Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Ne, nenorėčiau nuo mylimo vyro dešimt vaikučių. Po dviejų pasakėm abu - gana . Nenorėjome trečio. Ne dėl finansų. Tiesiog gana.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 17:04)


Ne, nesiginu as TAIP IR PARASIAU, ir taip tebemanau, biggrin.gif  dauguma nori gyventi palaida gyvenima, t.y. seksuoti su kuom nori, kada nori ir nesusilaukti vaiku, nori tik tenkinti geismus be atskaomybes, nors ji is tiesu niekur nedingsta, tai liuzija..... del to ir naudoja KT, bet zmones, kurie priima viska asmeniskai, skaito, taip: tu paliestuve lotuliukas.gif jei tu taip priimi padeti negaliu, tai TAVO PASIRINKIMAS. As nei vienos sitaip nevadinau ir niekaip apie jus konkreciai nei veina nieko panasaus negalvoju, o us kaip norit taip ir pasimatuojat mano nuomone apie gyvenima.
As nesimaunu kiekvieno zinutes sau asmeniskai. Zmogaus gali buti pvz toks mastymas, kad tik beprotes gyvena su vienu vyru visa gyvenima, kaip as suprasiu? nu tai toks to zmogaus poziuris, jis manes neliecia.
Jauti skirtuma?

Tu manai, kad as nukvakusi, Aimeja taip mano , Cambala ar dar kas, kaip as reaguoju, niekaip, tai jusu teise apie mane taip galvoti, manes tai irgi neliecia, jusu mintys veikia tik jus, ne mane. Mane liecia tik artimuju zmoniu mintys apie mane, zmoniu ,kurie tikrai mane gerai pazysta ir tai ne per labiausiai liecia, nes as pati zinau geriausiai save ir kas mano viduje ir mintyse, be to as matau savo veiklos vaisius ir reguliuojuosi gyvenima pagal tai, o ne pagal ka kiti man sako. mirksiukas.gif



Tu nueik i ofisa kur is 20 zmoniu 3 ryži dirba ir pareikšk - " ryžas toks ar anoks"( nu jau pati dasigalvok koks). Nu gi gausi savo tupon liurben. Taip ir apie kt - nei tu zinai ka kas del ko vartoja, nei tau turetu rupeti.

Ne, zmogus gyvenantis su vienu partneriu nera beprotis. Beprotis jis tampa tada kai pradeda aismint kad jis gyvena teisingai, o visi kiti k* rvinykai.

O ko tu tada atrasineji i kiekvienos posta, jei tau neidomu? Pati spiegi " MELAS", nors ne melas ir rasineji paklodes

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 17:26)


manau, kad tavo vyras seniai taves nebpavarto po patalus, todel tau nuolat vaidenasi,kad ir pas kitus taip lotuliukas.gif

Glušauskiene, senai pastebejau kad trauki minti suskelt is kitu dalyviu - si kart is burbancios.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 17:26)


manau, kad tavo vyras seniai taves nebpavarto po patalus, todel tau nuolat vaidenasi,kad ir pas kitus taip lotuliukas.gif

Glušauskiene, senai pastebejau kad trauki minti suskelt is kitu dalyviu - si kart is burbancios.
Atsakyti
Jau ir čia žiūriu rašo, "linksminamės" https://www.alfa.lt/...aign=infoblokai
žaibinga dabar
bet meluoja žurnaliūgos, kad netikėtai, viskas tikėtai, prognozėse buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 22 rugpjūčio 2019 - 20:49
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 22, 19:47)
Ne, nenorėčiau nuo mylimo vyro dešimt vaikučių. Po dviejų pasakėm abu - gana . Nenorėjome trečio. Ne dėl finansų. Tiesiog gana.

bet tai jei is tikruju porai gana ar nepaparsciau vyrui pasidaryti vazektomija ar moetriai persiristi kiausintakius, nei kas diena vartoti hormonus?
Atsakyti
Toks pastebėjimas biggrin.gif Lutuke123 laaaabai norėjo apie kontraceptikus pakalbėt:

QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 12:15)
Tokia mintis kilo, kad jus visos, kurios vartojat sintetinius hormonus, kazkaip labai piktos estat, kaip mot lyt suniukai, beieskanciod nuolat kam kur cia ikandus, ant taves labai matosi, nes seniau tokia nebuvai, ir sakei,kad nesenai pradejai hormonus vartoti, gal jie rimtai kazkaip skystina proteli ar veikia emocijas? unsure.gif

cambala gal irgi pries 3 m ju nevartojo, bet dabar jau tiesos nesakys  biggrin.gif


QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 17:01)
ziuriu buvau teisi, sintetiniai hormonai tikrai itakoja nuotaika , net atminti, ir agresijos lygius,


QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 17:07)
tai kiek metu vartoji kontraceptikus, jei nepaslpatis?


QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 12:26)
arba kontraceprtikai smegenis istirpde... unsure.gif


Stebėjau beveik kaip detektyvą bigsmile.gif ir siunčiau mintis: merginos, tik neužkibkit, tik neužkibkit... norėjau pamatyt, kiek gi kartų tą kabliuką vis mėtys ax.gif deja, šiandien jau nebeatlaikėt, užkibot... Matyt, neturiu aš galių kaip Montevertė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 19:12)
Viena, kai tu pastoji karta, du, na tris, tiek gali gimdyt nuo mylimo vyro. Bet ne visos nori tiek vaiku (nespresk pagal save), ne visi ir gali tiek islaikyti. Ar dazna pora uzdirba, kad 10 vaiku islaikytu, ir ne pusbadziu, o normaliai?
Pvz as JOKIU BUDU nenoreciau 10.
Gali gyvent meilej, santuokoj, JAU TURET vaiku, du tris, kam kiek norisi, IR NEBENORET DAUGIAU. Negi ant tiek sunku suprasti? Ar tai reiskia, kad po trecio vaiko baigesi meile ir prasidejo prostitucija?
Tada as manau, kad visi samoningi zmogaus isikisimai, kad sutrukdyt nestuma, yra paleistuvyste, tiek vazektomija, tiek gleiviu stebejimas, tiek nutrauktas lytinis aktas. Nors ir be hormonu, bet tai zmogaus pastangos NETURET vaiku, reiskia jis arba ne meilej gyvena, arba paleistuvis yra  mirksiukas.gif

Dieve tu mano, aisku suprantu, yra nenorinciu vaiku 2, 3 ir is viso, kaip tai risasi su tuo ka as pasakiau??? Nenori lai nenori, lai tvakrosi kaip nori, bet tai nekeis mano issakyto poziurio. Ar manai kad morales normos kinta nuo kazkieno noru?
Manai as pasakysiu, ai dabar supratau, nenori, ai nu tai lai zudo juos ir kenkia sau jei nenori, nieko cia tame blogo? cia taip issiavizdavai ar ka norejai sitais argumentais pasakyti?

O tau bent iki tu 10 arti kiek? lotuliukas.gif kaip mane juokina moterys, kurios sneka apie 10 vaiku, kai turi vos viena ar du, jau tu ir noredama 10 nebepagimdytum , tu net nesinai ar antra kart sugebesi pastoti, kur jau cia paei 10 kalbeti mirksiukas.gif

Paleistuvyste nera kontracpetikai, apsaugos ar vaiku gimdymas irgi nera automatiskai morale auksta. Paleistuvyste yra zmogaus vidinis stovis, nusiteikimas, intencijos, vertybes, tu viska iskreipi antraip, ne nuo to galo ziuri, Gi aiskai rasiau, santykiai be meiles ir/arba be paliktos galimybes pastoti, yra paliestyvyste, net santykiai gimdant vaikus gali buti paleistuvyse ar prostitucija. Viduje sirdyje zmogus tai zino, del ko kaip ka daro. Tiek,kad be kt bus sveikesne moteris ,o paleistuvaudama ir gimdydama, bent nezudys.

