Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Pasikartosiu.
Jei kas ziuri Lietuvos TV, tai jau ir atitinkamas lygis ir diagnoze. As tai nepastaciau antenos, tai rodo tik LTV WOrld per satelita is lietuvisku.

Manau, jei moteris ziuri Lietuvos TV tai ji tampa kas diena vis bukesne
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 03 21, 12:55)
deja, visai ne toks vaizdas man susidarydavo ienant i namus, kur ijungtas tv.
tv eina nuolat, kaip triuksmo fonas.
zmones tyli, nesikalba. juos blasko ekranas. mirga tos reklamos, skandalingos laidos. farai. kas ka nusove, pavoge.
kiek ten samoningu zmoniu, kurie atsirenka ka ziureti? puiku, jei pas jus taip.
deja, ne pas visus.
viena mano pazistama norejo pirkt nauja  tv ekrana.
paaugle dukra jai pasake: mamyte, mes vel tuomet nekalbesim.
mama tv nenupirko.

Pas mus vaikystej panasiai ir buvo, tv eidavo visad, nepasakyciau, kad tv buvo pagrindinis ziniu ir kulturos saltinis, veikiau jau pramogu ir laiko prastumimo. Isvis man namie tyla patinka labiausiai, nes jos truksta daznai.
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 03 21, 09:45)
biggrin.gif  biggrin.gif  o ka tu veiki?? ne papezejimo forume?  baksnotoja tu  biggrin.gif

kad tu žinotum biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 03 21, 10:00)
Apie visas naujas temas pranesimai ateina, jeigu uzsizymejai.
Tai  matai, ana yra isitikinus, kad nescia astrologiskai. Tu sakai kad ana nenormali. Bet ir tu matai elfus, kalbi su jais
Kada tau zmones sako, kad tau su galva negerai - tu netiki

blink.gif tokį "gyvenimą" turi krūtą, o daugiau nėr kas veikia, tik kiekvieną naują temą peržiūrinėt? biggrin.gif
tu gal paskaityk kiek tau sako? tu iš viso be galvos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 03 21, 09:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72390300" data-time="1553152464"><div><p>jei nieko gyvenime neveiki, tik papezi, tai taip, jie tada ir neatsiranda. O pabandyk padaryti kažkokių naudingų dalykų, sujudink kokių apipelijusių reikalų valstybėje ar pan., tai suprasi vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>as nieko neveikiu gyvenime  4u.gif </p><p>Man tik idomu ka forume judini, kad ir cia sugebi priesu susirasti, gasdini vis, buri kazka. </p>

o kaip tai pavadinti? koks žodis geresnis? aš gal kaip nelietuvė ne tokį vartoju? oponentas? nu kad žodis per geras būtų tokiai cambalai, ji tikrai ne oponentė, o eilinė nuprotėjusi, ligota
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 03 21, 11:55)

gera laida. Kai ją pasižiūri, tada nebestebina, kodėl Lietuvoje tokia valdžia, tokia situacija ir pan. Nes pamatai kokių yra labai labai daug, nes situacijos panašios, o snukiai vis keičiasi, rajonai ar miestai irgi nebūtinai tie patys, o skirtingi. Tai mūsų realybė, neverta jos neigti, ją reikia žinoti ir priimti, niekur nesidėsi.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 03 21, 11:55)

viena mano pazistama norejo pirkt nauja  tv ekrana.
paaugle dukra jai pasake: mamyte, mes vel tuomet nekalbesim.
mama tv nenupirko.

Kitai tavo draugei, reikia interneta atjungt, nes tiek audzia sm paklodes, kad vaikai turbut kaip maugliai auga.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 03 21, 12:36)

Tai ko dabar neprisipazisti? biggrin.gif
Ana tai su astrologiniu neatumu durnini, o kai pati visatoj skraidai ir su elfais milzinais kalbi, tai jau nornali?😂😂
Atsakyti
Koks pas jus įdomus supratimas-jei pas mane namie yra TV, tai jis visada įjungtas turi būti? biggrin.gif Niekada taip nesu dariusi.
Ir dar būtinai farai ? biggrin.gif
Telia dabar siūlo išmaniąją televiziją, kai gali atsirinkti ir žiūrėti ką nori ir kada nori, prasukdamas reklamas. Mes praktiškai nieko nežiūrim realiu laiku. Atsirenkam ką žiūrėti. Nesakau, kad nepažiūriu kokio detektyvo relaxui ar vaikas filmukų nežiūri.
Bet lygiai taip pat galima sakyti, kad jūs turit kompą, tai namie ištisai internete mirkstat ir nesąmones žiūrit. Gi viskas nuo žmogaus priklauso.
O pavyzdys su paaugle įdomus..gal ji jau jaučia tolstanti nuo mamos ar bijo to labai ar turi iš savo aplinkos pavyzdžių. Bet niekaip nesuprantu kodėl taip sureikšminti TV kaip bukumo sinonimą-galima degraduoti lygiai taip pat lindint išmaniajame telefone ar kompe.



