Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 22, 14:41)
Tai jei nenori pasakoti visko ir išsamiai, tai kam čia rašai? Čia ne tik jūs dvi, o daugiau žmonių yra. Dabar tu durna likai, o ne ji biggrin.gif

O kojs tavo reikalas? Juk turi galiu, uzejus savo " matymams elfu" pas juos paklausk.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 22, 15:48)
O kojs tavo reikalas?  Juk turi galiu, uzejus savo " matymams elfu" pas juos paklausk.

Tai sakai eilinį kartą susivarei ir nebegali atsifutbolinti? biggrin.gif Važiuoja žinok, geros mamos su savo vaikais visur važiuoja ir lydi juos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 22, 14:45)

camabalai atsakymas: isnesa i lauka ant pieveles, jis isitaiso siltoje vietoje ir megaujasi saulyte ir abi deginasi  biggrin.gif



Tai ir rasyk, kad nesa. O tai " veda" - tipo uzmauna batus, pavadeli, kepure nuo saules ir veda biggrin.gif .

Apie ta saule tai nieko tu nenutuoki. Kai mes gyvenom bute, katinas ant palanges per atidaryta langa saules gaudavo.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 22, 14:51)
Tai sakai eilinį kartą susivarei ir nebegali atsifutbolinti? biggrin.gif Važiuoja žinok, geros mamos su savo vaikais visur važiuoja ir lydi juos 4u.gif

As kartoju - kvailai atridai kai nezinai apie ka kalbu.
Na teip teip vaziuoja mamos su suaugusiais vaikais ju ciokint ir pirmaja nakti turbut ciokins.
Bet kaip tau rupi. O as nesakysiu tongue.gif . Klausk pas elfus tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 22, 15:08)
Taigi rasei, kad mane blokavai, nematai ka rasau, o sito posto nieks nepacitavo. As visada zinau, kad TU  mane skaitai biggrin.gif .
Ja ja, gali dabar is pagiezos pilti bet koki suda, tik kad man nelimpa. Labai idomu stebet tavo reakcija - apsimeti, kad tau px, bet visgi skaitai mane biggrin.gif .
Pirnas tau skaudus smugis buvo, kai kazkada parasiau, kad net mano 120 kg drauge pagaliau istekejo. Va tada parodei, kad isizeidei, nors pasakymas buvo tiesiog abstraktus.
Tuscia/ netuscia erdve prie ko? Kam  pezi skirtingai iv  temose? Toks jausmas, kad nori labai pasigirti ir tiesiog jau nebeprisimeni ka rasei.
Aplamai nesu skaicius nei vienos temos, kur rasytum normaliai. Toks jausmas, kad isropojus is kazkokio stoties patvorio orgazmo nepatyrus biggrin.gif .
Ir  savo sunu nuo papo tai paleisk. Koki mamliu ji zmonai atiduosi, jei i tenerife is paskos jo ( su klase) vaziuoji?
Tik nenusiputok labai stipriai, gal prdek biloba gert, prisimins ka rasei biggrin.gif .

Tu per daug uzsiemus kitu gyvenimais.
Taip daro zmones, kuriu gyvenimas neidomus ir pilkas.
Kad esi degraduojanti, tai cia visi su tuo sutinka. Tik visi akirtingai duodam laiką iki visiško degradavimo.

Aš statau uz pora metų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 gegužės 2019 - 15:26
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 22, 15:01)
Tu pwr daug uzsiwmus kitu gyvenimIs.
Taip daro zmones,  kuriu gyvenimas nwidomus ir pilkas.


