Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...


geras klausimas.
aš irgi už zoo sodus tam tkrais atvejais.
bet zoo sodai turi buti kaip Indijoje, Vokietijoje - kaip džiungles, miškai, - aptverti, ginkdie ne kaip Kauno Zoo.
ir ne kaip....sorry....žmogaus butas. rolleyes.gif

 

cia ne juokas. kiek vyru esu klausius - visi jie VDUJE nesmagiai jauciasi, nors teigtu ką kita. (tipo, prisidetu prie buities ar pan.)
mano drauge - direktore. nuolat vargsta, nerasdama nei vyro, netgi meiluzio panašiai uždirbancio. vyrai kompleksuoti.
aš irgi, būdama vyras, kompleksuociau. man netiktu pasakyt: na, gerai, aš už tave indus suplausiu, mašiną tau taisysiu.... unsure.gifunsure.gif
suprantu juos unsure.gifunsure.gif
buvo tema cia, SM: anglu mokytoja, eksperte, daug uždirbdavo, ir viena 36m. 12tūkstanciu su privat pamokom. miestas: Mažeikiai.
Vyru? Nulis.
Vyru seksui? Pilna. alfonsu visokiu, vyru prie konteineriu.

Tai as apie tai, tai ir turejau omeny sakydama,  tinkamos gyvunam salygos, man ta tema senai idomu, kodel zmones patys neguyvena gamtoje ar bent ddarnoje su gamta?

 

Moterys, ne kaip moterys, tai ir vyriai ne kaip vyrai siasi laikais. Zinoma vyriska prigimtis verziasi i save, islaikyti ir ginti moteri, seima, aplinka iskreipta, kai tai jiem daznai neimanoma ar net nereikalinga, tai jie puola i depresija , nebezino savo paskirties...

 

Tai cia ristusi su pirmu klausimu, atitolimas nuo gamtos ir jos desniu mums kainuoja sveikata...

 

Priedas  eee.png   448,78KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 22, 16:40)
Tada rasei, kad nesirgsi sirdies ligomis, Alzheimeriu.
Sakyciau labai atsargiai 4eikrltu su tokiais pareiskimais,

na, jei aš sirgsiu pieną vatojusi 32metus, tai ta bobule sirgs tuo labiau - 80metu vartojusi.
žiūrint, aišku, kaip dar genai sugros - mityba tuos genus išjungs arba ijungs. rolleyes.gif
pasterizuotas pienas išvis nereikalingas, nulis vitaminu, skaidulu, išvirti pūliai/kraujas, svetimas baltymas (kazeinas), sukeliantis uždegiminius procesus žmogaus organizme (artritą, diabetą 2, alergijas, viduriu užkietejimus).
net dietologai tą pasakytu: Kupriene, Unikauskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 22 gegužės 2019 - 17:58

2117f80d684d.png

primine :lol:
Priedas  religions-of-the-world-taoism-shit-happens-hindusma-this-shit-23443325.png   212,74KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Nu tai, Lutuke, kodel negyveni (su gamta)? vat turiu Labanoro girioj nameli. varom gyvent....
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 22, 18:40)
Todel amzinai jaunos irgrOAzios Montevertes pareiskimai tiesiog kelia sypsena. Gal tu irgi susivokei, kad dabar neigi tai.

Babulia, nu ką aš galiu padaryti, kad vis dar tokia? 4u.gif Bet tu nesinervink taip, nesikratyk, nu gi ir aš pasensiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 10:14)
o jūs plaukams daug demesio skiriate ir babkiu?

As dazau ryskiai, tai balzamai, kaukes, aliejukai. Bet viska jau esu atradus, kas man tinka, tai perku litrais kilogramais, daug pigiau iseina. Nors truksta to reguliarumo su priemonem, patingiu, bet uztat jokiu dziovintuvu, jokiu plauku formavimo priemoniu, jokiu tiesintuvu. ax.gif
Mano dukra irgi megeja paeksperimentuot, tai spalvojames kartais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 10:14)
o jūs plaukams daug demesio skiriate ir babkiu?