As nesu Dievas, kad teisciau ar spresciau cia viena ar kita konkreti moteris paleistuvauja ar ka joms daryti irgi nenurodineju. Pasakiau bendra visiem zinoma fakta ,kad kt sugalvotos ir naudojamos savo kuno aistrom tenkinnti apsisaugant nuo vaiku. Ir kt paminejau, nes tai labai kenksmingas budas. Ju gali buti ir kitu zinoma.
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2019 08 22, 19:35)
Per 8 metus pagimdžiau 4 vaikus (jei ką, mes ir planavom turėti DAUG vaikų), o tuomet nusprendėm, kad gana. Manau, kad dar kokį 10 laisvai būčiau galėjusi pagimdyti, bet ir tuos keturis auginti finansiškai kartais buvo sunku, ypač paauglystėje - įsivaizduokit, eiliniams šeimos pusryčiams, kiaušinienei, 10 kiaušinių neužtekdavo, mėsos pietums - virš kilogramo, o kur dar būreliai, atostogos ir kitos pramogos...

kiek zindet vaikus? kazin ar dar 10 butumet laisvai pagimdziusi smile.gif
jei 20 pradedi gimdyti ir iki 30 turi 4, tai per sekancius 10m, varggu ar gims daugiau greiciau maziau ar ne?

taip iznoma nelengva isauginti daug vaiku, nieka ssu tuo nesigincyja.

Papildyta:
QUOTE(Jazza @ 2019 08 22, 22:45)
Toks pastebėjimas  biggrin.gif Lutuke123 laaaabai norėjo apie kontraceptikus pakalbėt:
Stebėjau beveik kaip detektyvą  bigsmile.gif ir siunčiau mintis: merginos, tik neužkibkit, tik neužkibkit... norėjau pamatyt, kiek gi kartų tą kabliuką vis mėtys  ax.gif deja, šiandien jau nebeatlaikėt, užkibot... Matyt, neturiu aš galių kaip Montevertė  bigsmile.gif

ir kas tame blogo? kazkokia tabu tema apie kuria negalima kalbeti?
Atsakyti
" Cirkas isvaziavo- klounai liko"...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 22:50)

Paleistuvyste nera kontracpetikai, apsaugos ar vaiku gimdymas irgi nera automatiskai morale auksta. Paleistuvyste yra zmogaus vidinis stovis, nusiteikimas, intencijos, vertybes, tu viska iskreipi antraip, ne nuo to galo ziuri, Gi aiskai rasiau, santykiai be meiles ir/arba be paliktos galimybes pastoti, yra paliestyvyste, net santykiai gimdant vaikus gali buti paleistuvyse  ar prostitucija.


Aaa, tu tai neiskreipi visko savaip? bigsmile.gif
Va cia butum bobiskos logikos pavyzdys, jeogu vadovauciausi stereotipais.
Jeigu paleostuvyste vidinis dalykas, proe ko cia vaikao or kontraceptikai. Juolab kad paleistuvis gali but ir gimdydamas, ir santuokoj budamas.?

Aiskkai rasai : santykiai be meiles ir/arba be paliktos galimybes pastoti, yra paliestyvyste,. Vadinasi vazektomija paleistuvystes pozymis? Pastot ner galimybes. Su KT beje yra, nors ir maza tongue.gif susilaikymas irgi be galimybes pastot, tavo atvejui net tinka sita prostitucija- santuoka vaikai yra, o galimybes pastot miegant atskirai nulis lotuliukas.gif

Ir nustok manyt, kad tavo "vaisingumas" yra norma, kai nesisaugodama 2 vaikus per 20 metu tik isgimdei. Asaka va 4 turi, ne viena zinau tiek ir dar daugiau turincia, tu irgi zinai sakei, kazkaip sugebejo be problemu. Ne pas visas tokoa "sausa" pute. O manaja tau maziausiai reiktu rupintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 23:28)
Aaa, tu tai neiskreipi visko savaip?  bigsmile.gif
Va cia butum bobiskos logikos pavyzdys, jeogu vadovauciausi stereotipais.
Jeigu paleostuvyste vidinis dalykas, proe ko cia vaikao or kontraceptikai. Juolab kad paleistuvis gali but ir gimdydamas, ir santuokoj budamas.?

