Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 23, 01:09)
Dar pasakyk, kad kuo aktyvesnis lytinis gyvenimas, tuo daugiau vaiku tureciau turet? Net nepaisant tokios mazos "smulkmeneles" kaip apsisaugojimas? lotuliukas.gif
Kartoju, jeigu nedasuto, tavo vaisingumas aiskus, nes 2 vaikia be apsaugu, pati ta pasakei. 
mano gal didesnis, gal mazesnis, sito nesuzinosiu jau, ale tu twip drasiai teigi, kad man but sunku pastoti biggrin.gif  sakem ant vandens vedzioji, nes zinai tiek pat, kiek ir as. O dar lygini su savim, kai tau sunkiai pavyko. bet argi as viena esu rodiklis? Tipo nera daugiau moteru, kurios nesisaugo ir prigimdo daug vaiku, ne tik du viena?

Ar dabar jau pas tave atsirado TIK VIENA moteros, kuri be jokios apsaugos 1 vaiko tesulauke? Vadinasi kitos kazka dare
  mirksiukas.gif  ar dabar teigsi, kad nezinai, nors tikrai zinai, kad kt nevartojo? biggrin.gif

Ne nesakysiu, nes tas aktyvumas nelabai ka duoda daugiau uztenka per ovuliacijos perioda pasimyleti ir bus nestumas teoriskai, kitom dienom gi nepastosi ar ne?
ne as neteikiu, as darau prielaida, nes nejauneji, o drasiai teigiu, kad 10 tikrai nebepagimdytym biggrin.gif

yra , bet tai ir sakau mazai tokiu europoje, gamtoje toks desnis, kuo individas geriau gyvena tuo maziau vaiku jam gimsta, net su augalais panasiai, kad butu palikuonys reikia to viduriuko, negali buti visai blogis, bet negali buti ir per daug gerai.

kodel sakai man sunkiai pavyko? man labai lengvai pavyko, kai panorejau pastoti pastojau per kazkur 2 menesius, paskui irgi su antru, kai nusprendem su vyru, kad geriau, kai mazas skirtumas tarp vaiku irgi pastojau. O paskui buvo daug bedu, ne nestumai buvo galvoje, dabar kaip ir galeciau, bet jau, manau, amzius nelabai leis...

Nelabai supratau paskutiniu tavo teiginiu? As niekad kitaip ir nerasiau, su zvake nestoviu pas zmones, nezinau , ka kaip jie ten daro. Zinau, kad jos hormonu nevartoja, viena drauge is vis nieko nevartoja, viena nutraukta akta naudoja, 2 turi, nors tai laikoma labiausiai nepatikima priemone. kaip bebutu be kt kitos priemones tikrai mazai patikimos, kad ir tas NSP, labai geras, norint pastoti ir labai prastas nenorint smile.gif nes susilaikyti reikia dienom, kai labiausia norisi biggrin.gif

ziurkek paparsciau pasakysiu, geriausias pasimylejimas, geriausias atsipalaidavimas, kai nereikia del nieko saugotis.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 23, 01:53)

ziurkek paparsciau pasakysiu, geriausias pasimylejimas, geriausias atsipalaidavimas, kai nereikia del nieko saugotis.

Is kur tu zinai? bigsmile.gif Juk sakei, kad niekada nesisaugojai?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 23, 00:53)
Ne nesakysiu, nes tas aktyvumas nelabai ka duoda daugiau uztenka per ovuliacijos perioda pasimyleti ir bus nestumas teoriskai, kitom dienom gi nepastosi ar ne?


kodel sakai man sunkiai pavyko? man labai lengvai pavyko, kai panorejau pastoti pastojau per kazkur 2 menesius, paskui irgi su antru, kai nusprendem su vyru, kad geriau, kai mazas skirtumas tarp vaiku irgi pastojau. O paskui buvo daug bedu, ne nestumai buvo galvoje, dabar kaip ir galeciau, bet jau, manau, amzius nelabai leis...



Tai pas tave jau menopauze, kad nepastosi?

O ko nerasai apie ta atveji kai persileidai? Tada buvo planuose ar netyciukas?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 22:32)
bet tai jei is tikruju porai gana ar nepaparsciau vyrui pasidaryti vazektomija ar moetriai persiristi kiausintakius, nei kas diena vartoti hormonus?

