Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Aš gimiau Klaipėdoje, kiek save pamenu, mane tėvai ar seneliai vis varydavo iš jūros, kad giliai nebrisčiau-nes nuo mažens eidavau į kuo gilesnes bangas smile.gif Vanduo-grynai mano stichija...


QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 23, 12:46)
Tikrai,  kaf keistuole.

As kadangi uzaugau prie Kauno Marių,  tai man tokios klabos nesuprantamos.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 23, 13:46)
Tikrai,  kaf keistuole.

As kadangi uzaugau prie Kauno Marių,  tai man tokios klabos nesuprantamos.

Nu taip neiprasta gi lietuviam nebuti savizudziam,netradiciska lotuliukas.gif

Lietuvoje tikriausiai nera miestelio ar kaimelio, kuris neturetu savo plezu, as kur augau turijom bent 2 didelius: tvenkini ir upe. tai cia ne prie ko, prie ko isaugi smile.gif
Prie Kuano mariu irgi turiu gyvenanciu giminaiciu ir ten daznai vasara atostogaudavau, bet ten is vis tas zydintis vanduo daznai kazkaip manes nezavi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 22, 18:33)
Su Pavasariu visus smile.gif  4u.gif

Oi biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 23, 13:12)
pakalbam ka nor sidomaus  biggrin.gif matet Matijosaitis panele susirado,  bigsmile.gif

Aha, jau kokie 2-3 metai, kai ja turi. biggrin.gif Tai kas cia idomaus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 23, 13:50)
Nu taip neiprasta gi lietuviam nebuti savizudziam,netradiciska lotuliukas.gif

Lietuvoje tikriausiai nera miestelio ar kaimelio, kuris neturetu savo plezu, as kur augau turijom bent 2 didelius: tvenkini ir upe. tai cia ne prie ko, prie ko isaugi smile.gif
Prie Kuano mariu irgi turiu gyvenanciu giminaiciu ir ten daznai vasara atostogaudavau, bet ten is vis tas zydintis vanduo daznai kazkaip manes nezavi  biggrin.gif

Daznai zydintis vanduo biggrin.gif
Kartą i menesi? biggrin.gif
Atsakyti
Taigi visada yra kokių nors grėsmių biggrin.gif
Ok ok, nu yra žmonių, kurių prioritetas-saugumo poreikis. Man tai su jais nuobodu.


QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 23, 13:11)
Daznai zydintis vanduo  biggrin.gif
Kartą i menesi?  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 23, 14:11)
Daznai zydintis vanduo  biggrin.gif
Kartą i menesi?  biggrin.gif

tai matomai tas mienuo vasara, nes kai as ten atostogaudavau, tai beveik visda jis zydedavo...ir tikrai ne viena diena...
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2019 04 23, 14:23)
Taigi visada yra kokių nors grėsmių  biggrin.gif
Ok ok, nu yra žmonių, kurių prioritetas-saugumo poreikis. Man tai su jais nuobodu.

Nemanau,kad tai gresme, siaip nemalonu, kaip ir kokiam tvenkinyje, kur varliu kurkulai kokie biggrin.gif man sakiau idealausia vieta maudytis - vonia, siaip dusas geriausia, nemegstu tik vonios , nebent tai jacuzzi lotuliukas.gif Pvz lauke pas teta sodyboje budavo dusas labai fainai jame vasara nusimaudyti, tokia backa iskelta metaline, ten vanduo apsyla, ir lauke ir svaru biggrin.gif
Manau siaip yra zmones, kuriem vanduo, maudymasis lauke - jega, o kitiem sausuma. Idomu koks tu horoskopo zenklas? as zemes- jautis ir dar pagal metus arklys, tai visiska zeme pas mane stichija biggrin.gif man jega zemeje pasiknisti, miske pasivaikscioti...

Tai ir renkames gal draugus pagal save, zinoma, ne kas bus is draugsytes, jei viena kreizes apie kokius motociklus, o kita nores ramaus poilsio tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 04 23, 14:23)
Taigi visada yra kokių nors grėsmių  biggrin.gif
Ok ok, nu yra žmonių, kurių prioritetas-saugumo poreikis. Man tai su jais nuobodu.

Su tokiais zmonemis spontaniskai nieko nesugalvosi, jokiu crazy pramogu. Jie is amksto turi apskaiciuoti visas galimas problemas, trukdzius, nepatogumus, gresmes...
Baisu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 23, 14:11)
Daznai zydintis vanduo  biggrin.gif
Kartą i menesi?  biggrin.gif


Birzeli budavo dar nieko o liepa zydedavo, kad baisu. Su motorke plaukiodavom, kol surasdavom vietu kur nezydi.

Tada ten vire gyvenimas, dabar nykuma...

Kai praplaukdavo Raketa ant povandeniniu , tai budavo bangu, dar plaukiojo Zaria irgi bangu paduodavo, Dar buvo toks garlaivis.

Viska privatizavo, supjauste ir pridave i metalo lauza.

Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2019 04 23, 14:23)
Taigi visada yra kokių nors grėsmių  biggrin.gif
Ok ok, nu yra žmonių, kurių prioritetas-saugumo poreikis. Man tai su jais nuobodu.


Na as tai pasizymiu avantiurizmu, bet gal reikia turet saiko?
Sunus zuvo berizikuodamas, ir labai nedaug ten rizikavo, bet kvailai...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 23, 14:40)
Birzeli budavo dar nieko o liepa zydedavo, kad baisu. Su motorke plaukiodavom, kol surasdavom vietu kur nezydi.

Tada ten vire gyvenimas, dabar nykuma...