As dazau ryskiai, tai balzamai, kaukes, aliejukai. Bet viska jau esu atradus, kas man tinka, tai perku litrais kilogramais, daug pigiau iseina. Nors truksta to reguliarumo su priemonem, patingiu, bet uztat jokiu dziovintuvu, jokiu plauku formavimo priemoniu, jokiu tiesintuvu. ax.gif
Mano dukra irgi megeja paeksperimentuot, tai spalvojames kartais biggrin.gif
Atsakyti
nu ką, aš po HIT sporto, tik tokio vargano. biggrin.gif
taigi, LIT labiau. (low intensity.)
jūs geriau, švelniais liežuviais nemalę, pasakykit, kodel tiek gasenybu db skiriasi...
skaisgiriai, morkūnas, šedžiai jau seniai.
o jūs vis dar nesiskiriat... biggrin.gif aš - išimtis, aišku. vis tiek - aš ne kaip visi balti žmones.
arba jau syki išsiskyret, ir nebeketinat...?

p.s. Lutukei/Montevertei klausimas atkrinta. Moontei. Montekristai. kurios ženotos 1.
Idomuciai irgi nosies nekišti.
taigi, ko ten garsenybes skiriasi?





ps.s ai, tiesa. vakar taip užsikaifavau. wub.gif gavau tyrimu rezultatus. senstu, o tyrimai vis gereja. vit D dr niekad toks aukštas nebuvo, b12 - taip pat, hemo - irgi top.
vel galvoju kraują duot, seniai daviau.
Monteverte, tu sakei, kažkoks ten kraują vis duodavo, ir kažkokia liga susirgo. neatmeni?
Atsakyti
given444, man daugumoje užtenka šampūno ir geresnio balzamo, kaukės kartais ir viskas. Jokių papildomų šmundrių nereikia smile.gif Vat nebent dar vašku galima šiek tiek galus paformuoti esant norui.
Aš iš viso esu pašiurpusi kiek moterys ant savęs tepa visur ir visko. Yra kažkur forume speciali tema kiek per mėnesį ir ko pirkosi, tai man to metams užtektų. Nesuprantu ar jos ten baisiausius patinimus visokius, rudus paakius maskuojasi ar ką. Ar tiesiog fanatės, reklamų aukos, kad viską ant savęs išbandyti. O po to serga smile.gif


Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 22:47)
Monteverte, tu sakei, kažkoks ten kraują vis duodavo, ir kažkokia liga susirgo. neatmeni?

tai jis nesižiūrėjo savęs niekada. Pagrindinis jų maistas buvo bulvės ir mėsa, daržovių šlaia beveik ne. Nebent vasarą koks pomidoriukas, agurkiukas. Ir dar nemažai grybaudavo, o grybai juk irgi labai sunkūs. Tai užkalkėjo kraujagyslės, vos paėjo jau, tai kyšį davus šuntavo (be kyšio vis trūko procentų rolleyes.gif ). Žmonai nespėjo užkalkėt, nes daug jaunesnė. Tada jau jį ligoninėje primokino, kad daržovių riek valgyt, lašišos ir pan.
Tai kaip naują maldą bėgioja dabar ir aiškina kaip valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 19:27)
Nu tai, Lutuke, kodel negyveni (su gamta)? vat turiu Labanoro girioj nameli. varom gyvent....


Jo, Kraujasiurbiai jusu laukia.

Nzn baisu dabar gyvent miske. Nusikalteliai nebaudziami...

Siandien nuplaukem marsrutu Ginuciu malunas - Paluse. Gal 17km.

Almajos upelis - totaliai apleistas, vos praplaukem, pilna nuvirtusiu medziu. Prie ruso ten buvo visasajungine turistu trasa plukde su valtimis turistus is viso sojuzo. Tai sutvarkytas upelis buvo

Kas dar... Nacionalinis AUkstaitijos parkas isparceliuotas sklypais... Nieko naujo.

