Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 16:12)
sakai atsikirsi? biggrin.gif vargšiukė, visai sucambalėjai biggrin.gif  4u.gif

Tavyje cambalos kur kas daugiau 4u.gif jus kone dvynes, neisskiriamos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 15:31)

clap.gif wub.gif 😍
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 21, 15:31)
Tavyje cambalos kur kas daugiau  4u.gif  jus kone dvynes, neisskiriamos  wub.gif

Nu jau, dvynes...Dvarniaška ji. Nuo manes pabego, dresura nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 16:39)
clap.gif  wub.gif 😍
Papildyta:

Nu jau, dvynes...Dvarniaška ji. Nuo manes pabego, dresura nepatiko.

dresuotoja, išsidresuok save pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 16:39)

bis.gif
Atsakyti
Nu pagaliau... Buciniai ir sirdeles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 16:06)
Bet kokiu atveju gerai savo bustas. Svarbu  Savo.

Minusu daug but nuomininku.


Tai tik Lietuvoje taip. O Lietuva yra atsilikus. Vokietijoje viskas atrodo kitaip. Aisku UK tai busta nuomotis tikrai neapsimoka. Labai priklauso nuo valstybes istatymu.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 21, 15:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72487287" data-time="1566387158"><div><p>Tai visai aūle gyveni, kad tik miškakirčiai vaikšto?</p></div></blockquote><p>Medkirčiai paprastai būna tvirti,stiprūs vyrai.Būtent tokio tipo man ir patinka.Tai ne kokie ofisiniai,balti kaip bulvių daigai</p><p> tongue.gif​ </p>

nesakyk nesakyk, pas mus tokiu vyruku ofise yra kad uh smile.gif didele dalis sportuoja ir gana rimtai, pvz pas mus vien komandoje vien 2 treneriai hurlingo ir patys zadziantys. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 21, 17:21)
Tai tik Lietuvoje taip. O Lietuva yra atsilikus. Vokietijoje viskas atrodo kitaip. Aisku UK tai busta nuomotis tikrai neapsimoka. Labai priklauso nuo valstybes istatymu.

as irgi girdejaukad vokietijoje daug kas nuomojasi.
Airijoje tai irgi nemazia nuomojasi, bet dauguma vis tiek dauguma ima paskolas ir pirkasi namus.
bet cia vel aisku dvi puses, savas aisku gerai, tavo liks , issimokesi, bet ir islaido daug daugiau, ir jau isiskirtes tuos metus, jei nori ka keisti sunku jau. Mano pvz drauge sako, geriau butume nepirke, nes palieki priristas prie vietos, daugiau islaidu, sako geriau keliauciau uz tuos pinigus, dabar jie patys nuomoojasi , o savo nama nuomoja, nes kitur issikele.
Mastymas skirtingas zmoniu, vieniem vieni dalykai svarbus, kitiem kiti...
Atsakyti
Jau Airijoje namu pigumas, tai ka as zinau. Ten nuomoti, o ne isigyti savo busta - tikra kvailystė
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 21, 15:25)
Tu oponuoji i protinius sugebejimus diskutuodama (jau kiek kartu rasei, kad nares nemastancios, museles proto, bukos ir tt) . Ar tu vadini tai normalia diskusija? Oponuoji i asmeninea savybes tu, kurie gyvena kitaip ir daro kitaip (pradedant iavaizda, baigiant vidiniu pasauliu) - nenormalus, kompleksuoti, nesveiki ir tt. Ar neuztenka pasakyti, kaip ir kodel tu gyveni PATI, ar butina kitam prisegti nenormalaus etikete? Pasijauti nuo to geresne ir teisesne?  Todel tua dauguma pirsta sukioja tik (vienos ta isreiskia aiskiai, kitos paraso kulturingai, bet akivaizdu, kad simpatija twu cia jaucianciu vienetai, ) , nes normali diskusija tau sunkiai pasiekiamas dalykas.

