Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 13:07)
dūra, kada tas buvo biggrin.gif gal prieš kokius 10 metų biggrin.gif
ir be to kaip mano giminių gyvenimo vieta susijusi su mano? Lietuva tai ne vienas miestas, ne visi gi su mamytėmis gyvena biggrin.gif  4u.gif


O tai draugu, kolegu neturejai kad nusimaudyt? mirksiukas.gif
Su giminem jau kaip ir aisku biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 13:09)


klausyk tu, kirmėlėta, numirėlių ir velnių apėstu protu, apsiramink gal jau?

Tai raminkis. Eik pas gydutoja, vaistu paprasyk. Pradziai gali valerijono isgert. Mazu kiek pades 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 14:10)
O tai draugu, kolegu neturejai kad nusimaudyt?  mirksiukas.gif
Su giminem jau kaip ir aisku biggrin.gif .

kodėl keli žmonės turėtų sugriūti pas kažką į namus ir maudytis, kai mieste pigi pirtelė veikė?
tik tokia išnaudotoja kaip tu, kuri net su nuosavo broliu dėl turto išsidraskė taip ir galėtų biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 14:12)
O tai draugu, kolegu neturejai kad nusimaudyt?  mirksiukas.gif
Su giminem jau kaip ir aisku biggrin.gif .
Papildyta:

Tai raminkis. Eik pas gydutoja, vaistu paprasyk. Pradziai gali valerijono isgert. Mazu kiek pades 4u.gif .

aš labai džiaugiuosi, kad tau jau joks medikas nepadės 4u.gif
mano hobbi yra stebėti kaip degraduoja blogi, prisikiaulinę Visatoje žmonės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 13:12)
kodėl keli žmonės turėtų sugriūti pas kažką į namus ir maudytis, kai mieste pigi pirtelė veikė?
tik tokia išnaudotoja kaip tu, kuri net su nuosavo broliu dėl turto išsidraskė taip ir galėtų biggrin.gif  4u.gif

Neturi tu draugu. Tai faktas. Vartykis kiek nori.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 13:14)

mano hobbi yra stebėti kaip degraduoja blogi, prisikiaulinę Visatoje žmonės 4u.gif

Oo, tai antras hobis po nariu zinuciu skaiciavimo bigsmile.gif . Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 21, 13:58)
Tavo vyro darbas pasitarnauja gamtai ir aplinkai kaip nors?
Neziuretum, bet dabartini darba praignoruoji? Ir dar asmenines  savybes?  mirksiukas.gif

matai gyvenime nera juoda ir balta, mano vyras nieko nezudo ir medziu nekerta.
O del pasitarnavimo gamtai darbu uz kuriuos moketu pinigus tikrai yra labai nedaug... ka tu laikytum darbais pasitarnaujanciais gamtai ir aplinkai?

ir taip dabar jei rinkciausi vyra zinoma tureciau daugiau kriteriju, nei kai buvau paaugle , kai nei neisrinkau paparsciausiai pamilau.
Tu nezinai apie toki dalyka, kaip kompormisus? idealiu zmoniu nera. Visi mes daugiau ar maziau kenkiam , parazituojam, tik yra tam tikros vertybes, su kuo jau negali taikytis ir su kuo gali....

tavo vyro darbas padeda gamtai ar tau tai dzin, asmenines visos savybes tenkina ar irgi i tai nekreipi demesio?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 14:04)
Bet tai kas yra kad tave cia tik supranta monteverte? Daugiau niekas. Ai, nu dar Given, nes liko skoloj uz kazkokia nusmirdusia kose...

visi mane supranta, kas nori suprasti, o kai tikslas issidirbineti, tai jau kita sneka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 13:09)
pradeti nuo pasaku knygeliu, su piesinukais, ten tekso tmaziau  bigsmile.gif



Toks jausmas kad butent tu tokias ir skaitai.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 13:18)


visi mane supranta, kas nori suprasti, o kai tikslas issidirbineti, tai jau kita sneka mirksiukas.gif

O kaip galvoji, kodel is taves issidirbineja visos?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 14:12)
O tai draugu, kolegu neturejai kad nusimaudyt?  mirksiukas.gif
Su giminem jau kaip ir aisku biggrin.gif .

nu blyn,kad tu amzinai, kad pasakysi doh.gif tai dabar jei vandetiekis sugestu tureciau brautis pas kolegas i namus doh.gif kas per noras isnaudoti kitus, brautis i ju gyvenimus? gal paprasicau kur nueiti , susimoketi ir nusiprausti?

ne duok dieve tokia drauge ar giminaite,kaip tu... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 14:20)
Toks jausmas kad butent tu tokias ir skaitai.
Papildyta:

O kaip galvoji, kodel is taves issidirbineja visos?

tavo jausmus ir sutrikika psichika mes jau pazinom. unsure.gif

kodel tu megsti pabresti zodi VISOS? biggrin.gif labai nejaukiai viena jaustumeisi, jei ka sakytum ar darytum? zinai toki posaki, kad grupeje smagiau nuodytis ar bloga daryti?
zmogaus kalba, darbai apibrezia tik ji pati, kai zmogus partazitas, tai ir megsta parazituoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 13:23)
nu blyn,kad tu amzinai, kad pasakysi doh.gif tai dabar jei vandetiekis sugestu tureciau brautis pas kolegas i namus doh.gif kas per noras isnaudoti kitus, brautis i ju gyvenimus? gal paprasicau kur nueiti , susimoketi ir nusiprausti?

ne duok dieve tokia drauge ar giminaite,kaip tu... doh.gif
Papildyta:

tavo jausmus ir sutrikika psichika mes jau pazinom.  unsure.gif

kodel tu megsti pabresti zodi VISOS? biggrin.gif labai nejaukiai viena jaustumeisi, jei ka sakytum ar darytum? zinai toki posaki, kad grupeje smagiau nuodytis ar bloga daryti?
zmogaus kalba, darbai apibrezia tik ji pati, kai zmogus partazitas, tai ir megsta parazituoti  mirksiukas.gif

Tai tu irgi realiai draugiu neturi, tai ir supranti kodel reikia eit i pirti, kur montevertei nemalonu senos moterys.

