Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 23, 23:22)
Valties apacioje gulet patogu, niekas nemato, bet ir vejas neuzpucia todel per karsta. Kai sustumi suoliukus tai pasidaro kaip denis ant kurio dedi matraca ir viskas ten gerai, ir vejukas.
Tik kuna visi mato, kaip ant padeklo...

kam jau ten rūpi tokio amžiaus kūnai biggrin.gif Greit akis nusuktų vistiek smile.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu ka toks protingas sutverimas kaip lutuke cia veikia?
Nu zmogus turetu bendrauti kazkur kur ji supranta, nu tam kazkokiam aukstesniam lygmeny...
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 23, 18:46)
Jei tu lygini mastanti vegana su macdonaldiniu amerikieciu, tai nelabai imanoma


Ne ten akcentai sudeti.
Pagal SAD diet formulę (30proc baltymu, o likę - riebalams ir angliavandeniams) labai lengva pritaikyti bet kokią dietą ( i ją ieina ir batonai, ir traškuciai su saiku, ir visas pasterizuotas dairy arsenalas, ir viena kita morka), ką ir daro žmones, svarbu jiems išlaikyti toki makroelementu santyki.
jiems visai nerūpi mikroelementai - būtent tie tikri dense nutrients: skaidulos, fitochemikalai, antioksidantai, vitaminai, mineralai, bioflovanoidai ir tt, kurie iš esmes ir nurodo tike veganu, tiek vegetaru, tiek visavalgiu mitybos ypatumus.

man rodos, del šito irgi sutinkame mudvi.


labas rytas, visoms : 4u.gif




QUOTE(kin @ 2019 07 23, 10:18)
Skydliaukes problemos. Nesmagus dalykas.



mityba again. mestum pieną ir kviecius, tai dozes, garantuoju, sumažetu tai tikrai.


ir dar.
maistas tikrai nera vienintelis faktorius gerai sveikatai išlaikyti. labai itakoja mus aplink esantis užterštumas, stresas ir netgi nemokejimas tinkamai kvepuoti. (pilvu, pvz. ) smile.gif

ką jau bekalbeti apie miegą ir judejimą.
maistas - taip daug, daug esmes sudaro, bet ne vien tai.
nes net mityba yra stebuklinga, nes tinkama mityba turi galią išjungti ir vel ijungti tuos genus (genetini polinki sirgti tam tikromis ligomis.)
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 23, 21:14)

O i svorio temą pardejau keto dieta, ziuresim kiek tversiu ir kas gausis  biggrin.gif Gal kas meginot?


oi, oi, oiiiii. wtf, meila mano unsure.gif biggrin.gif 4u.gif
nepradek, mieloji. numesi svorio, bet long term neištversi. apkrausi tik inkstus, kepenis, širdi, bus amba. yra pilna sportininku, mirusiu nuo papildu. (butent baltymu pertekliaus), kas užrūgština visą organizmą.
mūsu visa energy, visos organizmo cells runs on glucose, tad visi augalines mitybos šalininkai ima angliavandenius (tuos geruosius, SUDETINIUS: viso grūdo košes, ankštiniai, daržoves, vaisiai, seklos)) - kaip pagrindini kurą.

racione - 70-80proc angliavandeniu - idealu.
riebalai ir baltymai - po mazdaug 10-15proc pasiskirsto. kai kurioms moterims gali reiketi daugiau riebalu, priklauso nuo organizmo.
bet tikrai nevaryk ant keto, susensi be laiko ir organus apsunkinsi.
galiu tau Fuhrmano knygą atsiusti su visais meniu ir receptais,labai konkretu viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 24 liepos 2019 - 08:00
Visos dietos yra šlamštas, jei netampa gyvenimo būdu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 23, 15:16)
Jo, matem kaip viena pries pat naujus cia sm sedejai ir nesamones rasinejai 4u.gif .
Na turetum suvokt, kad partneriui ir ramybes, o ne tavuju isteriju norisi, ir pomegiu savu turet...
Isejo tavo chliupikas negriztamai, ar grizta kartais is gailescio?

nu tai jei norisi ramybes, tai mes ramiai ir sedejom, netrukdziau jam biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 23, 22:25)
lotuliukas.gif jus su Monteverte vienoj palatoj? biggrin.gif

mes bent dvi, o tu jau daraisi psich odinočka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 23, 23:56)
Gerai susiskaite

Ką reikia laikyti paslaptyje

1. Ką reikia laikyti paslaptyje, sako išminčiai – savo planus ateičiai. Patylėkite iki tol, kol planas nebus įgyvendintas. Visos mūsų idėjos nėra nuostabios, juose daug silpnų vietų, per kurias lengva kirsti ir viską sunaikinti.