Kas dar. Ignalinoje pasirodo nera taksi. Na nera iskvietimo vakare. Prie ruso net buvo, kai su taksi buvo dideles probleemos. Atsitiktinai pagavau taksista kuris savo seima veze is pramogu, tai nuveze kur reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 22 gegužės 2019 - 22:27
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 22, 20:22)
Babulia, nu ką aš galiu padaryti, kad vis dar tokia? 4u.gif Bet tu nesinervink taip, nesikratyk, nu gi ir aš pasensiu 4u.gif

Tu pasenai, bet palikuoniu neisperehai. Te 4u.gif Misk visaverciu maistu, nes tai ir baigsi vietnatvej sm pries pat Naujus .

Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 17:58)
na, jei aš sirgsiu pieną vatojusi 32metus, tai ta bobule sirgs tuo labiau - 80metu vartojusi.
žiūrint, aišku, kaip dar genai sugros - mityba tuos genus išjungs arba ijungs. rolleyes.gif
pasterizuotas pienas išvis nereikalingas, nulis vitaminu, skaidulu, išvirti pūliai/kraujas, svetimas baltymas (kazeinas), sukeliantis uždegiminius procesus žmogaus organizme (artritą, diabetą 2, alergijas, viduriu užkietejimus).
net dietologai tą pasakytu: Kupriene, Unikauskas.

Tu nukvakus.Pas tave juoda arba balta. Fanatike esi.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 22, 21:47)
jūs geriau, švelniais liežuviais nemalę, pasakykit, kodel tiek gasenybu db skiriasi...
skaisgiriai, morkūnas, šedžiai jau seniai.
o jūs vis dar nesiskiriat...  biggrin.gif aš - išimtis, aišku. vis tiek - aš ne kaip visi balti žmones.
arba jau syki išsiskyret, ir nebeketinat...?


vel galvoju kraują duot, seniai daviau.


Jie aukštos rizikos zonoj. Daug pagundų, daug akių sekančių, daug patariančių, kad "tu gali geriau". Daugiau galimybių, pasirinkimų, daugiau geradarių, menkesnis stuburas ir vualia - skyrybos.
O aš ką... iki šiol dar nė karto nenorėjau skirtis. Nu tai ir nesiskiriu smile.gif Bet manęs neseka tūkstančiai "gero linkinčių" gerbėjų, man nereikia teisintis dėl kiekvieno sutikto pažėstamo, man nesiūlo aukso kalnų kiekvienas sutiktas potencialus mecenatas, mano vyro nekabina kiekviena, norinti tapti žvaigžde ir t.t. Jei būčiau jų vietoje - ką ten gali žinoti kaip būtų.

Kraują duot man patinka. Šiandien palapinę praėjau, galvojau gal užsukt. Neužsukau. Suabejojau dėl hemo kiekio. Pastebėjau, kad man jis atsistato per pusmetį dažniausiai nuo paskutinio davimo. Po trijų mėnesių kartais būna dar nepakankamas. Dabar dar pusmetis nepraėjo. Tai įtariu, kad bus normoj, bet davimui neužteks (nes turi būti aukštesnis, kad leistų duoti). Bet sekantį kartą užmačiusi eisiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 22 gegužės 2019 - 23:00

Idomucija, iš kur tiek negatyvo?Ignalina puiki, nepalyginama su tuo, kas buvo prieš 10 metų.Juk natūralu,kad upelis privirtęs medžių, gamta juk.Jei norisi tvarkos, reikėtų lankytis parkuose, kur žolė preciziškai skutama kas tris dienas

.Man ,asmeniškai Unikauskas pasitikėjimo nekelia.Jo laidos gryna reklama.Po jo laidos vaistines užplūsta bobutės, ir prašo būtent to, apie ką kalbėjo daktariukas.Kurpienė dar labiau,teko būti jos paskaitoje, tai totalus vandens pilstymas iš tuščio į kiaurą.O be to ji neturi jokio ryšio su medicina, tik kursus baigusi.

Atsakyti