Įkraunama...
Įkraunama...

Draugės Klaipėdoje

Sveikos merginos! Gal liudit, nes truksta moteriskos draugijos? Dabar tiek daug emigravusiu zmoniu, tai lengva likti be draugiu. Susitiktume kavytei ir linksmiems pokalbiams, ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Jola2017 @ 2017 04 21, 15:56)
Sveikos merginos! Gal liudit, nes truksta moteriskos draugijos? Dabar tiek daug emigravusiu zmoniu, tai lengva likti be draugiu. Susitiktume kavytei ir linksmiems pokalbiams, ka manot?

O butu taip smagu, jei kazkas ish emigravusiu irgi noretu kavos. Taip pavargau nuo tokiu draugiu, kurios laikinos ir viena diena be jokios priezasties ima ir atitolsta. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAnn @ 2017 04 21, 19:46)
O butu taip smagu, jei kazkas ish emigravusiu irgi noretu kavos. Taip pavargau nuo tokiu draugiu, kurios laikinos ir viena diena be jokios priezasties ima ir atitolsta.  unsure.gif

Sutinku smile.gif Emigracija skiria ir draugus ir seimas verysad.gif
Atsakyti

Sveikos, mamytes. Ieskau draugiu Klaipedoje. Neseniai atsikraustem is kito miesto tai liudim, nes nelabai turim su kuo bendrauti. Turiu mergaite 2 metu.

Atsakyti

Galim susipazinti, as irgi ieskau draugijos

Atsakyti

Labas, mes taip pat ieskom draugių,. Mano mergaitei 2,5 metų:)

Atsakyti

Labas, mes taip pat ieskom draugių,. Mano mergaitei 2,5 metų :)

Evelina, parasiau tau  :)​ 

Atsakyti
Smagu būtų ir man draugių rasti Klaipėdoje rolleyes.gif Jau trys metai čia emigravus, buvusios draugės atitolo, susirado kitų kompanijų, o aš čia tik vyrą bei vaiką turiu ir visa mano draugija, o kartais taip norisi mergaitiškai su kažkuo paplepėt, kavos atsigert, po parduotuves prasieit, pasibėdavot, pasidžiaugt ir šiaip mergaitiškai laiką praleist ax.gif
Trūksta sielai artimos draugės, juolab ne taip lengva naujų, gerų ir nuoširdžių draugių rasti, vistik nebe 18-niolika ax.gif Turiu berniuką 8 metų (dičkis atskirai jau), gal kas ir vaikučių bendraamžių turi...

O šiaip visai smagu būtų suburt kompaniją "emigrančių", kurios ieško sau draugių ir taip bando prastumdyt vienatvę ax.gif
Atsakyti