2. Nesidalink paslaptimi apie savo labdara. Geradarybė – labai retas šiame pasaulyje ir dėl to reikia jį saugoti kaip savo akį. Nesigirkite  savo gerais darbais. Išdidumas iš karto pamatęs viską pasiims, kas atėjo  už tavo labdarą.

3. Nerekuomenduojame pasakoti apie savo asketizmą. Nepasakokite į kairę ir į dešinę apie jūsų apribojamus maiste, miege, lytiniuose santykiuose ir taip toliau. Fizinė askezė atneša naudą tiktai, jeigu ji susiderinta su emocine.

4. Apie ką reikia nutylėti – apie savo drąsą. Kažkas  gauna išbandymus  iššorinius, o kažkas tai – vidinius. Iššoriniai matosi ir už tai gauni apdovanojimą, o už vidinius nieko negauni.

5. Geriau nekalbėti apie dvasines žinias. Jos turi skirtingus lygius ir atsiveria tik pasiekus tam tikrą lygį. Pagrindinė naujokų klaida – noras pasidalinti savo žinias, bet tai tik dar labiau supainioja ir net pradeda gąsdinti.

6. Kuo neverta dalintis su kitais – tai informacija  apie  naminius konfliktus ir šiaip apie savo šeimos gyvenimą. Atsiminkite: kuo mažiau kalbate apie problemas šeimoje, tuo šeima bus stipresnė ir stabilesnė. Kivirčas – tai atsikratymas negatyvios energijos, kuri susikaupė bendraujant.

7. Apie ką nereikia kalbėti, tai apie negražius žodžius, kuriuos išgirdai iš kito. Galima išpurvinti sau batus, o taip pat ir protą. Ir žmogus, kuris, parėjęs namo, iš karto pasakoja, ką išgirdo kvailo eidamas namo, nieko nesiskiria nuo žmogaus,  kuris atėjo namo ir nenusiėmė batų.


galima galima, tada atsiveria visi durniai kaip ant delno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 24, 09:58)


galima galima, tada atsiveria visi durniai kaip ant delno biggrin.gif

O tu kaip centrine atsiveri labiausiai biggrin.gif
Atsakyti

Ne ten akcentai sudeti.
Pagal SAD diet formulę (30proc baltymu, o likę - riebalams ir angliavandeniams) labai lengva pritaikyti bet kokią dietą ( i ją ieina ir batonai, ir traškuciai su saiku, ir visas pasterizuotas dairy arsenalas, ir viena kita morka), ką ir daro žmones, svarbu jiems išlaikyti toki makroelementu santyki.
jiems visai nerūpi mikroelementai - būtent tie tikri dense nutrients: skaidulos, fitochemikalai, antioksidantai, vitaminai, mineralai, bioflovanoidai ir tt, kurie iš esmes ir nurodo tike veganu, tiek vegetaru, tiek visavalgiu mitybos ypatumus.

man rodos, del šito irgi sutinkame mudvi.

As jau kokia 15a kartu SM esu parasius, kad mano galva visos tavo isvardintos dietos leidzia sveikai gyventi.

Mane erzina (cia mano problema - zinau), jog tu isivaizduoji, kad veganiska dieta isgydo ligas, apie kurias siaip nieko neismanai. Gydytojai jas gydantis, 10 m studijave - nezino. Jie tyrimus daro. Su tukstanciais zmoniu. O tu paskaitai bloga apie zaliavalge, kuri tipo issigyde ir zinai. Tiesa, po to ji vel susirgo. Pagal ja, kai grizo prie visavertes mitybos. As jau sakiau, kad tada pagal mane as susirgau nuo vegetarizmo.

Cia grynai tas atvejis, kai zinai tiek mazai, kad nesuvoki adekvaciai ivertinti savo ziniu lygio ir isivaizduoji esantis profesionalas.

