Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 21, 15:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72487287" data-time="1566387158"><div><p>Tai visai aūle gyveni, kad tik miškakirčiai vaikšto?</p></div></blockquote><p>Medkirčiai paprastai būna tvirti,stiprūs vyrai.Būtent tokio tipo man ir patinka.Tai ne kokie ofisiniai,balti kaip bulvių daigai</p><p> tongue.gif​ </p>

Oi ne, tie kurie sedi istisai kedese praperstais klynais, ir man nepatinka.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 15:12)
Bet burbiacka, pati gi nenori su lutuke susitikt, nors ji tave ir kviete.
Gal ne visi issiskyriantys is pilkos mases idomus?

Ko tu istisai kišies i kitų bendravimą? Eik geriau savo lakstanti diedą priziurek, a to ne tik grybu parneš is amzinu pasivaiksciojimu po vieną.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 21, 14:38)
Teko filmuką matyti apie Kanados medkirčių varžybas.Rinktiniai vyrukai ten.Aš apie tokius pagalvojau.</p><p>Suprantama,ten šou,bet ko nefilmuoja,bet gi ne griekas pasvajoti.</p>

Nezinau, as kazkaip gal ir pasiziuriu i koki grazu vyra, bet lygiai taip pat pasiziuriu ir i grazia moteri. Man jokiu jausmu nesukelia - nu gerai atrodo ir tiek. Nieko daugiau. Lygiai taip pat galiu atkreipt demesi i koki nusmurgeli ( cia praeita sav lidle atkreipiau demesi i tupinti dieda, dzinsai nusmuke iki puse siknis ir visu grazumu raudoni stringai sulinde😂😂).
Tai kad man tie svetimi nerupi. Kazi kaip kitas, turincias savo rimtus partnerius, sukelia kazkokius jausmus grazus svetimi?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 14:45)


Ko tu istisai kišies i kitų bendravimą? Eik geriau savo lakstanti diedą priziurek,  a to ne tik grybu parneš is amzinu pasivaiksciojimu po vieną.

Pabaik medziotoju bureli ir eik gazeles saudyt mirksiukas.gif , neaiskinus ka kam daryt. Vabaliukam savo vadovauk.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 15:48)


Pabaik medziotoju bureli ir eik gazeles saudyt mirksiukas.gif , neaiskinus ka kam daryt. Vabaliukam savo vadovauk.

Mano mintys su tavimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 14:53)
Mano mintys su tavimi  4u.gif

Tai nuo gazeliu blusos buvo ar kas baisiau?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 15:57)
Tai nuo gazeliu blusos buvo ar kas baisiau?

Mano mintys su tavimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 21, 13:53)
Aš nesuprantu, o koks kriminalas gyventi bute?


Ne kriminalas, o zemas lygis.
Gyvena zmones ir bendrabutyje - irgi ne kriminalas
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 14:58)
Mano mintys su tavimi  4u.gif

Tai jau pasakei.
Tai kas uzpuole taviski nuo gazeliu? Pati siulai vyra ziuret, tai nzn , gal paskiepyt reikia ar ispurks kazkuom
Tu gi zinai, galetum pasidalint.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 21, 14:58)
Ne kriminalas, o zemas lygis.
Gyvena zmones ir bendrabutyje - irgi ne kriminalas

Bet kokiu atveju gerai savo bustas. Svarbu Savo.
Kas is to, kad tu nuomuojies, negali buti seimininku tame name, neperplanuosi, nepersidazysi kaip noresi, reiks derinti su savininku. Negalesi apsisodint augalais, nes kam investuot ne i savo. Minusu daug but nuomininku.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 16:02)
Tai jau pasakei.
Tai kas uzpuole taviski nuo gazeliu? Pati siulai vyra ziuret, tai nzn , gal paskiepyt reikia ar ispurks kazkuom
Tu gi zinai, galetum pasidalint.

Mano mintys su tavimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 15:29)
tai kai neseki diskusijų, tai ir nesikišk, nes juokingai atrodai smile.gif


Tu net sekdama diskusijas nusisneket gerai sugebi, nes kisi snapa ir ten, kur visai neismanai, tai gal manes nemokyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 21, 16:08)
Tu net sekdama diskusijas nusisneket gerai sugebi, nes kisi snapa ir ten, kur visai neismanai, tai gal manes nemokyk  mirksiukas.gif

sakai atsikirsi? biggrin.gif vargšiukė, visai sucambalėjai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 15:06)
Mano mintys su tavimi  4u.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 16:13)

notworthy.gif
Atsakyti