Aiskkai rasai : santykiai be meiles ir/arba be paliktos galimybes pastoti, yra paliestyvyste,. Vadinasi vazektomija paleistuvystes pozymis? Pastot ner galimybes. Su KT beje yra, nors ir maza  tongue.gif  susilaikymas irgi be galimybes pastot, tavo atvejui net tinka sita prostitucija- santuoka vaikai yra, o galimybes pastot miegant atskirai nulis lotuliukas.gif

Ir nustok manyt, kad tavo "vaisingumas" yra norma, kai nesisaugodama 2 vaikus per 20 metu tik isgimdei.  Asaka va 4 turi, ne viena zinau tiek ir dar  daugiau turincia, tu irgi zinai sakei, kazkaip sugebejo be problemu. Ne pas visas tokoa "sausa" pute. O manaja tau maziausiai reiktu rupintis  mirksiukas.gif

tu nesupranti apie ka as is vis lotuliukas.gif

i rko tu vel nesmaones apie mane rasineji, kai pritruksti argumentu, taip manai kazkaip rimciau skambes tavo mintys? lotuliukas.gif nors parasei didziule nesmsaone, tai jei zmones nesimyli i svis pvz, tai is vis koki adar porstitucija? matei tokiu prostituciu? lotuliukas.gif

tai labai plati tema ir daug sudedamuju viskas buna kartu MINTIS, INTENCIJOS, VEIKSMAS. visa ta apjungus ir gaunasi morlaus arba nemoralus veiksmai. mirksiukas.gif ir tik dievas teisejas arba pats zmogus., ne mes. Man iznok neidomu tu pozymiu atrasti pas kazka.
pvz jei moteris nebegali tureti vaiku, del sveikatos, vyras, ja myledamas pasidaro vazektomija, kokia cia bus paleistuvyste? dar karta sakau tu is kito galo viska ziuri isverti antraip ir to nei neuspranti.
moraliniai dalykai tai nera matematines formules, reikia ziureti i konkretu atveja, konkretu zmogu. nebus niekas tau rodiklis is isores, nes ne is isores spresti galima ar zmones paliestuvauja ar ne.
zinoma buna tokie aikus rodikliai, kaip uzsiemimas seksu uz pinigus, tai akivaizdu, bet buna ir susituokusi moteris, kuri lygiai ta pati daro.

tai as tau matematiskai paskaiciavau jei nuo 20-30 moteris pagimdo 4 , yai nuo 30 iki 40 vargiai ar dar 4 pagimdys. kas tau tame pasakyme konkreciai neatitinka faktam, kad virs 30 moters vaisingumas smarkiai mazeja kas met. as zinau moetris , kurios nevartoja kontraceptiku ir nei veina neturi 10.

ziurek ir vel tu reaguoji asmeniskai , nejau manai as tavim tikrai rupinuosi? tu manes paklausiai apie 10 vaiku, sakai kad tiek nenoretum, as tau tik padejau faktus pires akis, kad ir noredama tiek nepagimdysi jau, tau gi jau 30 + , neiaksu ar tu is vis dar nors viena pagidmytum, virs 35 dar labiau mazeja vaisingumas. isimtys yra moterys, kurios pagimdo 10.
Dar labai juokingai atrodoo moterys su super vaisingumu , tik viena pagimdziusios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 23:42)
tu nesupranti apie ka as is vis lotuliukas.gif