Oi ne, tiesiog tavim susidomejau kaip priciuozusia, kuri atejus i tevu karsinimo tema garbingo amziaus narei apie antra gala pradejo rasyt.
Paskui tiesiog viena nare ( ji neraso sm) atsiunte az nuoroda kur savo gyvenimo skaudulius destai. Tiesiog buvo idomu paskaityt ka rasai ten ir kuom dedies cia.
Tu vis akcentuoji vyru pavartymus, nelaimingus gyvenimus. Ar pati esi laiminga, ar visgi tau per smegenine dave tavo vyro liga? Gal laikas apmastyti savo blevyzgas? Ir is kokio nepasitenkinimo kyla pastovios kalbos apie ana gala?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 22, 16:13)
Oi ne, tiesiog tavim  susidomejau kaip priciuozusia, kuri atejus i tevu karsinimo tema garbingo amziaus narei apie antra gala pradejo rasyt.
Paskui tiesiog viena nare ( ji neraso sm) atsiunte az nuoroda kur savo gyvenimo skaudulius destai. Tiesiog buvo idomu paskaityt  ka rasai ten ir kuom dedies cia.
Tu vis akcentuoji  vyru pavartymus, nelaimingus gyvenimus. Ar pati esi laiminga, ar visgi tau per smegenine dave tavo vyro liga?  Gal laikas apmastyti savo blevyzgas? Ir is kokio nepasitenkinimo kyla pastovios kalbos apie ana gala?

Mano bitas tavo visiskam degradavimui - pora metų.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 22, 15:27)
Mano bitas tavo visiskam degradavimui - pora metų.

Nu jau pasakei, ok ok. biggrin.gif
Sakai buvai Blondina( kuris tave apkarpe) sutikus kazkokiu ziniu anonimini komentatoriu. Rasei, kad nusigere. Is kur zinojai, kad jis ir kad nusigere? biggrin.gif

Matai kaip negrazu meluoti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 22, 16:33)
Nu jau pasakei, ok ok.  biggrin.gif
Sakai buvai Blondina( kuris tave apkarpe) sutikus kazkokiu ziniu anonimini komentatoriu. Rasei, kad nusigere. Is kur zinojai, kad jis ir kad nusigere? biggrin.gif

Matai kaip negrazu meluoti biggrin.gif .

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 22, 16:27)
Mano bitas tavo visiskam degradavimui - pora metų.

Panašu. Nes per porą metų ji žiauriai progresuoja. 2013 buvo dar normali narė, po to 2015 krizė jai prasidėjo, 2016 paūmėjimas ir po to tik žemyn ir žemyn
Atsakyti
Lutuke, kalbant vel karmos tema ir ją baigiant.
tai tame ir ESME, kad reikia kalbeti ir liesti ASMENIŠKAI. MATAI, KAIP NEFAINAI? vskas gražu teorijoj, o kai idedu savo, tavo vaiku vardus, savo draugę ar Moontę - tau nesmagu pasidaro? o jei dar tavo mamą ideciau?
mano draugo vardą visaip ca "nešiojai" forume...mūsu gražią draugyste...kurios aš niekada neišsižadesiu, ypac, dabar, kai jam juodai sunku...
teorijomis lengva tiketi, bet sunku jas matuotis. tau irgi bus sunku, kai patirsi bent kiek kancios savo gyvenime.
gal tapsi nuolankesne. smile.gif viena labai teige tikinti vedomis, jas taike visur ir visada, ypac savo draugems, bet kai eme sirgti artimeji, bet ne jos žiežula kaimyne, tai ji eme netiketi, kad štai jos gerute, seganti dukra, "blogesne" už tą žiežulą kaimynę, ir tt ir pan. o kai paciai nelaime ištiko, darbą prarado...visai užsiciaupe...

žodžiu, peace. man jau nebereikia diskusiju, jos begalines.





QUOTE(cambala @ 2019 05 22, 11:56)
Bet tu su Given nesiskiriat nuo tu snekoriu. Juk teigiat, kad gyvensit iki 100 metu be ligu ir senatves.


Ne, aš taip niekur neteigiau.
aš išvis manau kitaip: kad kišau šūdą 32 metus, tai kažin, ar man organizmas padekos dar.... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
aš nevalgau visu pirmą gyvūnu del morales.

o paskui jau ką valgau, - lapus, ankštinius - tai del sveikatos. arba kemšu vien keptas bulves.... ir nesuku galvos.



QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 22, 11:59)
Tai ir klausiu kur geriau nuolat kovoti del islikimo ir buti paciam nuduobtam greiciausiai ar buti priziuretam, saugiam,

geras klausimas.
aš irgi už zoo sodus tam tkrais atvejais.
bet zoo sodai turi buti kaip Indijoje, Vokietijoje - kaip džiungles, miškai, - aptverti, ginkdie ne kaip Kauno Zoo.
ir ne kaip....sorry....žmogaus butas. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 05 22, 12:57)
Pliurpos  biggrin.gif
Kada jus dirbat?  biggrin.gif

atsakysi i klausimą wub.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 22, 12:03)
.

Su saviverte ne kazka pas juos.


cia ne juokas. kiek vyru esu klausius - visi jie VDUJE nesmagiai jauciasi, nors teigtu ką kita. (tipo, prisidetu prie buities ar pan.)
mano drauge - direktore. nuolat vargsta, nerasdama nei vyro, netgi meiluzio panašiai uždirbancio. vyrai kompleksuoti.
aš irgi, būdama vyras, kompleksuociau. man netiktu pasakyt: na, gerai, aš už tave indus suplausiu, mašiną tau taisysiu.... unsure.gif unsure.gif
suprantu juos unsure.gif unsure.gif
buvo tema cia, SM: anglu mokytoja, eksperte, daug uždirbdavo, ir viena 36m. 12tūkstanciu su privat pamokom. miestas: Mažeikiai.
Vyru? Nulis.
Vyru seksui? Pilna. alfonsu visokiu, vyru prie konteineriu.


Lisiteja, atsargiai su saule. pirmieji spinduliai - žiauriai pavojingi. taip skaiciau vel. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 22 gegužės 2019 - 16:53
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 17:05)

Ne, aš taip niekur neteigiau.
aš išvis manau kitaip: kad kišau šūdą 32 metus, tai kažin, ar man organizmas padekos dar....  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
aš nevalgau visu pirmą gyvūnu del morales.

o paskui jau ką valgau, - lapus, ankštinius - tai del sveikatos. arba kemšu vien keptas bulves.... ir nesuku galvos.


Rasei tais laikais kai rasei apie ta draugo ratukuose bomlbule, kuriai sakei pieno atsisakyt.
Tada rasei, kad nesirgsi sirdies ligomis, Alzheimeriu.
Sakyciau labai atsargiai 4eikrltu su tokiais pareiskimais, nes nieks nezinom kokiom ligom sirgsim ir aplamai kokia bus baigtis.
Todel amzinai jaunos irgrOAzios Montevertes pareiskimai tiesiog kelia sypsena. Gal tu irgi susivokei, kad dabar neigi tai.

Man ka tik auksine zuvele padovanojo. Kaip grazu ir visai moralu wub.gif . Vienas, kad planavau kazkada jurini akvariuma turet, dabar reiks atsisakyt minties ir sita kokioj grazioj talpoj augint.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 18:05)
Lutuke, kalbant vel karmos tema ir ją baigiant.
tai tame ir ESME, kad reikia kalbeti ir liesti ASMENIŠKAI. MATAI, KAIP NEFAINAI? vskas gražu teorijoj, o kai idedu savo, tavo vaiku vardus, savo draugę ar Moontę - tau nesmagu pasidaro? o jei dar tavo mamą ideciau?
mano draugo vardą visaip ca "nešiojai" forume...mūsu gražią draugyste...kurios aš niekada neišsižadesiu, ypac, dabar, kai jam juodai sunku...
teorijomis lengva tiketi, bet sunku jas matuotis. tau irgi bus sunku, kai patirsi bent kiek kancios savo gyvenime.
gal tapsi nuolankesne.  smile.gif viena labai teige tikinti vedomis, jas taike visur ir visada, ypac savo draugems, bet kai eme sirgti artimeji, bet ne jos žiežula kaimyne, tai ji eme netiketi, kad štai jos gerute, seganti dukra, "blogesne" už tą žiežulą kaimynę, ir tt ir pan. o kai paciai nelaime ištiko, darbą prarado...visai užsiciaupe...