Atsakyti

Klausykite, gal zinote kas, kaip skaiciuojami alimentai vaikui ir kiek realiai galima gauti?

Vyras dirba uzsienyje, alga 2000 euru, plius darbas apmoka buta (cia gal kaip pajamos skaitytusi?). Moteris Lietuvoje, uzdirba 500, neturi jokio turto. Vyras turi buta mazam mieste LT. Vaikas vienas.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 23, 22:14)
nelabai suprantu, o kur cia blogis? as taip esu deginusi tik ne ant suoliuku, ne sjie buvo nejudinami o apacioje valties didele ji , pasitiesi pripuciama ciuzini, kaifas, valtis pluduriuoja supa, labai net smagu... nes as nemegstu maudytis, ma per salta, net Lietuvoje net karsciausia vasara  biggrin.gif

gal degintis megtsa tie kas megsta kaitra?



Aš nesakiau, kad tai blogis. Tiesiog man netinka, nepatinka ir jokio kaifo tame AŠ nejaučiu. Nieko daugiau. Deginimasis man apskritai toks beprasmis užsiėmimas ir mano laiko švaistymas. Man labai greitai nuobodu pasidaro gulėti ir nieko neveikti. Bet vėlgi, čia man taip. Yra kam patinka, nu tai ir ok, man netrukdo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 24, 09:37)
<p>Klausykite, gal zinote kas, kaip skaiciuojami alimentai vaikui ir kiek realiai galima gauti?
</p><p>Vyras dirba uzsienyje, alga 2000 euru, plius darbas apmoka buta (cia gal kaip pajamos skaitytusi?). Moteris Lietuvoje, uzdirba 500, neturi jokio turto. Vyras turi buta mazam mieste LT. Vaikas vienas.
</p><p></p><p></p><p></p>


http://www.alimentuskaiciuokle.lt/

Kiek esu girdėjusi, tai mamos čekius rinkdavo, kad vaiko poreikius pagrįstų. Šiaip vaiką išlaikyti turi abu tėvai proporcingai, pagal vaiko poreikius. Realiai vaiko poreikius turėtų padengti abu tėvai per pusę, bet jei tėvo situacija iš ženkliai geresnė, į tai matyt atsižvelgtų teismas. Klausimas - ar turit įrodymų apie tėvo gaunamą atlyginimą bei jo išlaidas? Kitu atveju, Jūsų turimi duomenys gali nesutapti su tėvo pateiktais. Kaip suprantu, teismas skaičiuotų tėvo pajamas, turtą ir patiriamas išlaidas jo paties pragyvenimui. iš tų 2000 eur gali likti visai nedaug, priklausomai nuo šalies kur jis gyvena. Realiai tai niekas nepasakys, reikia eiti pas teisininkus ir aiškintis viską, kas konkrečiai situacijai aktualu ir tinka. Pusė minimumo yra berods minimali išlaikymo suma, bet ir nuo to gali nukrypti konkrečioj byloj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 24 liepos 2019 - 09:48
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 24, 10:37)
<p>Klausykite, gal zinote kas, kaip skaiciuojami alimentai vaikui ir kiek realiai galima gauti?
</p><p>Vyras dirba uzsienyje, alga 2000 euru, plius darbas apmoka buta (cia gal kaip pajamos skaitytusi?). Moteris Lietuvoje, uzdirba 500, neturi jokio turto. Vyras turi buta mazam mieste LT. Vaikas vienas.
</p><p></p><p></p><p></p>

Anksciau buvo kazkokios kvotos, dabar realiai reikia irodyti vaiko poreikius. Tiesiog rinkti cekius, ka jam oerki, ka valgo, busto islaidu dalis, jei kokie bureliai, ligos, spec poreikiai. Tik gali buti sunku issireikalauti, jeigu vyras uzsienyje. Nebent jis gerwnoriskas?
Atsakyti

