Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Nakviša @ 2019 06 17, 19:55)
Na jo, pas mane irgi turejo būti vėja. Teoriškai.
Dėl PL braškių, jos rūgščios, nes skina vis paraudonijusias. Ir vėliau laiko / transportuoja prie +8/+10. Geriau jau tada truputi palaukti ir važiuoti tiesiai į ūkius. 1l/1€, pačiam prisiskinti.
Papildyta:

Aš Regina auginu, bet nedaug. Ragauja tik pirmas, po to jau nebeįdomu. Kaip ir su braškėmis, žirniais ir t.t. 
Žiauriai patiko žemuoginiai špinatai. Salotose nerealus priedas. Bet čia jos kaip kam. Žaidžiau dar su dumplunėmis, mečiau irgi: didelis krūmas, daug vietos užima, o bet tačiau nepatiko. Skonis geras, bet kiekis neatitiko krūmo dydžio.

O kaip tos dumplunes?
As kiwano pasodinau, afrikietisku agurku, arbuzu persistengiau turbut biggrin.gif bet siandien pamasciau, kad visokiu idomybiu daugiau nei tradiciniu darzo gerybiu.
Batatas tik vienas isdygo, topinambu bus daug. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 06 17, 19:59)
Pavasarį, ne rudenį.
Pirmi metai nebus tiek derliaus daug, kad jau apsiėsti išeis. Antri / treti metai derlingiausi. Bet pirmais metais nuo ūglių padauginti krūmų kiekį galima. Tų kurios labiausiai patiks.

Acuu.
Mab su ukiu sunku. Galiu paklaust klausimu kaip pirmoke. Bet stengiuos trp patobulet.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 17, 19:06)
Vyro kunas negali buti malonus. Na moterys pakencia vyra, nes tokia ju dalia, taip man aiskino exuosvene.

Ir aplamai dauguma moteeru kurias pazinojau vyrus tik pakesdavo, kaip neisvangiama blogybe.

aš gal ne moteris tada? biggrin.gif glostau ir glostau vyrą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 17, 20:52)
Su spygliais, kieta oda ir aisku labai nuodinga. Gal tokia...

vartotojo įkelta nuotrauka

Neisivaizduoju, kaip galima kazkuo pasitiket

šitą palik man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 17, 21:51)
Acuu.
Mab su ukiu sunku. Galiu paklaust klausimu kaip pirmoke. Bet stengiuos trp patobulet.

Susirask mane snukiaknygeje, pajungsiu prie visų daržininkų / ūkininkų grupių.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 17, 21:44)
<p>Žinoma,kad tavęs, kažkaip nedašiltų vyro klausti apie gėles.Nes didžiajai daliai vyrų bulvės irgi gėlės, nes žydi.
</p>

Kas cia tave žino biggrin.gif

Nezinau kokia gėlė. Turiy daug spalvų ir pavidalų biggrin.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 17, 21:54)
aš gal ne moteris tada? biggrin.gif glostau ir glostau vyrą biggrin.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 17, 19:06)
Vyro kunas negali buti malonus. Na moterys pakencia vyra, nes tokia ju dalia, taip man aiskino exuosvene.

Ir aplamai dauguma moteeru kurias pazinojau vyrus tik pakesdavo, kaip neisvangiama blogybe.

aga, o kitos tik apsimetinėja, kad joms jų vyro kūnas atrodo patrauklus ir geidžiamas ir gražus smile.gif
Atsakyti

Kaip liaudies išmintis byjoja,patraukliausia vieta vyro kūne, tai jo piniginė.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 18, 08:42)
<p>Kaip liaudies išmintis byjoja,patraukliausia vieta vyro kūne, tai jo piniginė.</p>

biggrin.gif nu jo, daliai moterų tikrai biggrin.gif
bet jei plačiau, apie bendras tendencijas, na pažiūrėkim, kaip tie LT vyrai atrodo "sumoj". Išplerę. Tokie tešlos kamuoliai, su papais, didesniais nei jų moterų, per pilvus nematantys savo daikčiukų. Kalbu apie tai, kad moterys jaučia spaudimą visaip kaip lieknintis ir erai atrodyti, tuo tarpu vyrams bile už velnią gražesnis.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 18, 09:01)
biggrin.gif nu jo, daliai moterų tikrai biggrin.gif
bet jei plačiau, apie bendras tendencijas, na pažiūrėkim, kaip tie LT vyrai atrodo "sumoj". Išplerę. Tokie tešlos kamuoliai, su papais, didesniais nei jų moterų, per pilvus nematantys savo daikčiukų. Kalbu apie tai, kad moterys jaučia spaudimą visaip kaip lieknintis ir erai atrodyti, tuo tarpu vyrams bile už velnią gražesnis.

Geriau daikciuko nematyti per stora pinigine kelniu kisenej negu per pilva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 18, 09:12)
Geriau daikciuko nematyti per stora pinigine kelniu kisenej negu per pilva lotuliukas.gif

biggrin.gif yra logikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 18, 09:01)
biggrin.gif nu jo, daliai moterų tikrai biggrin.gif
bet jei plačiau, apie bendras tendencijas, na pažiūrėkim, kaip tie LT vyrai atrodo "sumoj". Išplerę. Tokie tešlos kamuoliai, su papais, didesniais nei jų moterų, per pilvus nematantys savo daikčiukų. Kalbu apie tai, kad moterys jaučia spaudimą visaip kaip lieknintis ir erai atrodyti, tuo tarpu vyrams bile už velnią gražesnis.


Tiesiog sviecia "meile" vyrams.
Atsakyti