Tai kas tave supranta? Vardyk. Tik nerasinek paklodziu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 12:13)
Bet kada. O kas trukdo? Kad niekam nebeidomi tavo fraze " pakalbam apie vyrus".
Ir ka apie tuos svetimus kalbet, jei savo geras? Nebent tau kazko

Jus esat frigidiškos lentos, todel ir nekalbat apie vyrus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 21, 12:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72487175" data-time="1566378130"><div><p>Kada grybai pasibaigia? Kada bus galima cia rasyti apie vyrus? Oi...po grybu gi dar bulviakasis....o kur dar runkeliai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Rašyk tu apie  vyrus.Tavo aplinkoje tokie grieko verti sukiojasi.</p><p>Po runkelių rovimo prasidės miškakirtis ir medžioklė.Vo,tada ir paduos tikrų vyrų.</p><p>Vakar mačiau kelis diedokus su kibirais nuo dažų,tai nea,jokių nerimtų minčių nekyla.</p>

Tai visai aūle gyveni, kad tik miškakirčiai vaikšto?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 14:27)
Tai tu irgi realiai draugiu neturi, tai ir supranti kodel reikia eit i pirti, kur montevertei nemalonu senos moterys.

Tai kas tave supranta? Vardyk. Tik nerasinek paklodziu.

kaip vat sitokios logikos sakiny is vis sudeti? blink.gif

man draugai yra draugai su kuriais gera, malonu, vertinga bendrauti is kuriu kazka mokausi, dalinuosi patirtim, O ne tie kuriais galiu kakziap pasinaudoti, nueiti nusiprausti, pavalgyti issiskalbti lotuliukas.gif savo probelmas iskilusias psrendziames patys, o ne ieskodami kuom pasinaudot. mirksiukas.gif

aha begu jau saraso darytis lotuliukas.gif
tu man atskayk pirma tik, kodel tau taip svarbu, kad esi minos dalis? tarp tu "VISU" taip drasiau? sakaliskiau?

namie niekas neklauso,kad cia atejusi bandai vadovauti vis? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 rugpjūčio 2019 - 13:34
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 13:18)
matai gyvenime nera juoda ir balta, mano vyras nieko nezudo ir medziu nekerta.


Nu jo. Medkirtys blogai, medziotojas blogai.
O zvejys? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 13:33)
kaip vat sitokios logikos sakiny is vis sudeti? blink.gif

man draugai yra draugai su kuriais gera, malonu, vertinga bendrauti is kuriu kazka mokausi, dalinuosi patirtim, O ne tie kuriais galiu kakziap pasinaudoti, nueiti nusiprausti, pavalgyti issiskalbti lotuliukas.gif savo probelmas iskilusias psrendziames patys, o ne ieskodami kuom pasinaudot. mirksiukas.gif

aha begu jau saraso darytis lotuliukas.gif
tu man atskayk pirma tik, kodel tau taip svarbu, kad esi minos dalis? tarp tu "VISU" taip drasiau? sakaliskiau?

namie niekas neklauso,kad cia atejusi bandai vadovauti vis?  biggrin.gif

Ir vel paklode.
Tai kad draugai ir yra draugai
Ir as galiu paprasyti pagalbos ir pasinaudoti ir manimi analigiskai galima naudotis.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 14:09)
o ar sakiau, kad neeiline?  genijus gal? ? aisku ne, zinoma eiline, nelabai suprantu is vis ka norejai cia paskayti?

nu jei tu tiek teksto jau nebesugebi suprasti, kazkaip keista, kad man dar siulai knygas skaityti, tau jauciu jos is vis neiveikiamos? lotuliukas.gif manau si karta reiktu paciai pasinaudoti savo patarimais, pradeti nuo pasaku knygeliu, su piesinukais, ten tekso tmaziau  bigsmile.gif

ir ko as nesilaikau, ka sakiau,kad laikausi? bigsmile.gif

Tu aiskini kaip gyvent reik teisingai (pagal tavo supratima) , bet pati negyveni. Nevardinsiu ntaji karta, nes jau buvau rasius, susirask jei idomu, laiko turi.
Kas tavo manymu nutiks, jeigu as suprasiu tavo teksta? Imsiu tau katuciu ploti? Ar tau neuztenka galvos turinio suvokt, kad net ir perskaites, suprates zmogus tau gali nepritart ir galvot, kad tu kaip cebato aulas?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 13:33)

tu man atskayk pirma tik, kodel tau taip svarbu, kad esi minos dalis? tarp tu "VISU" taip drasiau? sakaliskiau?



Kokios minos? Nesu as jokia minios dalis, esu tiesiog pritapusi, prisitaikiusi prie mane supancio pasaulio ir neieskau slieku subinej kaip kad elgiesi tu. Man visiskai nusispjaut kas mylisi, kas naudoja kt, kas ka dedasi i burna. Kol neatsiranda fanatai, aiskinantys kaip reikia gyvent.
Atsakyti