Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 21:56)
nu tu ir durnelė biggrin.gif nematuoji, nežinai ir reiškiesi biggrin.gif
ne papyčių čia cm, o megztinio. Su megztiniais nėra taip, kad perki lygiai tiek pat cm kiek papai, ypač, jei nori, kad sexy aptemptai būtų.
Be to, skiriasi žmonių šiaip pločiai, "rėmas", ūgis ir t.t.

Taigi kalbam apie oversize, o ne sexy aptemptus. Visai isejai is rasto. Neverta test temos.
Atsakyti
Geros primirstos " altoriu sesely", " viesnia is siaures"

" Valdovas"
Atsakyti
Per radija pas mus tokia laida, kai zmones paraso savo problema, paskui klausytojai aptarineja.

Tai buvo tokia istorija si ryta, prajuokino, vaikinas parase, jie su mergina kartu gyvena, ir jis nugirdo ja snekant su kazkuo, kad ji jau nori ir susituokti, o jis matai dar nepasiruoses, vestuvem, nors ja myli ir su ja tuoksis, tik ne dabar lotuliukas.gif
Patarimai pirmi , kiek girdejau, tai zinoma palauk, neskubek, vestuves labai rimtas zingsnis, arba gali pasipirsti, o zenytis vis tiek nereiks greitai gal doh.gif

Dieve, dieve galvoju ant kiek zmones nubludo, gyventi kartu galima, o va zenytis jau per rimtas zingsnis, Per daug greitai merginos atsiduoda, skudurus sumeta, o paskui laukia nesulaukia vestuviu, o vaikinui nu kas patogu, kaip ir nevedes, o zmona turi... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 23, 21:18)
Uuuuuuuuuuuuuu... biggrin.gif  wub.gif

buna per radija sneka kai kurie vyrai tai balsai uhh tokie smile.gif

kaip ten sakoma vyrai myli akimis, moterys ausimis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 23, 22:12)
Taigi kalbam apie oversize, o ne sexy aptemptus. Visai isejai is rasto. Neverta test temos.

aš kalbėjau, kad nekenčiu oversize būtent dėl jų pločio, skaityk iš naujo biggrin.gif
Atsakyti
Nu ko cia pykstatės, bezdžionėlės? biggrin.gif
We are diamonds

https://youtu.be/QtXby3twMmI
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 23, 22:19)

Dieve, dieve galvoju ant kiek zmones nubludo, gyventi kartu galima, o va zenytis jau per rimtas zingsnis, Per daug greitai merginos atsiduoda, skudurus sumeta, o paskui laukia nesulaukia vestuviu, o vaikinui nu kas patogu, kaip ir nevedes, o zmona turi... biggrin.gif

Tu darei lygiai ta pati.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 23, 23:10)
Tu darei lygiai ta pati.

nu kad visiskai nieko panasaus nedariau, pirma apsigyvenom, kai jau vyras buvo pasipirses, antra apie jokias vestuves nesvaigau, ir man ju nereikejo, o va tave uzkliude, nes tu taip darai ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 23 rugsėjo 2019 - 22:49
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 23, 23:48)
nu kad visiskai nieko panasaus nedariau, pirma apsigyvenom, kai jau vyras buvo pasipirses, antra apie jokias vestuves nesvaigau, ir man ju nereikejo, o va tave uzkliude, nes tu taip darai ? biggrin.gif

Sumetei skudurus ir pasimylejai iki vestuviu. Nebutum norejus zenytis, nebutum apsizenijus. Reiskia norejai. Taigi, tokia pati. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 20:39)
megztukas juk tempiasi,
Aš su įprastais megztiniais darau viską ir tvarkausi, ir gaminu, o ne tik selfiams maivaus biggrin.gif

Ir nesusunti su megztiniais tvarkytis, gaminti? Jei jau rasai, kad jie tempiasi, vadinasi megzti yra
Turetu but baisiai nepatogu namus tvarkyti i megztini isisukus. Nebent tau nuo tavo zoliu rumpsnojimo pastoviai salta mastau.gif .
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 23, 22:48)
nu kad visiskai nieko panasaus nedariau, pirma apsigyvenom, kai jau vyras buvo pasipirses, antra apie jokias vestuves nesvaigau, ir man ju nereikejo, o va tave uzkliude, nes tu taip darai ? biggrin.gif

Ir kaip tau pirsosi pries 25+ metu? biggrin.gif
Sani tai rasei kad seksu uzsiemet tik po Santuokos. Bet tiek to, dabar pasirodo pati tokia, kad davei beli kam. Juk Santuokos galejo ir nebut, maza kas ka pasake( ups, t.y tau pasipirso biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 23, 21:21)
kam ji palanki? tik idealioms. Galiu tik įsivaizduoti kaip stambios vargsta unsure.gif
nu bet ir idealios būdamos sakykim nusipirksim oversizinį megztinį, kai nuo pažasties iki pažasties kažkur 56 cm, kai užtektų kokių 43 cm. O su striuke kaip? Garunkščiuoti po ja? Didesnio dydžio vos ne pirkt? Absurdas. Jie sukurti toms šalims, kur šilta, ne mūsų šaliai.

vienos problemos biggrin.gif Galima pagalvoti, pas mus nėra rudens, pavasario smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 09 24, 07:59)
Ir nesusunti su megztiniais tvarkytis, gaminti? Jei jau rasai, kad jie tempiasi, vadinasi megzti yra
Turetu but baisiai nepatogu namus tvarkyti i megztini isisukus. Nebent tau nuo tavo zoliu rumpsnojimo  pastoviai salta mastau.gif .
Papildyta:

Ir kaip tau pirsosi pries 25+ metu? biggrin.gif
Sani tai rasei kad seksu uzsiemet tik po Santuokos. Bet tiek to, dabar pasirodo pati tokia, kad davei beli kam. Juk Santuokos galejo ir nebut, maza kas ka pasake( ups, t.y tau pasipirso biggrin.gif ).

aj nepradėk, jau gi išsiaiškinome, Lutukė pasidulkino, kas automatiškai reiškia santuoką. Ir tiek kalbų. Gana apie tą patį.
Atsakyti
Man tai labai idomu laip jai pirsosi. Kokia garantija buvo. Maza kas ka sake, as tokiu besipirsanciu ( nu vesiu va tave, tik su zmona issiskirsiu) kelis maciau.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 09 24, 08:13)
Man tai labai idomu laip jai pirsosi. Kokia garantija buvo. Maza kas ka sake, as tokiu besipirsanciu ( nu vesiu va tave, tik su zmona issiskirsiu) kelis maciau.

pabūsiu sarkastiška...jei lytinis aktas yra santuoka, tai pasipiršimas yra...prezervatyvo užsimovimas biggrin.gif
Atsakyti