Tai ir pasidarė vazektomiją. Bet iki tol saugojimas ir KT ir mirena, kad nebūtų netyčiom.
Papildyta:
Svaigsta Lut ir tiek
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2019 08 22, 21:45)
Toks pastebėjimas  biggrin.gif Lutuke123 laaaabai norėjo apie kontraceptikus pakalbėt:
Stebėjau beveik kaip detektyvą  bigsmile.gif ir siunčiau mintis: merginos, tik neužkibkit, tik neužkibkit... norėjau pamatyt, kiek gi kartų tą kabliuką vis mėtys  ax.gif deja, šiandien jau nebeatlaikėt, užkibot... Matyt, neturiu aš galių kaip Montevertė  bigsmile.gif

Lutuke nemoka ne tik lietuviu, bet ir su matematika blogai. Tiek uoste mano klyna ir nemoka skaiciuot - mirena pas mane nuo 2015. 4 metus paleistuvavau, pries du men istrauke.
Atsakyti
Lut niekaip nesisaugo, laisvai sexuoja, bet nepastoja, bet yra vaisinga. Ir niekaip nesupranta, ko čia visos stebimės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 23, 00:53)
kuo individas geriau gyvena tuo maziau vaiku jam gimsta, net su augalais panasiai, kad butu palikuonys reikia to viduriuko, negali buti visai blogis, bet negali buti ir per daug gerai.



Tai koks tas viduriukas pas individus turetu bit? Kiek vaiku pagal tave individui reikia turet?
O su augalais kas?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 23, 07:30)
Lut niekaip nesisaugo, laisvai sexuoja,  bet nepastoja, bet yra vaisinga. Ir niekaip nesupranta, ko čia visos stebimės biggrin.gif

Arba nesimyli arba tada vyras nevaisingas kad sitaip.
Atsakyti
Na butu baisu nesisaugot ir spelioti vis, kiek smarkiai as cia esu vaisinga, vat pastosiu ar nepastosiu. Geriau but tikrai, ir vaikus isileist i savo gyvenima, kada tikrai norisi. Yra kam ju visada norisi, yra kam visai nesinori.
Kazin, ar lutuke baisiai dziugautu pastojus, kai vyras lake ir trankesi po barus, kai finansams buvo sikna, o ji dar su dviem vaikais i Airija isleke? Turbut pats "tinkamiausias" laikams vaikams ane,
Pati jau susipainiojus tarp savo sneku. Viena diena kalba, kad NIEKAIP nesisaugo, nieko nenaudoja, paskui jau apie kazkoki "pasireguliavima" sneka, planavima. Logikos spragos. Vaikus dauguma PLANUOJA, naudodami APSISAUGOJIMO PRIEMONES. O tos priemones gali but ir hormonines ir ne, maziau ar daugiau veiksmingos. Bet tai YRA apsaugos priemones. Galit bb vadint pyragu, bet bus bb vistiek.
Sakyt, kad "panorejau ir atejo tie vaikai" is kliedesiu pasaulio. Tas pats kaip as pasakyciau noriu kad nukristu 15kg,pyst ir nukrenta nieko nedarant, toliau spurgas kemsant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 23, 08:51)

Sakyt, kad "panorejau ir atejo tie vaikai" is kliedesiu pasaulio. Tas pats kaip as pasakyciau noriu kad nukristu 15kg,pyst ir nukrenta nieko nedarant, toliau spurgas kemsant  biggrin.gif

Nesakyk, gerai gi būtų ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti

Papildyta:
kiek zindet vaikus? 

Aš tai  niekaip nesuprantu,kodėl toks gajus šis mitas.Jei maitinsi tai nepastosi.Bent kelios mano draugės bežindydamos užsikabino.

Ašaka,nuoširdžiausia pagarba. :4u: Visada žavėjausi šeimomis,auginančiomis daugiau nei 3 vaikučius.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 23, 09:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72488267" data-time="1566503446"><div><p>Papildyta:
kiek zindet vaikus? 
</p></div></blockquote><p>Aš tai  niekaip nesuprantu,kodėl toks gajus šis mitas.Jei maitinsi tai nepastosi.Bent kelios mano draugės bežindydamos užsikabino.
</p><p>Ašaka,nuoširdžiausia pagarba. 4u.gif Visada žavėjausi šeimomis,auginančiomis daugiau nei 3 vaikučius.</p>

Tuo mitu gal tiki, nes žindydamos nesexuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 23, 09:15)
Tuo mitu gal tiki, nes žindydamos nesexuoja  biggrin.gif

Taip hormonai veikia. Kol zindai, nei norisi labai, nei malonumo daug.
Atsakyti