žodžiu,  peace. man jau nebereikia diskusiju, jos begalines.
Ne, aš taip niekur neteigiau.
aš išvis manau kitaip: kad kišau šūdą 32 metus, tai kažin, ar man organizmas padekos dar....  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
aš nevalgau visu pirmą gyvūnu del morales.


ir vel nesupratai ir vel neigi mano poziuri biggrin.gif

Siuliau nemineti konkreciu zmoniu, ne del to,kad NESMAGU, O DEL TO, KAD JIEM NEPAKENKTI.
Tu gal netiki ir nenori gilintis i minciu veikima, bet kiekviena karta statydama pvz,kad as(kitas) sergu tu man kuri ta liga, taip nefainai, kai kazkas tau linki susirgti, kad ir nesamoningai, zinoma, tavo mintys nera tikios stiprios(tikiuosi) , kad man ja sukurtum, bet visgi kam sitaip zaisti? nes kurdama pavzydi tu sukuri minti ir vaizdini, kiekviena musu sukurta mintis verziasi i materialIzcija, ir susikurus pakankamai daug tokiu iv minciu ir t.t. jos ir materilizuojasi.
O kad tu isikalusi i galva kazka savaip ir nenori girdeti, ka tau sakau, tai cia ne mano poziuris.

AS NESIREMIU VEDOMIS, JOMIS NESIVADOVAUJU IR NESKIRSTAU ZMONES I GERIECIUS IR BLOGIECIUS, Ko tu man mini tas vedas ir ta teorija vis? As tau tai rasiau gal 5 k jau. Savo vaikams as beveik visas ligas sukuriau pati, va kokia as "geriete", kas jas sukuria pyktis, nerimas, pergyvenimai, baimes ir t.t.
As, kai buvau paciame dugne, kai galvojau, nejau gyvam i zeme lysti, taip supuole tiek daug bedu, atradau daug informacija sia tema ir man ji padejo is tos duobes, ligu ir nelaimiu islipti, butent dirbau su praktika, ne teroijom ar kazokiu religiju nuotrupom...Kai paskambinau Vitalijui pirma karta ir jis mane isklause ir patikrino, nu ka sako einat i susinaikinima, ka man reikejo pasipiktinti tokiu pasakymu, sakyti ne as gi tokia gera? lotuliukas.gif ne, as priemiau viska ir taisiau, tai,ka darau blogai, tam kad gyvenimas keistusi, o ne kisau galva i smeli ai cia matyt toks mano likimas, dievo " dovanos ", ne as mokausi dirbti su savo mintim, jas koreguoti, man sunkiai sekasi, bet man norisi to ismokti ir tobuleti, o ne plaukti pasroviui ir buti kazkam karmos irankiu...patinka man posakis, kad mes turim tik savo rankas , kad Dievas galetu mums padeti.
Mes viska sau susikuriam, kas nori gali tuo tiketi, netiketi, vadovautis kitom pasauleziurom, praktikom, as niekam nieko nepresu.
Bet man nepatinka, kai mano mintys iskraipomos.


Given tavo draugo varda nesiojau???? blink.gif KUR? KADA? blink.gif AS IS VIS TAVO NORS VIENA PAZYSTAMA ZMOGU AR TAVE MNEJAU? blink.gif Pati pasakojaisi apie savo draugus, kad daug ju turi, dar kai paminejai, kad viienas is ju neigalus, tai tada tik pasakiau ,kad gal but tai ir yra isimtis, jei tarp jusu nei is vieno nebuvo to potraukio., tai uvo vienintelis postas apie tavo drauga.
As aplamai nei vieno zmogaus neminejau, ne tik tavo draugo tai prima, antra, as tik pasakiau, kad DAZNIAUSIAI jauciama tarp moteru ir vyru kuniskas potraukis draugystes metu, ar is vienos ar is kitos puses, tai FAKTAS, patvritintas psichologu, ne mano nuomone ir dazniausiai is vyru puses, nes moterim siek tiek kitaip su tuo. Tu pati tai patvritinai. Tai dabar nesuprantu, ka cia susifantazavai?
Ar as siuliau kazkam kazka issizadeti? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif kaip tik sakiau, tos kurios netekejusios tai labai gerai daug vyru draugu tureti, kai dar Kin piktinosi, kad cia dvasine isdavyste.
ir viskas visada man yra paciu zmoniu pasirinkimas, niekad nieko neskatinciau kazka nutraukti, draugysciu, seimu, santuoku.
Atsakyti