Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 09 18, 12:36)
Mylimukė tai save vis "gražiau" ir "gražiaua" atskleiia kas dieną.
Šaunuolė. Įspėjau gi, kad jei rausis ant manęs, geruoju nesibaigs smile.gif

Nesustoji juokinti manes lotuliukas.gif aciu uz vitamina C 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 18, 12:33)
Butumet reikalu tureje su Domestic Violence aukomis -  taip nekalbetumete.
Diletantės

Gwriau neturetumem. Kazkada ziurejau dokumentini apie smurta seimoje, ten jav aisku, keliu seimu istorija rode, protu nesuvokiami dalykai. Is tiesu niekam nelinkeciau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 18, 12:43)

Gwriau neturetumem. Kazkada ziurejau dokumentini apie smurta seimoje, ten jav aisku, keliu seimu istorija rode, protu nesuvokiami dalykai. Is tiesu niekam nelinkeciau.

Kai is arciau susipazinau su benamiu gyvenimu, man pasidare ju visai negaila, nes tai yra gyvenimo budo pasirinkimas. Domestic Violence - visai kita istorija.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 18, 10:20)
ziurek pati sakai nereikia kaltinti aplinkinius, tai sokeja jau gali aplinkinius kaltinti? turi s**na darba, eina lenda prie vyru ,kurie ateje ne vieni, o paskui vyras kaltas,kad grubiai kazkaip ten atstume?

As neteisinu vyro, kad teisingai pasielge, jokiu budu is vyro puses labia negrazu, as sakau, kad ta sokeja turi ka turi, ka susikure, nu nera nei ta profesija labai gerbiama, nei jas kaip moteris kazkas gerbia, ja jauciu ne taip retai ir stumdo, nes buduliu buvo ir bus,bet tai tik nusako Montekrista, ka ji i draugus pasirenka.</p>


Mes gi nežinom kaip tą įvykį vertino šokėja, tai apie tai ir nekalbam. Vyro elgesys šūdinai atrodo toje situacijoje. O šokėjos elgesio, išskyrus tai, kad ji dirbo savo darbą, kaip ir nebuvo daugiau aprašyta.

Tai daug tų profesijų nelabai gerbiamų. Negi tai suteikia teisę tuos žmones skriausti? Nu man kažkaip nekiltų koja gatvėje stovinčią prostitutę paspirti... Kad ir kokią nuomonę apie jos profesiją turėčiau...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 18, 10:58)
Kaip HM paminejo, neprievarta gi issivede, galejo neiti, jei jis taip svetima zmogu kaltina del savo klaidu, tai kazin kas namuose dedasi...</p>


Aš kažkaip nelinkusi manyti, kad vienas poelgis stresinėje situacijoje žmogų apibrėžia. Ir geri žmonės kartais pasielgia negerai. Visko gyvenime būna.

QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 18, 11:02)
Nė viena šeima nebuna be dūmų. Netikwkite pasakomis,   kai jums giriasi kasnors,   kad jau pas juos seimoj tai visada laime ir santarve. Meluoja.
Tokie zmones pykcius seimoje ivardina kaip diskusijas


Žinoma, kad nebūna. Tiek, kad vieni pyksta garsiai ir su veiksmais, kiti - ne. Pas mus kirviais pvz. niekas stalų gyvenime nėra kapoję. Ir šiaip konfliktai pas mus tylūs bei taikūs. Kiti va tokių kovų suvenyrus kartu su savim per gyvenimą tempia. Kiekvienam savos formos ir savi sprendimai smile.gif

QUOTE(Monteverte @ 2019 09 18, 11:36)
Įspėjau gi, kad jei rausis ant manęs, geruoju nesibaigs smile.gif


Nu bet jei taip nuoširdžiai, Monteverte, nu negi pačiai nenusibosta tos pasakos apie Jūsų, kaip forumo pašnekovės, neliečiamumą? Negi Jūsų dievai ar kas ten bebūtų tiek neturi ką veikti, kad forumo dalyves, kurios Jums nepatinka, sekiotų ir už Jūsų įsivaizduojamas skriaudas baustų...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 18 rugsėjo 2019 - 13:16
QUOTE(Hmmm... @ 2019 09 18, 14:14)
Nu bet jei taip nuoširdžiai, Monteverte, nu negi pačiai nenusibosta tos pasakos apie Jūsų, kaip forumo pašnekovės, neliečiamumą? Negi Jūsų dievai ar kas ten bebūtų tiek neturi ką veikti, kad forumo dalyves, kurios Jums nepatinka, sekiotų ir už Jūsų įsivaizduojamas skriaudas baustų...?

