Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Ašaka @ 2019 07 17, 22:43)
Gal ir brangus dėl brangių medžiagų, bet kad būtų labai OOAK, ar net originalus, nepasakyčiau: https://www.martinel...tems/saku-iv-2/

Tos pačios  idėjos variacijos, ir tiek

Kaip jus galvojat - kas brangiausiai kainuoja juvelyrikoje - medziagos ar darbas? Vardus atmetame siyo atveju, nors zmones labai megsta daug primoketi uz garsu varda.

Darbas gali buti nuostabus, bet jei jis pakabintas ar isegtas netinkamoje vietoje, jo estetine verte krenta per puse.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 22:31)
ištisai tai jinai forume, facebook agnieškų visokių ieško, Lutukės tikiu, kad vis dar ieško facebooke, Varnose pas jus skaito, žodžiu - dirba žmogus biggrin.gif
jei pamaliavoja kada kokią kaimynę namuose, tai tiek to gėrio matomai biggrin.gif juk net nemačiuis, kad normalūs salonai užsirašo darbo laiką ant durų arba ant lango, iškabas pasidaro, jai tai buvo naujiena biggrin.gif

Cambala, darydama nagus turi buti gera menininke. Parodyk savo darbu nuotraukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 liepos 2019 - 22:02
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 22:04)


Cambala,  darydama nagus turi buti gera menininke. Parodyk savo darbu nuotraukas?

Maciau tavi bendraminciu fotkes nagu su juostele.tragisssssskA.
Nerodysiu tongue.gif .j
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 21:28)
Dzyzis,  istisai chemikalu smarveje dirba.

Dirbu jusu, smarvej
.
Na tu, kuriu sielod dumblius isklausom...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 00:10)
Maciau tavi bendraminciu fotkes nagu su juostele.tragisssssskA.
Nerodysiu tongue.gif .j
Papildyta:

Dirbu jusu, smarvej
.
Na tu, kuriu sielod dumblius isklausom...

Jei klausineji, tai zmones tau ir pasakojasi. Cia kaip ir mamkose eini per visas temas slapstydamasi biggrin.gif ir gyveni kitu gyvenimais.

Nerodysi, nes darai tik pacius paprasciausius vienos spalvos akrilinius nagus?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:47)
Taigi rasei, kad tokiu sudu iki bambos nekuri biggrin.gif .
Nemoki ir tiek. Maciau tavo darbus. Pigiena. Toms kas " prie meno". Garsi fraze.
Papildyta:

Nesakyk, kad nezvengi is ubuntes ax.gif

Saikingai:)
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 16:23)
Kai pasakysi kiek diedu tave valkiojo,   as pasakysiu kiek sveriu  biggrin.gif



kažkaip nedraugiškai tu. o kodel valkiojo? nesu nimfomane siaip, ir mano libido -maziau nei vidutinis.
nedaug, tik 4. net netureciau ką papasakoti, kai kitos mergos siam forume "kiek turejai vyru" su one night stand'ais priskaiciuoja iki 17.

tai kiek sveri dabar?




QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 17:27)
Ne nuo sporto, o kad kūno riebalų sumažėjo ir papai dingsta. Tavo atbeju odos elastingumas. Mano pilvas kaip negimdziusios,  dėl to elastingumo


tą aš ir sakau, bet ir sportuojant kalorijos deginamos.(ne vien per mitybą.) ir taip, odai mano trūksta elastingumo.


labas rytas visoms 4u.gif





QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 18:24)
As jau kuris laikas pagalvoju,   kad kai praeis noras kurti papuošalus,   as noreciau kovoti uz gyvunu teises.


wub.gif tik šunu ir kaciu? ar ir vištu, banginiu, karviu, - visu kitu?
kaip smagu - Burba tobuleja.

Noreciau ir aš tavo kažką isgyti iš papuošalu....

Bet Burba, tik ką raei apie meilę sau. meile sau neatskiriama nuo geur jausmu kitiems. vis stebiuosi kaip plieki Montekrista. kitos gal cia daugiau baisiu dalyku padare, bet nesisako, (postina tik tą, ką nori), o tu su jom bendrauji. kiekviena turim savo skeletu. gal tu baik tuos cirkus, ką?
meile sau ir gyvenimui net nekvepi, kai puoli ją šitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 18 liepos 2019 - 07:30
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 17, 17:07)
Oj, tokie mano megstamiausi. As bais jauna budama pakeiciau kelis unikus, darbo vietas, tai kiekvienoje bent po viena toki budavo. Man idomiausia, kad jie etatiniai, seilejasi prie visu daug metu, taigi vadovai tikrai turejo gandus girdeti. Ir nieko nedaro. Prie jaunu merginu, kai kabinejasi, jas labai veikia hierarchija. Tos nesupranta kaip reaguoti, nes kabinejasi vyresnis, labiau patyres, ilgai dirbes, varda turintis asmuo. Gali eiti skustis, bet zinai, kad turesi su juo dirbti po to.