i rko tu vel nesmaones apie mane rasineji, kai pritruksti argumentu, taip manai kazkaip rimciau skambes tavo mintys? lotuliukas.gif  nors parasei didziule nesmsaone, tai jei zmones nesimyli i svis pvz, tai is vis koki adar porstitucija? matei tokiu prostituciu? lotuliukas.gif

tai labai plati tema ir daug sudedamuju viskas buna kartu MINTIS, INTENCIJOS, VEIKSMAS. visa ta apjungus ir gaunasi morlaus arba nemoralus veiksmai. mirksiukas.gif ir tik dievas teisejas  arba pats zmogus., ne mes. Man iznok neidomu tu pozymiu atrasti pas kazka.
pvz jei moteris nebegali tureti vaiku, del sveikatos, vyras, ja myledamas pasidaro vazektomija, kokia cia bus paleistuvyste? dar karta sakau tu is kito galo viska ziuri isverti antraip ir to nei neuspranti.
moraliniai dalykai tai nera matematines formules, reikia ziureti i konkretu atveja, konkretu zmogu. nebus niekas tau rodiklis is isores, nes ne is isores spresti galima ar zmones paliestuvauja ar ne.
zinoma buna tokie aikus rodikliai, kaip uzsiemimas seksu uz pinigus, tai akivaizdu, bet buna ir susituokusi moteris, kuri lygiai ta pati daro.

tai as tau matematiskai paskaiciavau jei nuo 20-30 moteris pagimdo 4 , yai nuo 30 iki 40 vargiai ar dar 4 pagimdys. kas tau tame pasakyme konkreciai neatitinka faktam, kad virs 30 moters vaisingumas smarkiai mazeja kas met. as zinau moetris , kurios nevartoja kontraceptiku ir nei veina neturi 10.

ziurek ir vel tu reaguoji asmeniskai , nejau manai as tavim tikrai rupinuosi? tu manes paklausiai apie 10 vaiku, sakai kad tiek nenoretum, as tau tik padejau faktus pires akis, kad ir noredama tiek nepagimdysi jau, tau gi jau 30 + , neiaksu ar tu is vis dar nors viena pagidmytum, virs 35 dar labiau mazeja vaisingumas. isimtys yra moterys, kurios pagimdo 10.
Dar labai juokingai atrodoo moterys su super vaisingumu , tik viena pagimdziusios lotuliukas.gif

turiu kiek turiu, nes SAUGAUSI, o ne todel, kad esu nevaisinga. Nelabai suprantu, ka tu cia bandai man idiegt? Kurioj vietoj cis ta supervaisinguma matai? Jeigu neturiu planuose vaiku, tai koks man skirtumas, kiek hipotetiskai tu vaiku butu?
O tu savo vaisinguma jau istikrinai, tai gali apie save ir kalbet.
Bet saugotis galima ne vien kt geriant, ir tai nereiskia, kad bus vaiku daugiau ar maziau.

AR TU TEIGI kad tavo visos pazistamos ISVIS NIEKAIP nesisaugo, nei kt, nei spirale, nei vaisingas dienas skaociuoja, nei gleives stebi, nei temperaturas matuojasi, nei prezervatyvus naudoja, nei nla, IR VISTIEK pastoja TIK karta du gyvenime?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 22 rugpjūčio 2019 - 23:13
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 23, 00:12)
turiu kiek turiu, nes SAUGAUSI, o ne todel, kad esu nevaisinga.  Nelabai suprantu, ka tu cia bandai man idiegt?  Kurioj vietoj cis ta supervaisinguma matai? Jeigu neturiu planuose vaiku, tai koks man skirtumas, kiek hipotetiskai tu vaiku butu?
O tu savo vaisinguma jau istikrinai, tai gali apie save ir kalbet.
Bet saugotis galima ne vien kt geriant, ir tai nereiskia, kad bus vaiku daugiau ar maziau.