Šiam pasauly visko būna, šiam pasauly bus dar visko. Bet... Istorija tam tikrus dalykus nutyli smile.gif
Beš dar kartą pasikartosiu, juk neslėpiu, kad esu išskirtinis žmogus. Kitoks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 18, 13:20)
Šiam pasauly visko būna, šiam pasauly bus dar visko. Bet... Istorija tam tikrus dalykus nutyli smile.gif
Beš dar kartą pasikartosiu, juk neslėpiu, kad esu išskirtinis žmogus. Kitoks mirksiukas.gif


Ok, tebūnie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 09 18, 14:22)
Ok, tebūnie 4u.gif

hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti

ne, bet gal turėdama budulį, kaip pat pripažinai, neaiškinsi, kaip kitiems reikia gyventi biggrin.gif

pati tu budulis didziausias, gal pati nustok kitiem aiskinti?

Atsakyti

Man tai karatistai patinka...kurie tik čiak per miego arterija ir pyzdiecas biggrin.gif

https://youtu.be/maL8IXPzyDo

man shoulin vienuoliai vyro idealas :lol: 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 18, 15:08)
pati tu budulis didziausias, gal pati nustok kitiem aiskinti?</p>

taigi pati priėjai tokios išvados. kuo stebiesi?
Atsakyti

Mes gi nežinom kaip tą įvykį vertino šokėja, tai apie tai ir nekalbam. Vyro elgesys šūdinai atrodo toje situacijoje. O šokėjos elgesio, išskyrus tai, kad ji dirbo savo darbą, kaip ir nebuvo daugiau aprašyta.
Tai daug tų profesijų nelabai gerbiamų. Negi tai suteikia teisę tuos žmones skriausti? Nu man kažkaip nekiltų koja gatvėje stovinčią prostitutę paspirti... Kad ir kokią nuomonę apie jos profesiją turėčiau...


Aš kažkaip nelinkusi manyti, kad vienas poelgis stresinėje situacijoje žmogų apibrėžia. Ir geri žmonės kartais pasielgia negerai. Visko gyvenime būna.


Žinoma, kad nebūna. Tiek, kad vieni pyksta garsiai ir su veiksmais, kiti - ne. Pas mus kirviais pvz. niekas stalų gyvenime nėra kapoję. Ir šiaip konfliktai pas mus tylūs bei taikūs. Kiti va tokių kovų suvenyrus kartu su savim per gyvenimą tempia. Kiekvienam savos formos ir savi sprendimai smile.gif


Nu bet jei taip nuoširdžiai, Monteverte, nu negi pačiai nenusibosta tos pasakos apie Jūsų, kaip forumo pašnekovės, neliečiamumą? Negi Jūsų dievai ar kas ten bebūtų tiek neturi ką veikti, kad forumo dalyves, kurios Jums nepatinka, sekiotų ir už Jūsų įsivaizduojamas skriaudas baustų...?

Mano gi komentaras gi buvo i Montekristos vargse sokeja

Ne api eteise ssneku o apie realybe, kad tai vyksta.

taip buna, bet peogiai stresainese situacijose kaip tik geriausiai ir apibrezia zmones, ko jie is tikro verti, nes turtingai gyvenadasm, ramiai savo prabangiame name, jei be stresu, tikria gana lengva graizia elgtis, aukoti labdarai ir t.t. o va padeti gelbveti zmoniu gyvybes, kai tau uz taii gresia pmirtis tirkia ne kiekvians pasirystu pvz cia vaizdus pvz, kad aiskiau matytusi, kaip isryskeja tikrasis zmogaus vidus tam tikromis aplinkybemis.

o pas kitus is vis buna ijungtas ignoras ar vaidina mandagiais, paskui ligas gydosi, o kiti grazus, ramus, mandagus i kaire varo patychariam, ir tik vienetai realiai moka issirinkti partneri ir pries vestuves susiderinti esminius dalykus, visaip tikrai buna.

 o jus galit garantuoti, kad taip nera?

Atsakyti

taigi pati priėjai tokios išvados. kuo stebiesi?

lyg nieko niekuom nesistebjau?  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 18, 14:18)
 o jus galit garantuoti, kad taip nera?


O Jūs galite garantuoti, kad būtent taip ir yra šiuo atveju?

Teoriškai pritariu. Būna, kad žmonės stresinėse situacijose savo tikrąjį veidą parodo. Būna, kad ne. Visko būna.
Atsakyti