Ir man tikrai neidomu rasyti paklodes, as ateinu permetu akim, atsakau kas tuo momentu norisi, tikrai nesiruosiu sekt diskusijos, narsyt internete  argumentu ir straipsniu, vest kazkokia tv pokalbiu laidos lygio diskusija. Man tai nera reikalinga. As TURIU SU KUO padiskutuoti gyvai. SM esu seniai,prisidiskutavus iki soties. Bet tu plesykis cia, jeigu tau to reikia.

ne, to as nevadinu normalia diskusija,
neoponuoju i protinius sugebejimus, is vis kas cia per issireiskimas?ka atai turetu reiksti? kai kazka nusisnekat taip ir parasau. biggrin.gif
tu neskiri pliurpalu ir diskusiju, cia diskusijos is vis nevyksta 90 proc sneku. labai retai kokia trumpa issirutulioja vos su keliom narem.

jei man kazkas atrodo nenormalu ir nesveika taip ir sakau, man neidomu sneketi apie save ir konkreciai kitus asmenis, man idomu sneketi apie reiskinius bendrai, bet tu kiek matau to niekaip nesupranti. Tau butinai reikia lysti i asmneiskumus, pletkus ir t.t. nu man tai neidomu, nesupranti? asmensikumais neimanoma diskutuoti. ir kodel as tureciau rasyti cia ka kaip kur kada as darau, man tai is vis neidomu, as zinau savo gyvenima, girtis?
O etiketes butent jus ir lipdot, nes niekaip be asmeniskumu neapiseinat. ir neikaip nesupranti,kad man nereikia simpatiju? man nereikiai minios pritarimu, liaupsiu, katuciu, neina to suprasti?nu teturiu tokiu poreikiu biggrin.gif man idomu analizuoti, mastyti, suprasti.

tai butent tu darai, kaip tau patinka , as kaip man patinka, ko tu man nuolat aiskini, kaip man reiktu cia elgtis ar kaip gyevnti?
diskutuoti gyvai tai reikia labai daug laiko tam skirti, o internete patogu, aisku, jau nebe siame forume.

man idomu kaip tu save vertini is tavo puses kaip tau atrodo, tu cia graziai bendrauji ? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 15:30)
Taigi sakau - humora megstu. Nu kur dar rasi tokia Glušauskiene?

Kalba ejo ne apie medeliu grozejimasi, o apie veiksma.

tai eik sodink, o tusciai klavetura barksini? mano miskas ir taip auga ir sejasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 17:39)
Jau Airijoje namu pigumas,  tai ka as zinau. Ten nuomoti,  o ne isigyti savo busta -  tikra kvailystė


10 metu Pasenusi info apie NT piguma Airijoje.
Dabar Airijoje vidutinis darbo uzmokestis po mokesciu STIPRIAI LENKIA UK. busto kainos sukilo iki nesamoningo lygio.
Ta Airija siaip atrodo nestabili ir tas augimas nekelia pasitikejimo, tai nzn ar verta butu pirktti NT Airijoje
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 21, 15:39)
Eik Glušauskiene i lauka ir padainuok. Dar pasokt gali prie to pacio.

matai manes tavo zinutes neveikia, nei mano rasymo stiliaus, nei mano emociju, skirtingai nuo jusu mirksiukas.gif biggrin.gif tai deja, soksi, kai as sakysiu sokti, nugi pati taip sakei, rasot ataip ,kaip as noriu ar jau perisgalvosi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 21, 15:29)
tai kai neseki diskusijų, tai ir nesikišk, nes juokingai atrodai smile.gif
jinai nei vieno žmogaus pirma neišglušino. Tai ją pradėdavo glušinti, jinai tik galiausiai atsakė tuo pačiu. Ir tai jinai labai ilgai atsilaikė, kantrybė ir taktika pas ją pavydėtina. Aš tiek nesilaikau pvz. dėl parazituojančių žmonių, sumaitinu jiems viską atgal iš karto smile.gif jei tėvai ir mokytojai diskutuoti neišmokė, aš irgi nemokysiu smile.gif

dekui, ka ir sakiau protingi zmones supranta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 17:39)
Jau Airijoje namu pigumas,   tai ka as zinau. Ten nuomoti,   o ne isigyti savo busta -   tikra kvailystė

Uk ne kabrangiau biggrin.gif zinoma aisku nuo vietos priklauso, Dublino priemiesciuose ir uz baisuma kokia sumokesi 300t, kur toliau jau garzu namuka uz tiek nusipirksi...

