Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 24, 16:01)
Apie ką tu cia?  biggrin.gif  biggrin.gif
Dar karta perskaityk mano klausima

apie reikėjimą ilgai gyventi.
Geriau tada patikslink biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 24, 14:04)
ar nera taip,akd jei dirbi ant saves, ne kaip darbuotojas, tu nelabai ka ir gauni is Sodros?


Priklauso pagal ką dirbi ir kiek mokesčių Sodrai sumoki man rodos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 24, 15:22)
ar būtina ją valgyti? aš atsisakiau. Mano organizmas rodo, kad tai jam į gerą smile.gif
bet mirtis (tiskliau priešmirtinė būsena) irgi skirtinga būna. Gali būti labai ilga, varginanti, kankinanti ir staigi. Tai va, kaip ir negali nesukti visai galvos biggrin.gif

tai va smile.gif Mano mama 70 ir visai sveika, o ant jos "pyksta" kai kurios drauges, kad ji sveika, nesiguodzia, kad jai kas skauda, negeria vaistu, nu kaip dabar sena ir sveika, taip gi nebuna, reikia sirgti, darytis sanariu, dubenu ir kitokias operacijas, gerti vaistus ir t.t. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 24, 15:55)
ir tipo nuo0 tavo valgymo priklausys  kaip mirsi? ty skausmingai ar ne? smile.gif

nu is dalies taip, o ka nezinojai? mano teta visa gyvenima valganti riebiai, skaniai ir daug jau pasikeitusi kraujagysles kojose, dabar jau diabetas uzpuole, svoris didziulis, sunkiai paeina, jau gydytojai net sako,ak dtai nuo maisto,ka valgyti, ko ne, bet tai kam rupi? biggrin.gif tie patys beveik genai ,kaip mamos, o visiskai skirtinga sveikata, tai gal visgi gyvenimo budas tame tarpe ir mityba itakoja?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 24, 15:47)
As negavau is sodros ne centavo nei iki gimdymo,   nei po jo. O mokesciu mokejau daugiau,   nei buciau mokejus valdiska darba dirbdama
Papildyta:

O kam,   pasakyk svarią priežastį del ko reikia labai sveikai maitintis ir labai ilgai gyventi?  Kam to reikia?

nu as kazka panasiai irgirdejau, nors tos sistemos keiciasi nuolat, as tai is niekur nieko negavau nieko, nes Airijoje reikia dirbti vos ne iki gimdymo,kad kazka gauti, tai as nutariau is vis nedirbti ir gyventi is vyro atlyginimo, kol gimdziau ir auginau maziukus biggrin.gif

svarbiausia ne labai labai ilgai gyventi, o sveikam buti ta gyvenimo dali, kokia jau turim, nejau smagu kanciuose gyventi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 balandžio 2019 - 15:48
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 24, 14:37)
Kaip cia taip? Bedarbe buvai  kuri laika iki isivaikinmo? Nes jei gerai uzdirbai, tai ir sodra 100 % moka ar ne?

Sodros lubos ne kazka...
Atsakyti
is idomumo susiradau sodros skaiciukle, tikras apvaginejimas mamu, jei atlyginimas pvz 2000e i men, tai is sodros uz motinystes atostogas gausit apie 1000 e pirmus metus ir 600 antrus...
cia ale skatina gimdymus.... doh.gif

seniau gi budavo pilnas atlyginimas bent pirmais metais, ar nebudavo?

dar idomus dalykas, LIetuvoje zmones moka keliais simtais daugiau mokesciu kas menesi nei pvz Airijoje blink.gif jei i atlyginimas ant popieriaus pvz 2000 tai nuo ju atskaiciuja 500 blink.gif blink.gif blink.gif Airijoje nuo tokios sumos sumokama apie 250, vadinais lietuvis gaudamas ta pati ant popieriaus LIetuvoja sumoka kas met 3000 daugiau moeksciu blink.gif ir ka uz tai geriau gauna?

o dar sakot pas msu draudimai masinom brangus ar nuomos lotuliukas.gif din geriau as tuos 700 e susimoku uz draudima ir siek tiek daugiau uz nuoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 balandžio 2019 - 16:48
QUOTE(kin @ 2019 04 24, 18:29)
Sodros lubos ne kazka...

Nejuokink.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 04 24, 16:22)
Priklauso pagal ką dirbi ir kiek mokesčių Sodrai sumoki man rodos smile.gif

Ka jus cia pasakojat pasakas.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 24, 22:04)
Nejuokink.

O ka ci juokingo?
Taip, pragyvenimui uztenka, bet be lubu butu geriau.
Atsakyti
Monteverte
Sveikai gyvendama gyvensi ilgiau ir jausies geriau, bet tai niekaio. Neitakoja to, ar. Mirsi greit ir neskausmingai, ar kankinsies ilgai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 04 25, 07:23)
Monteverte
Sveikai gyvendama gyvensi ilgiau ir jausies geriau, bet tai niekaio. Neitakoja to, ar. Mirsi greit ir neskausmingai, ar kankinsies ilgai  mirksiukas.gif

nu jos tikisi mirti miegodamos. nes karma tokia. Ar žvaigždės. Ar šiaip. Tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 24, 22:37)
Ka jus cia pasakojat pasakas.


"Visos „Sodros“ išmokos, tiek dirbantiems samdomą darbą, tiek vykdantiems savarankišką veiklą, priklauso nuo sumokėtų socialinio draudimo įmokų. Įprastai savarankiškai dirbantieji sumoka mažiau įmokų, todėl ir išmokos būna mažesnės."

https://www.15min.lt...so-1083-1072902

https://socmin.lrv.l...tinystes-ismoka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 25 balandžio 2019 - 07:39
QUOTE(mylimuke! @ 2019 04 25, 07:23)
Monteverte
Sveikai gyvendama gyvensi ilgiau ir jausies geriau, bet tai niekaio. Neitakoja to, ar. Mirsi greit ir neskausmingai, ar kankinsies ilgai  mirksiukas.gif

tai bet bent jau ilgiau būsi pagyvenusi biggrin.gif
o ir daug ligų, su kuriomis gana ilgai nuo kokių jau 50-60 metų daugelis ima kankintis, glaima su sveika gyvensena sukontroliuoti, kad iš viso jos dar nekiltų tokiame amžiuje
Atsakyti