Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Moterys emigruoja, kas gauti ju svajonems tinkanti vyra.
Ne del edesio ar busto. Ar vyras "pagrindiniams zmogaus poreikiams patenkint"?
Atsakyti
QUOTE(Nuolat @ 2018 10 21, 21:52)
<p>Kažkaip pagalvojau, kad jeigu kas čia užklys ieškoti vyro, tai turės nusivilti. Nei vyrų neras, anei moterų jei kas ieškos. Gali nebent paskaityti į kurią šalį geriau emigruoti  bigsmile.gif  Gal  moteriškumo ir vyriškumo sąvoka išsiaiškins ką reiškia, nevadovėliniai pamąstymai. Tai matyt tik tiek  lotuliukas.gif</p>
<p> </p>
<p>Man tai liūdna kai žmonės turi išvažiuoti, na vistiek kažkaip kaip savi žmonės.  rolleyes.gif​ </p>
<p> </p>
<p>Mylimuke, valgyt visi pavalgę, nėra ko verkti dėl to,  bet dėl NT, tai taip, važiuoja užsidirbti, tik nevisi grįžta. </p>

butu kvaila ieksoti vyro supermamu forume smile.gif o va moters tai daugiau sansu susirasti cia smile.gif

man irgi liudna, kai tai nera tik pasirinkimas, o dazniau butinybe, ypac paskutinius 10m
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 21, 21:34)
Na man tai ir yra tas hujovsi. Aiskiau tariant, isvaziavimas del babkiu. Aisku vieni gal ten valgyt nelabai turi, kitiems bustui reik. Bet esme kad vaziuojama uzdirbt pagrindiniams zmogaus poreikiams patenkint.

tada gyveni labai gera gyvenima ir nezinai, kad realiai yra hujovai , jei manai, kad noras uzsidirbti ant busto yra jau hujova situacija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 spalio 2018 - 21:33
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 21, 22:00)
Moterys emigruoja, kas gauti ju svajonems tinkanti vyra.
Ne del edesio ar busto. Ar vyras "pagrindiniams zmogaus poreikiams patenkint"?

Jeigu vyras patenkins moters pagrindinius poreikius (valgyt, apsirengt, stoga virs galvos), tai jis pats tuomet tampa kaip pagrindinis poreikis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 21, 22:40)
Jeigu vyras patenkins moters pagrindinius poreikius (valgyt, apsirengt, stoga virs galvos), tai jis pats tuomet tampa kaip pagrindinis poreikis biggrin.gif


As turejau galvoje pati "turejima vyro", kaip poreiki.
Na buna senmerges ir busta turi ir darba nebloga, bet vyro neturi....

Atsakyti

Nebūtina emigruot, kad rasti vyrą. Nereikia nieko ieškoti, jie patys ateina, jeigu yra skirti.    O apie senmerges- jos tiesiog nepatrauklios vyrams. Yra gi moterys išsiskiria, tampa našlėmis, bet greitai vyrą susiranda, na tiesiog jie limpa prie kai kurių moterų, jos traukia vyrus. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 21 spalio 2018 - 22:25
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 21, 22:43)
As turejau galvoje pati "turejima vyro", kaip poreiki.
Na buna senmerges ir busta turi ir darba nebloga, bet vyro neturi....

Na pagal poreikiu piramide vyro turejinas turbut nera bazinis poreikis, bet matyt nuo daug ko priklauso. Gal ten, kur stiprus patriarchatas, taip butu galima sakyti.
Atsakyti

Na pagal poreikiu piramide vyro turejinas turbut nera bazinis poreikis, bet matyt nuo daug ko priklauso. Gal ten, kur stiprus patriarchatas, taip butu galima sakyti.

O aš galvoju, kad man tai svarbiausia: vyras ( patenkina saugumo, meilės, dalijimosi poreikį) ir namai  , tada dar darbas . Žinoma, svarbu koks ir kiek gali jame save realizuoti ir jaustis reikalingu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 22 spalio 2018 - 07:32

Na pagal poreikiu piramide vyro turejinas turbut nera bazinis poreikis,

O aš į pirmą vietą statyčiau gerą sveikatą, savo ir savo artimųjų.Nes jei kamuoja ligos nedžiugins niekas, net pas geriausias darbas, vyras,namai.

Atsakyti
QUOTE(Nuolat @ 2018 10 22, 08:17)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72239399" data-time="1540184439">
<div>
<p>Na pagal poreikiu piramide vyro turejinas turbut nera bazinis poreikis, bet matyt nuo daug ko priklauso. Gal ten, kur stiprus patriarchatas, taip butu galima sakyti.</p>
</div>
</blockquote>
<p>O aš galvoju, kad man tai svarbiausia: vyras ( patenkina saugumo, meilės, dalijimosi poreikį) ir namai  , tada dar darbas . Žinoma, svarbu koks ir kiek gali jame save realizuoti ir jaustis reikalingu.</p>

Man irgi. Darbas nera pirmoje vietoje. Pirmoje vietoje - šeima.
Atsakyti
Man svarbiausia - MB. Kodel? Nes kitur nesimato prasmes.
Atsakyti
Tai ką, šalam? Todėl ir gaidelės liūdnokos? smile.gif
Atsakyti

Tai ką, šalam? Todėl ir gaidelės liūdnokos? smile.gif

Rudeniškos nuotaikos tokios - apmąstymų ir minčių, prioritetų susidėliojimo metas. Gal neliūdnos tos gaidelės, tik labai jau nekalbūs po savaitgalio esam. Nors gal tikrai melancholiškos tos nuotaikos.  :rolleyes:  Džiaugtis galima būtų, kad poreikiai patenkinti, bet, kai žinai, kad nevisi turi galimybę juos tenkinti, tai džiaugtis lyg ir negražu, o ir nieko pastovaus nėra, viskas laikina ir kinta. Baisu ir prasižioti. Taip, kad liekam apmąstymų fazėje.  Mąstytojais tapsime.  :bigsmile:

 

Pagalvojau apie darbą, Na mano darbas toks prasmingas, kur gali daryti gerus darbus jeigu nori. Bet jeigu stovėčiau prie konvejerio, tai jau gal jokių savo poreikių nepatenkinčiau tikriausiai.  O mano šeima yra mano vyras, taip, kad svarbiausia - vyras. Ir mane taip mokė, kad vyras, o ne vaikai yra svarbiausia. 

 

Bet jau šalta šiandien tai tikrai. Taip ilgai ta vasara buvo šiemet, ir še tau boba devintinės - ruduo atėjo  :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 22 spalio 2018 - 09:24