsakymo suma turi būti 15 svarų. 

Esame komerciniai pirkejai, tad prekių pristatymo terminai daug ilgesni, nei tiems, kurie perka a la asmeniškai. Prekes pristatome per 2 savaites, bet priklausomai nuo parduotuvės, gali užtrukti iki 2 mėnesių. 

Norint pasiskaičiuoti prekės kainą, formulė: prekės kaina+siuntimas UK+tarpininkavimo mokestis (10-15%)+pristatymas i LT (pagal svori ir miesta). Visi užsakymai individualūs, kooperacijų nedarome. 
1. Atsiųskite užsakymą į emailą. Emailo subject dalyje nurodykite: Vardą, pavardę, SM niką, parduotuvę, LT miestą, savo telefoną.
2. Pateiktame užsakyme reikalinga ši info: nukopijuota prekės nuoroda, spalva, dydis, kaina. Kai kurios parduotuvės leidžia kopijuoti krepšelį, tada kopijuokite krepšelį i emailą, ir siųskite į emailą: tukisuk@gmail.com
3. Kiekvienos parduotuvės užsakymą siųskite atskiru emailu.
4. Ebay užsakymai priimami tik gavus pirkėjo avansą, arba iš anksto sumokant visą paskaičiuotą sumą. Jei perkate daug ir aukciono budu, - parašykite item numerį, ir kiek maximum mokėtumėte už tą prekę svarais. Prie kainos skaičiuosis: siuntimas UK (nurodytas prie prekės), tarpininkavimo mokestis ir siuntimas i LT. Ebay nesiunčiamas prekes, už papildomą mokestį galime paimti.
6. Užsakius prekes, gaunate patvirtinimą ir saskaitą apmokėjimui. Ją apmokėti reikia kuo skubiau. Iškilus problemoms, prašom visada apie tai informuoti.
7. Gavus prekes, jos bus išsiųstos į LT, su artimiausia siunta. Siunčiame asmeniškai į jūsų nurodytą adresą per Venipak kurjerius. 
10. Neatsakau už parduotuvių ir pardavėjų prekių kokybę, sumaišytus užsakymus, defektuotas naujas prekes. Tačiau, kreipkitės, padėsiu kaip įmanoma daugiau, jas grąžinti parduotuvei/pardavėjui. Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
11. Jeigu dėl kažkokios priežasties yra pinigų grąžinimas klientui, pavedimą padarome per 7 darbo dienas.  

 

Linkiu smagiai praleisti laiką  :4u: 

 

17861471_1797506576931183_15019420856347

Atsakyti

Nauja tema  :4u: 

Atsakyti

 Primename, kad penktadienis, šeštadienis, sekmadienis, pirmadienis Anglijoje nedarbo diena. Dėl pirmadienio nedarbo dienos, siuntos išvežiojimas gali būti nukeltas vienai dienai. Ačiū :4u:

Atsakyti

http://amzn.to/2oqKyPp

 Nepraleiskite progos Antler ir Revelation lagaminams iki 40 proc. nuolaidos  :4u:

Atsakyti
Laba,
Nesuprantu as amazono. Aiskiai parasyta, kad nepristatinet savaitgali. Siuncia vis pranesimus, kad pristatineja savaitgali. Kas jiems yra ?? blink.gif
Atsakyti

Gal is vokieciu, prancuzu perkate? 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 04 16, 18:36)
<p>Gal is vokieciu, prancuzu perkate? </p>

Keisciausia, kad UK amazonas parase laiska, kad mano uzsakymas gryzo i parduotuve, nes nepavyko per kelis kartus pristatyti, o as esu nurodziusi, kad savaitgali nevezti blink.gif
Kaip pikta blink.gif

O ryt ves DE amazonas. Kaip bus ??? unsure.gif unsure.gif unsure.gif Mano jau liudesys su jais ir stresas istisai.
Atsakyti

Paskutini karta Amazon pas mus buvo ketvirtadieni. Ir, dabar bus antradieni. 

Tiek UK, tiek DE ir kt salis, veza ta pati firma, tai jie ir taip zino, kad savaitgali, nedarbo dienomis nevezti. Nebent koks naujas vairuotojas. Pas juos gan didele vairuotoju kaita. 

Atsakyti

Tiesa, Faustina, jus tik UK galite nurodyti nevezti savaitgali. Kitoms salims, tas negalioja, nes DE saskaitoje to neimanoma pazymeti. Uztai jie ir vazineja nedarbo dienomis ir savaitgaliais. Nebent, registruodamasi nurodysite, kad tai yra komercinis adresas. O retas kuris tai padaro, noredami gauti prekes. 

Jeigu perkate is kitu saliu, visada yra rizika. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 16 balandžio 2017 - 20:37
QUOTE(Limcamca @ 2017 04 16, 21:36)
<p>Tiesa, Faustina, jus tik UK galite nurodyti nevezti savaitgali. Kitoms salims, tas negalioja, nes DE saskaitoje to neimanoma pazymeti. Uztai jie ir vazineja nedarbo dienomis ir savaitgaliais. Nebent, registruodamasi nurodysite, kad tai yra komercinis adresas. O retas kuris tai padaro, noredami gauti prekes. </p>
<p>Jeigu perkate is kitu saliu, visada yra rizika. </p>

Sakykite, o kelis kartus jie bando pristatyti ? 2 ar 3 ?
Nes na biski nesamone, kad raso, jog nepavyko pristatyti, tuo labiau, kad taip nurode UK amazonas. Arba vairuotojai apgaudineja ir bandymas buna tik vienas. Ir neskaito, kad nurodyta savaitgali nepristatyti.
Kaip elgtis tokiu atveju ? Patarkite, prasau 4u.gif 4u.gif Laukiu nemazai siuntiniu ir daiktai pagauti geromis kainomis. Tikrai labai liudna verysad.gif
Atsakyti

Jeigu perkate is DE, UK amazon neturi nieko bendro su tuo, isskyrus, kad veza ta pati logistikos kompanija. 

Tai, jeigu DE adresas nurodytas rezidentinis, vadinasi jie fiksuojam kaip rezidentinis ir siuncia bet kada, nuo 8 iki 10 vakaro. 

Ka vairuotojas pazymi ar ka nusprendzia ta pamaina, kuri dirba, as negaliu komentuoti, nes tiesiog nezinau. Kai kada veza kt darbo diena, kai kada is karto grazina. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 04 16, 22:29)
<p>Jeigu perkate is DE, UK amazon neturi nieko bendro su tuo, isskyrus, kad veza ta pati logistikos kompanija. </p><p>Tai, jeigu DE adresas nurodytas rezidentinis, vadinasi jie fiksuojam kaip rezidentinis ir siuncia bet kada, nuo 8 iki 10 vakaro. </p><p>Ka vairuotojas pazymi ar ka nusprendzia ta pamaina, kuri dirba, as negaliu komentuoti, nes tiesiog nezinau. Kai kada veza kt darbo diena, kai kada is karto grazina. </p>


o kaip DE nurodyti komercini adresa ?
Atsakyti