Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Niekaip neiziuriu joje pavydo,
Burbanti tik tavo zinutese, matau, nora kabinetis prie visu arba diskutuoti tik apie seksa, tai arba tu pati cia visom pavydi arba tau sekso vis truksta, nes sotus apie maista nekalba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 20, 15:07)
Niekaip neiziuriu joje pavydo,
Burbanti tik tavo zinutese, matau, nora kabinetis prie visu arba diskutuoti tik apie seksa, tai arba tu pati cia visom pavydi arba tau sekso vis truksta, nes sotus apie maista nekalba  biggrin.gif

Visu pirma tu turi buti normali, kad iziuretum tai, ko dabar neimatai.
Atsakyti
Net nuejau i fb paziuret ubuntes. Aha. Paskutinej foto pastambejus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 20, 14:27)
Bijo tik tas, kas savimi nepasitiki.
Aš žinau, kad man niekas nieko nepadarys ax.gif


Visi mes gudrus uz monitoriaus sleptis, ane, drasuole? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 20, 15:04)
Tu pavydi zmonems to,  ko pati neturi.

kad aš visai nepavydi, man apskritai daug nereikia, aš kukli biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 20, 15:39)
Visi mes gudrus uz monitoriaus sleptis, ane, drasuole? biggrin.gif

o kuo blogai monitorius? dvikovas su kardais ar pistoletais daro tik žemesnio intelekto ir galimybių žmonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 20, 12:27)
Butent taip ri buddavo seniau, gi sakua viskai saves nereikejo ribtoi ir sotumo jausmo beveik nebbuvo i rkg, nei vienas nepriago , mano svoris nuo 18 iki kazkur 38 buvo gramas i grama toks pat, iskyrus tik nestumus.
Taigi, pries patarimsu svaistydamos kad maziau esk, daugiau sportuok, pamastykit, kad nebutinai taip visiem veikia ir tiek.

As tai vieno nesuprantu, kaip moteris gali suesti 4 cepelinus ir uzsipilti ant virsaus bliuda saltibarsciu blink.gif . Reiskia pas tave yra/ buvo kazkoks sutrikimas.
Mano vyras per pietus gali suvalgyt normalias zmonems skirtas porcijas saltibarsciu ir 2 cepelinus.
O cia moteriske😂.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 20, 16:48)
As tai vieno nesuprantu, kaip moteris gali suesti 4 cepelinus ir uzsipilti ant virsaus bliuda saltibarsciu blink.gif . Reiskia pas tave yra/ buvo kazkoks sutrikimas.
Mano vyras per pietus gali suvalgyt normalias zmonems skirtas porcijas saltibarsciu ir 2 cepelinus.
O cia moteriske😂.


As sveriu beveik 120kg prie netoli 2 m ugio ir sugebu suvalgyti ti 2 cepelinus ir saltibarciu porcija. Gal pas mane kokia liga?
Nes skaiciau kaip kazkas sueda kaip slibinai ir ar gali kazka praryti
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 20, 15:05)
kad aš visai nepavydi, man apskritai daug nereikia, aš kukli biggrin.gif


Kadangi tu esi ne asmenybe, o pilka i kampa ispausta pilka trp baisi moteryte - tau tau reikia pripazinimo. Todel ir forume pasakojies kokia tu grOAzi, zaviesi kaip kazkoks iskrypes alkaska pedofilas tau vaikui komplimenta pasake, ar tavo ciuciko patvirkes uosvis savo zmona niekina, bet i tave seilejasi. Ir savo galias piesi, nors esi ku ku. Nusileisk ant zemes.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 20, 15:52)
As sveriu beveik 120kg prie netoli 2 m ugio ir sugebu suvalgyti ti 2 cepelinus ir saltibarciu porcija. Gal pas mane kokia liga?
Nes skaiciau kaip kazkas sueda kaip slibinai ir ar gali kazka praryti

2 cepekai ir saltiku lekste - normalaus vyro pietus.
As galiu tik suvalgyt arba saltikus arba 1,5 cepeko ( kalbu apie standartinio dydzio, o ne kazkur salia Kauno, kur pircijos gyvuliams).
Nes jei suvalgysiu saltibarsciu lekste su keliom bulvem- na tikrai valanda laiko nk nesinores.

Dabar idomu pasidare - nori pasakyt kad esi 120 kg ir 2 m ir turi ilgus plaukus ir papus ir panasus i moteri? As tikrai nesijuokiu, man tiesiog idomu. Nes kur trns tailande maciau - nu tokie mazuciai, smulkuciai, grazus tikrai, ant kulnu, moteris europiene ne kiekviena taip ant kablu pavaiscios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 20 birželio 2019 - 16:02
QUOTE(cambala @ 2019 06 20, 16:59)
Dabar idomu pasidare - nori pasakyt kad esi 120 kg ir 2 m ir turi ilgus plaukus ir papus ir panasus i moteri? As tikrai nesijuokiu, man tiesiog idomu. Nes kur trns tailande maciau - nu tokie mazuciai, smulkuciai, grazus tikrai, ant kulnu, moteris europiene ne kiekviena taip ant kablu pavaiscios...


Mazesnis truputi uz 2m...

Ugis visuomet sukelia itarimu, nes tokiu moteru mazai. Uztaii vyra suvaidinti visuomet galima. Vien del ugio...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 20, 16:05)
o kuo blogai monitorius? dvikovas su kardais ar pistoletais daro tik žemesnio intelekto ir galimybių žmonės smile.gif

Ir zinoma bailiams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 20, 16:59)
Kadangi tu esi ne asmenybe, o pilka i kampa ispausta pilka trp  baisi  moteryte - tau tau reikia pripazinimo. Todel ir forume pasakojies kokia tu grOAzi, zaviesi kaip kazkoks iskrypes alkaska pedofilas tau vaikui komplimenta pasake, ar tavo ciuciko patvirkes  uosvis savo zmona niekina, bet i tave seilejasi. Ir savo galias piesi, nors esi ku ku. Nusileisk ant zemes.

aš jau geriau tave ant žemės nuleisiu smile.gif man patinka aukščiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 20, 17:21)
Ir zinoma bailiams smile.gif

nu ką padarysi, jei bailiai kalėjimus sugalvojo
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 20, 16:05)
kad aš visai nepavydi, man apskritai daug nereikia, aš kukli biggrin.gif

Pasakė ta, kuri prakeiksmais svaidosi i kairę ir i dešinę
Atsakyti