Aš nesa
http://www.alimentuskaiciuokle.lt/

Kiek esu girdėjusi, tai mamos čekius rinkdavo, kad vaiko poreikius pagrįstų. Šiaip vaiką išlaikyti turi abu tėvai proporcingai, pagal vaiko poreikius. Realiai vaiko poreikius turėtų padengti abu tėvai per pusę, bet jei tėvo situacija iš ženkliai geresnė, į tai matyt atsižvelgtų teismas. Klausimas - ar turit įrodymų apie tėvo gaunamą atlyginimą bei jo išlaidas? Kitu atveju, Jūsų turimi duomenys gali nesutapti su tėvo pateiktais. Kaip suprantu, teismas skaičiuotų tėvo pajamas, turtą ir patiriamas išlaidas jo paties pragyvenimui. iš tų 2000 eur gali likti visai nedaug, priklausomai nuo šalies kur jis gyvena. Realiai tai niekas nepasakys, reikia eiti pas teisininkus ir aiškintis viską, kas konkrečiai situacijai aktualu ir tinka. Pusė minimumo yra berods minimali išlaikymo suma, bet ir nuo to gali nukrypti konkrečioj byloj.

Jis dirba legaliai. As nzn kokiu irodymu reikia.

Pagal ta skaiciuokle vyras moketu apie 200.

Man sunku patiketi net, kad uzdirba 2000, o vaikui skirtu 10%.. Gyvena salyje, kur lb pigu, buta apmoka darbas. Jo islaidos tik maistas sau ir drabuziai. Ten turetu buti pigiau nei Lt.

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 07 24, 10:46)
Aš nesakiau, kad tai blogis. Tiesiog man netinka, nepatinka ir jokio kaifo tame AŠ nejaučiu. Nieko daugiau. Deginimasis man apskritai toks beprasmis užsiėmimas ir mano laiko švaistymas. Man labai greitai nuobodu pasidaro gulėti ir nieko neveikti. Bet vėlgi, čia man taip. Yra kam patinka, nu tai ir ok, man netrukdo smile.gif
Papildyta:
http://www.alimentuskaiciuokle.lt/

Kiek esu girdėjusi, tai mamos čekius rinkdavo,  kad vaiko poreikius pagrįstų. Šiaip vaiką išlaikyti turi abu tėvai proporcingai, pagal vaiko poreikius. Realiai vaiko poreikius turėtų padengti abu tėvai per pusę, bet jei tėvo situacija iš ženkliai geresnė, į tai matyt atsižvelgtų teismas. Klausimas  - ar turit įrodymų apie tėvo gaunamą atlyginimą bei jo išlaidas? Kitu atveju, Jūsų turimi duomenys gali nesutapti su tėvo pateiktais. Kaip suprantu, teismas skaičiuotų tėvo pajamas, turtą ir patiriamas išlaidas jo paties pragyvenimui. iš tų 2000 eur gali likti visai nedaug, priklausomai nuo šalies kur jis gyvena. Realiai tai niekas nepasakys, reikia eiti pas teisininkus ir aiškintis viską, kas konkrečiai situacijai aktualu ir tinka. Pusė minimumo yra berods minimali išlaikymo suma, bet ir nuo to gali nukrypti konkrečioj byloj.

Teismui nesvarbu, ar tu gyveni rumuose, ar troboj, vaiko poreikis iskeliamas auksciau. Jeigu negali islaikyt vaiko, kraustykis i paprastesni busta ar susirask geresni darba.
Zinoma visokiu teiseju pasitaiko, vieni mamai palankus, kiti issuka tecius.
Papildyta:
Labai primityvi skaiciuokle... Neaisku, kaip sudaryta. Greiciausiai tik orientacine,.
Tevo skolos svarbios tik tiek, kad jis neliktu su 0 pajamu, berods jeigu yra prasiskolines iki ausu ir dar vaikai, jam gali nuskaiciuoti iki 75 proc jo pajamu.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 24, 11:43)
.Man sunku patiketi net, kad uzdirba 2000, o vaikui skirtu 10%.. Gyvena salyje, kur lb pigu, buta apmoka darbas. Jo islaidos tik maistas sau ir drabuziai. Ten turetu buti pigiau nei Lt.

As nezinau kiek tiksliai uzdirba mano ex, bet speju apie tiek ir moka, na gal 15 proc. Bet jis du vaikus turi ir darbas nieko neapmoka. Manau is 2000 tikrai turetu buti daugiau.
Kad dirba legaliai gerai, bet tarpvalstybiniai reikalai bus sudetingi ir brangus greiciausiai, jeigu jis nebus geranoriskas islaikymo klausimu.
Atsakyti