Kai praplaukdavo Raketa ant povandeniniu , tai budavo bangu, dar plaukiojo Zaria irgi bangu paduodavo, Dar buvo toks garlaivis.

Viska privatizavo, supjauste ir pridave i metalo lauza.

Mes, vietiniai, zinodavom kelias vietas kur nelabai zydi. O ir kai pleziukas kiekviena diena maudosi visi istisai - jokiu zoliu nebuvo. Bet cia tik vietiniu vieta buvo, gyvenime nemaciau atvaziavusiu is kitur.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 23, 14:42)

Sunus zuvo berizikuodamas, ir labai nedaug ten rizikavo, bet kvailai...

Begalinė užuojauta...
Atsakyti
Oi, šiaip aš nesu kokia be proto rizikuojanti-skristi parasparniu buvo baisu, greitai nelakstau, britvos iš viso baisu, bet mėgstu ką nors su cinkeliu ir truputį uuuh to jausmo smile.gif
Esu neįvertinusi grėsmių plaukdama Dūkštoje pavasarį, galėjo baigtis liūdnai.

Įdomučia, aš turiu klasioką-motociklu jaunas po mokyklos žuvo, žiauru, nes jis buvo pirmoji mano meilė, užjaučiu...




QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 23, 13:42)
Birzeli budavo dar nieko o liepa zydedavo, kad baisu. Su motorke plaukiodavom, kol surasdavom vietu kur nezydi.

Tada ten vire gyvenimas, dabar nykuma...

Kai praplaukdavo Raketa ant povandeniniu , tai budavo bangu, dar plaukiojo Zaria irgi bangu paduodavo, Dar buvo toks garlaivis.

Viska privatizavo, supjauste ir pridave i metalo lauza.

Papildyta:
Na as tai pasizymiu avantiurizmu, bet gal reikia turet saiko?
Sunus zuvo berizikuodamas, ir labai nedaug ten rizikavo, bet kvailai...


Papildyta:
Lutuke, aš nžn ar tai zodiako ženklas, tikras horoskopas žmogaus-dalykas sudėtingas, aš nenoriu čia trečio pasaulinio apie horoskopų įtakas ginčijantis smile.gif mano saulė dvyniuose, o Asc skoripionas, tai yra kabliukų smile.gif



QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 23, 13:33)
tai matomai tas mienuo vasara, nes kai as ten atostogaudavau, tai beveik visda jis zydedavo...ir tikrai ne viena diena...
Papildyta:

Nemanau,kad tai gresme, siaip nemalonu, kaip ir kokiam tvenkinyje, kur varliu kurkulai kokie  biggrin.gif  man sakiau idealausia vieta maudytis - vonia, siaip dusas geriausia, nemegstu tik vonios , nebent tai jacuzzi lotuliukas.gif Pvz lauke pas teta sodyboje budavo dusas labai fainai jame vasara nusimaudyti, tokia backa iskelta metaline, ten vanduo apsyla, ir lauke ir svaru  biggrin.gif
Manau siaip yra zmones, kuriem vanduo, maudymasis lauke - jega, o kitiem sausuma. Idomu koks tu horoskopo zenklas? as zemes- jautis ir dar pagal metus arklys, tai visiska zeme pas mane stichija  biggrin.gif man jega zemeje pasiknisti, miske pasivaikscioti...

Tai ir renkames gal draugus pagal save, zinoma, ne kas bus is draugsytes, jei viena kreizes apie kokius motociklus, o kita nores ramaus poilsio tik biggrin.gif

Atsakyti
Na va, mano draugu šeima, pas kurią ivsad apsistodavau Dubline, par-emigruoja atgal i Lietuvą. wub.gif pagaliau padare sprendimą wub.gif
Grižta dar vieni emigrantai, kur tau - nuoma 1500e Dubline. ryšiu nesuformavo, o cia visi draugai, skanus maistas, na ir gyventi visgi pakenciama. ir gyvens kelios min nuo manęs, turi nuosavą namuką. biggrin.gif o dirbti galima ir is namu (kompiuteristas)
dairausis hosteliu dabar Dubline. nebebus pas ką apsistot... gal pigesniu vietu yra Dubline? L, gal tu žinai?

Jua nusipirkau bilietus rudeniui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 balandžio 2019 - 15:24
Prisismaližiavau lenkiškų čiokolatinių saldainių su likeriu biggrin.gif Tikėkimės niekas arti darbe neprieis pakalbėti biggrin.gif Toks juokas ima biggrin.gif negalejau normaliai be juokeliu pravesti turo, visokios nesamones ant liezuvio sukosi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 04 23, 16:23)
Na va, mano draugu šeima, pas kurią ivsad apsistodavau Dubline, par-emigruoja atgal  i Lietuvą.  wub.gif pagaliau padare sprendimą  wub.gif
Grižta dar vieni emigrantai, kur tau - nuoma 1500e Dubline. ryšiu nesuformavo, o cia visi draugai, skanus maistas, na ir gyventi visgi pakenciama. ir gyvens kelios min nuo manęs, turi nuosavą namuką.  biggrin.gif  o dirbti galima ir is namu (kompiuteristas)
dairausis hosteliu dabar Dubline. nebebus pas ką apsistot... gal pigesniu vietu yra Dubline? L, gal tu žinai?

Jua nusipirkau bilietus rudeniui.

Cia tipo ' buk draugas, lutuke, priimk pernakvoti' biggrin.gif
Kam tie hostwliai , jei yra viesbuciai? Nesuprantu. Gi ne biedna studente esi, kad po hostelius trankytumeisi?
Atsakyti