QUOTE(given444 @ 2019 03 21, 11:55)
deja, visai ne toks vaizdas man susidarydavo ienant i namus, kur ijungtas tv.
tv eina nuolat, kaip triuksmo fonas.
zmones tyli, nesikalba. juos blasko ekranas. mirga tos reklamos, skandalingos laidos. farai. kas ka nusove, pavoge.
kiek ten samoningu zmoniu, kurie atsirenka ka ziureti? puiku, jei pas jus taip.
deja, ne pas visus.
viena mano pazistama norejo pirkt nauja  tv ekrana.
paaugle dukra jai pasake: mamyte, mes vel tuomet nekalbesim.
mama tv nenupirko.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 03 21, 12:45)
Tai ko dabar neprisipazisti? biggrin.gif
Ana tai su astrologiniu neatumu durnini, o kai pati visatoj skraidai ir su elfais milzinais kalbi, tai jau nornali?😂😂

ką prisipažint? kad aš ne tavo mados, neskaitau visų senų ar naujų forumo temų, turiu ir taip kas veikia biggrin.gif
nieko aš nedurninu. Man ji visiškai neįdomi. Ir šiaip, durninti glaima tave, nes tu su kaupu to nusipelnei, o ana nieko nepadarė, nu parašė ką parašė, kam nepasitaiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 03 21, 11:55)
deja, visai ne toks vaizdas man susidarydavo ienant i namus, kur ijungtas tv.
tv eina nuolat, kaip triuksmo fonas.
zmones tyli, nesikalba. juos blasko ekranas. mirga tos reklamos, skandalingos laidos. farai. kas ka nusove, pavoge.
kiek ten samoningu zmoniu, kurie atsirenka ka ziureti? puiku, jei pas jus taip.
deja, ne pas visus.
viena mano pazistama norejo pirkt nauja  tv ekrana.
paaugle dukra jai pasake: mamyte, mes vel tuomet nekalbesim.
mama tv nenupirko.

nesuprantu Aimeja su vienais krastutinumais tu su kitais, o tai sveiko proto pas zmones nera arba nuolat ziuri Tv arba be televiziju ziurejimo is vis nepatriotas, nieko nezinantis? doh.gif

Is vis prie ko didelis monitorius ir televizijos laidos??? jas galima ir per mobilu ziureti, jei norisi i kuo mazesni ekrana ziureti biggrin.gif

Suprantu zmones, kurie is vis atsako kompiuteriu, bet kokioj formoj, smart mobiliu taip pat, o didziuotis kad didensi ekrana iskeiti imazensi , tai va to nesuprantu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 kovo 2019 - 14:18
QUOTE(Monteverte @ 2019 03 21, 12:36)
kad tu žinotum biggrin.gif


zinau bigsmile.gif baksnoji biggrin.gif
Atsakyti
Aha, čia aš sutinku su Lutuke ir niekaip nesuprantu kam pulti į kraštutinumus biggrin.gif
Lai žiūri kas nori kompą, kas nori TV, bet kur čia vertybė žiūrėti per kompą, o ne per TV, niekaip nepagaunu.
O kas čia yra atsisakę ekranų visai? bigsmile.gif



QUOTE(lutuke123 @ 2019 03 21, 14:13)
nesuprantu Aimeja su vienais krastutinumais tu su kitais, o tai sveiko proto pas zmones nera arba nuolat ziuri Tv arba be televiziju ziurejimo is vis nepatriotas, nieko nezinantis? doh.gif

Is vis prie ko didelis monitorius ir televizijos laidos??? jas galima ir per mobilu ziureti, jei norisi i kuo mazesni ekrana ziureti biggrin.gif

Suprantu zmones, kurie is vis atsako kompiuteriu, bet kokioj formoj, smart mobiliu taip pat, o didziuotis kad didensi ekrana iskeiti imazensi , tai va to nesuprantu  blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 03 21, 14:33)
Aha, čia aš sutinku su Lutuke ir niekaip nesuprantu kam pulti į kraštutinumus  biggrin.gif
Lai žiūri kas nori kompą, kas nori TV, bet kur čia vertybė žiūrėti per kompą, o ne per TV, niekaip nepagaunu.

O kas čia yra atsisakę ekranų visai?  bigsmile.gif

cia niekas lotuliukas.gif

As turiu pvz drauge ji turi ir kompa ir tv, bet labai labai retai jais naudojasi, turi ka kaime veikti, tai va sveikinu toki gyvenimo buda, siukslina mazai, daug ka pasigamina, maist abeveik vsia uzsiaugina, net is visokiu atlieku kazka sukuria, mazai vazineja, nes darbas namie, o gyvenant mieste, bute, nieko neauginti, tik vartoti, sedeti prie laptopo ekrano ar mobilaus, kurie, beja, dazniau keiciami, nei Tv ekranai ir taip prisideti prie siukslinimo, priedo dar radiacijos dozes nuo mobiliu ir tuo didziuotis man juokinga biggrin.gif

o jei sugebi savo laika planuotis ir naudotis kompiuteriais, kad neturkdytu seimos bendravimui, tai koks skirtumas, kokio dydzio monitorius turiesi namie ir tik sveikiau is toli kazka ziureti, o ne is arti. Piredo dar gali ziureti visa seima kazka kartu.

Yra gi dabr ir tos skaitmenines televizijos ir tv integruotas kompiuteris, kur gali paziureti ir youtuba ir netflix ir t.t.
o jei saves nevaldo zmogus, tai, kad sedes nosi ikises i mobilu kas is to geriau?
Papildyta:
QUOTE(sazininga @ 2019 03 21, 14:28)

kada tu su ziguliu vaiznejai?

nespejau uzklaust ties ana tavo zinute smile.gif bet idomu pasidare
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 03 21, 14:28)
zinau  bigsmile.gif  baksnoji  biggrin.gif

ir skaudžiai smile.gif
Atsakyti
cia linksmesne nata, kaip gerai buti karalienei biggrin.gif
https://www.gettyima...photo/632828806
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 kovo 2019 - 15:06