AR TU TEIGI kad tavo visos  pazistamos ISVIS NIEKAIP nesisaugo, nei kt, nei spirale, nei vaisingas dienas skaociuoja, nei gleives stebi, nei temperaturas matuojasi, nei prezervatyvus naudoja, nei nla, IR VISTIEK pastoja TIK karta du gyvenime?

Tu to nezinau, tu nezinai, ar jei neissaugotum turetum daugiau, tik speji. As tau nebandau nieko idiegti, dedu faktus pries akis, gyvenai lyt gyvenima aktyvu, kaip suprantu ir teturi viena vaika. O man aiskini, kad as mazai vaisinga, nes turiu 2, nu taip tu gi saugaisi , o jei as buciau vartojusi hormonus, irgi galeciau draskytis, kad be ju tai jau 10 buciau pagimdziusi? lotuliukas.gif

tai as to ir neneigiu, zinoma galima ivairiai saugotis. ziurint nuo ko saugais biggrin.gif

Ne, as aiskiai parasiau, jos negeria hormonu, zinau artimiausia drauge niekaip nesisaugojo mano metu ir turi 1 vaika. paparsciausiai sveikai tikria labai moteriai ten kai abu su partneriu super vaisingi( nezinau ,kodle vsiada ant moteru viskas kariama?) jei ji gimdo pati augina, zindo vaikeli palei poreiki pastojimu daznis buna kas 2-4 metai, ir vis ilgeja. Tai va tokios labai iskirtines moteris ir pagimdo po 10 ar daugiau per vaisnga perioda nuo 20 iki 45 tarkim. vaikai kas meta nebyra visa gyvenima. normalus vaisingumas skaitoma, kai pora pastoja per 1-2 metus.

nelabai suprantu, kas tau aktualiau paleisuvystes ar apsisaugojimo budai ar viska skartu? biggrin.gif matai apie kt kai snekejau, tai ne kt kaip pozymi palaistuvystes turejau omenyje, o atvirksciai, del to, kad nori paleistuvauti, dauguma kt geria, ta prasme juos vartojant netampi paliestuve lotuliukas.gif jie tik daznai buna lydyntis tai dalykas, o siaip kt gali gerti ir skaisti mergele. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 23, 00:26)
Tu to nezinau, tu nezinai, ar jei neissaugotum turetum daugiau, tik speji. As tau nebandau nieko idiegti, dedu faktus pries akis, gyvenai lyt gyvenima aktyvu, kaip suprantu ir teturi viena vaika. O man aiskini, kad as mazai vaisinga, nes turiu 2, nu taip tu gi saugaisi , o jei as buciau vartojusi hormonus, irgi galeciau draskytis, kad be ju tai jau 10 buciau pagimdziusi? lotuliukas.gif


Dar pasakyk, kad kuo aktyvesnis lytinis gyvenimas, tuo daugiau vaiku tureciau turet? Net nepaisant tokios mazos "smulkmeneles" kaip apsisaugojimas? lotuliukas.gif
Kartoju, jeigu nedasuto, tavo vaisingumas aiskus, nes 2 vaikia be apsaugu, pati ta pasakei.
mano gal didesnis, gal mazesnis, sito nesuzinosiu jau, ale tu twip drasiai teigi, kad man but sunku pastoti biggrin.gif sakem ant vandens vedzioji, nes zinai tiek pat, kiek ir as. O dar lygini su savim, kai tau sunkiai pavyko. bet argi as viena esu rodiklis? Tipo nera daugiau moteru, kurios nesisaugo ir prigimdo daug vaiku, ne tik du viena?

Ar dabar jau pas tave atsirado TIK VIENA moteros, kuri be jokios apsaugos 1 vaiko tesulauke? Vadinasi kitos kazka dare
mirksiukas.gif ar dabar teigsi, kad nezinai, nors tikrai zinai, kad kt nevartojo? biggrin.gif
Atsakyti