kaip ir sakiau, kas kaip kam patinka.
ir siuo metu paskolas ne taip lengvai duoda, dar ir tureti reikai 10 proc jei pirma karta perki arba 20 jei antra, gera darba. Tai pirkimai siuo metu apstoje yra, po krizes...dar koja kisa visi tie socilainiaii bustai, man tai tragiska kazkaip kai seimom, sveikiem jauniem zmonem dalina soc bustus, tai tie spec laukia neperka, nedirba.. blink.gif
juokaujam vis su vyru, sakom mes statem komunizma, o airiai pastate biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 21, 17:43)
10 metu Pasenusi info apie NT piguma Airijoje.
Dabar Airijoje vidutinis darbo uzmokestis po mokesciu STIPRIAI LENKIA UK. busto kainos sukilo iki nesamoningo lygio.
Ta Airija siaip atrodo nestabili ir tas augimas nekelia pasitikejimo, tai nzn ar verta butu pirktti NT Airijoje

tai ciklai visur buvo ir bus ir vel aisku bus krize kazkada, kainos paciu namu nera labai tikios dideles, ne tokios kaip pries krize, panasiai kaip 2002-4 m, o nuoma tai ziauri, dar tokios nebuvo cia. tai pirkti kol kas visai gerai. Be to ilgalaikei perspektyvoj siap ar taip bus kelios bangos pigimo ir brangimo. gerai buvo tiek, kas turejo pasitaupe pries krize ir neprarado, nes tada tai buvo piguma is tikruju, zmones namus po 50 t pirkosi, dabar jie vel koks 200t. uz panasiai 200t, tikrai jau gali kazka normalau ssusirasti, ne Dubline tik, tokios kainos ir buvo cia beveik visa laika, labai isauuge buvo tik 2006-7m biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 rugpjūčio 2019 - 16:53
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 17:43)
ne, to as nevadinu normalia diskusija,
neoponuoju i protinius sugebejimus, is vis kas cia per issireiskimas?ka atai turetu reiksti? kai kazka nusisnekat taip ir parasau. biggrin.gif
tu neskiri pliurpalu ir diskusiju, cia diskusijos is vis nevyksta 90 proc sneku. labai retai kokia trumpa issirutulioja vos su keliom narem.

jei man kazkas atrodo nenormalu ir nesveika taip ir sakau,
man neidomu sneketi apie save ir konkreciai kitus asmenis, man idomu sneketi apie reiskinius bendrai, bet tu kiek matau  to niekaip nesupranti. Tau butinai reikia lysti i asmneiskumus, pletkus ir t.t. nu man tai neidomu, nesupranti? asmensikumais neimanoma diskutuoti. ir kodel as tureciau rasyti cia ka kaip kur kada as darau, man tai is vis neidomu, as zinau savo gyvenima, girtis?
O etiketes butent jus ir lipdot, nes niekaip be asmeniskumu neapiseinat. ir neikaip nesupranti,kad man nereikia simpatiju? man nereikiai minios pritarimu, liaupsiu, katuciu, neina to suprasti?nu teturiu tokiu poreikiu  biggrin.gif man idomu analizuoti, mastyti, suprasti.

tai butent tu darai, kaip tau patinka , as kaip man patinka, ko tu man nuolat aiskini, kaip man reiktu cia elgtis ar kaip gyevnti?
diskutuoti gyvai tai reikia labai daug laiko tam skirti, o internete patogu, aisku, jau nebe siame forume.

man idomu kaip tu save vertini is tavo puses kaip tau atrodo, tu cia graziai bendrauji ? bigsmile.gif
Papildyta:

tai eik sodink, o tusciai klavetura barksini? mano miskas ir taip auga  ir sejasi mirksiukas.gif

As darau ta pati mirksiukas.gif

As cia rimtu diskusiju nevedu arba labai jau retai, ir nesiruosiu, nes visos adekvacios arba iseje, arba tyli. Tad Gali mane aplenkt dideliu lanku 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 17:58)


dekui, ka ir sakiau protingi zmones supranta  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O ji protinga, nes tau vienintele ploja katuciu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 21 rugpjūčio 2019 - 17:12