Manes sitie bajeriai neveikia. As vadova esu nusodinus uz tai kas man nepatiko biggrin.gif (nesusije su darbu). O siaip pas mus gan mazas amziaus intervalas, vadovas vyriausias 35,isskyrus direktore ir pora dirbabciu is namu. Tai baimiu tokius pienius nusodint tikrai ner biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 07 17, 17:48)
nu baik tu...taigi moterims krutine ir sumažeja sportuojant. todel ir verkia,
todel nusialinusios nuo sporto ir implantus isideda.

taigi, ir verkia moterys, kad nuo zandu nukrito, nuo papu, o pilvas, slaunys ir užpakalis šviecia kaip Taboro kalnas. 

kaip man tuomet dydis sumažejo nuo E(DD) iki C ir net (B) kartais?
p.s. kai pavalgau daugiau, tai svoris ant žandu šviecia, ir per liemenele ima veržti, krūtine spausti.  biggrin.gif

Papai nyksta nes sportuojant tirosta riebalai.
O krutine nenukara del raumenu kurie ja laiko, gerqi darai kad sportuoji (as deja savo D taip nepriziuriu)
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 18, 08:30)
kažkaip nedraugiškai tu. o kodel valkiojo? nesu nimfomane siaip,  ir mano libido -maziau nei vidutinis.
nedaug, tik 4.  net netureciau ką papasakoti,


Mane su tokiu skaiciumi MB jau laiko nusivalkiojusiu, tai jau nepyk, bet...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 18, 08:30)
kažkaip nedraugiškai tu. o kodel valkiojo? nesu nimfomane siaip,  ir mano libido -maziau nei vidutinis.
nedaug, tik 4.  net netureciau ką papasakoti, kai kitos mergos siam forume "kiek turejai vyru" su one night stand'ais priskaiciuoja iki 17.

tai kiek sveri dabar?
tą aš ir sakau, bet ir sportuojant kalorijos deginamos.(ne vien per mitybą.) ir taip, odai mano trūksta elastingumo.
labas rytas visoms  4u.gif
wub.gif  tik šunu ir kaciu? ar ir vištu, banginiu, karviu, - visu kitu?
kaip smagu - Burba tobuleja.

Noreciau ir aš tavo kažką isgyti iš papuošalu....

Bet Burba, tik ką raei apie meilę sau. meile sau neatskiriama nuo geur jausmu kitiems. vis stebiuosi kaip plieki Montekrista. kitos gal cia daugiau baisiu dalyku padare, bet nesisako, (postina tik tą, ką nori), o tu su jom bendrauji. kiekviena turim savo skeletu. gal tu baik tuos cirkus, ką?
meile sau ir gyvenimui net nekvepi, kai puoli ją šitaip.

Pas tave pacia draugiskumo kaip pas vištą perlų biggrin.gif
Manes gi neapgausi.
Kada keturi? Paskutinius du metus ar is viso turejai keturis vyrus per savo gyvenima?
Pliekiu ka noriu ir kada noriu, tu man ne tevas motina, kad nurodinetum ka daryti. O ir meile sau priskirti prie bendavimo su zmonemis yra sakyciau mazu maziausiai durnas palyginimas.
Tu man neaiskink ka daryti, savo vaikus auklek biggrin.gif
Kas tu cia tokia esi? Gi tik eline mamku bobelė.

Nu vat mano toks rasymo stilius. Nu vat toks ir viskas biggrin.gif Kas neturi storos odos lai geriau nesiartina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 liepos 2019 - 08:46
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 18, 09:40)
Mane su tokiu skaiciumi MB jau laiko nusivalkiojusiu, tai jau nepyk, bet...

Na, tu ir tavo gyvenimas yra išimtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 18, 09:40)
Mane su tokiu skaiciumi MB jau laiko nusivalkiojusiu, tai jau nepyk, bet...

Manes nelaiko, nes as mokejau vaikscioti i pasimatymus nesugulant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 18, 09:46)
Na, tu ir tavo gyvenimas yra išimtis smile.gif


Uztai MB esu vienintelis, cia gal pasakysit, kad irgi isimtis, bet gal tai priklauso nuo aplinkos....

Boredeliuose gal skaiciuoja desimtim tukstanciu, kitos laisvalaikio kales gal simtais, SM nares - desimtimis...

Bet patikekit, yra nemazai moteru ir net vyru, kurie turejo tik viena gyvenime. Bet tokios SM nemato reikalo trintis
Atsakyti
Kas gyvena Anglijoje is jusu ir nesioja Pandorą? Turiu originaliu pandoros murano stiklo karoliuku parduoti papigiaj biggrin.gif vis per savo ta gerą dūšią sau problemų prisidarau - pazadejau pazystamai padeti parduoti jos Pandora.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 liepos 2019 - 09:06