Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 16:56)
Nelygink mėmių su vyrais. 15 m santuoka_ iki šiol vyras rūbus perkasi pats.

tai kaip surpatau tau taip nieko ir nenuperka is cia vsios abydos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 16:58)
tai kaip surpatau tau taip nieko ir nenuperka is cia vsios abydosunsure.gif

Perka. Bet tik apatinius kokiais norėtų mane matyt.
Aišku, yra prie kasos sumokėjęs už mano rūbus, kai l norisi, o finansai woops. Bet renkuosi pati.
Jūs vyrus neįgalius padarot. Dabar paspėliosiu

Tu lyginti jo rūbus.
Tu vežioji vaikus į mkla, būrelius, vaikų gimtadienius
Tu gamini valgyt
Tu tvarkaisi
Tu perki jam rūbus
Tu užrašai jį vizitams pas gydytojus
Tu užrašai, vežioji vaikus pas gydytojus,
Tu organizuoji šeimos laisvalaikį

Kur nors prašoviau?
Atsakyti

Visai nepanasi i Burlinskaite.
Mylimuke, kada busi anos metu - tu taip gerai neatrodysi net su spaklium.

Plauku spalva tai tip top.

Jos akys tikrai labai grazios. Pakeitus plauku spalva ir makiaza atrodytu tobulai. Dabar pati save gadina. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 10 14, 16:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72521356" data-time="1571060838"><div><p>Visai nepanasi i Burlinskaite.
Mylimuke, kada busi anos metu - tu taip gerai neatrodysi net su spaklium.</p></div></blockquote><p>Plauku spalva tai tip top.</p><p>Jos akys tikrai labai grazios. Pakeitus plauku spalva ir makiaza atrodytu tobulai. Dabar pati save gadina. </p>

O man grazi.
Slaves visos daug dazosi. Ir ka?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 16:53)
Nemaciau taves, bet speju blyskios odos, rausvu plauju, zalsvu ar melsvu akiu. Na kazkas i Stasaityte panasaus.
Jai metu daugiau nei 10 uz tave.
Man ner ko isizeist. Grazi moteris ir tiek. I ja nepanasi. Mano akys rudos, jos nerealiai grazios melynos.

O tu pavydi, nes visai nepanasi i ja tongue.gif .

Pavydziu ko, spakliaus? g.gif
Figura grazi, rubai baisus, veido bruozai reiktu nupraust kad aiskiau matyt. Bet man gana daznai naturalios atrodo graziau. Arba su laabai saikingu makiazu. (kur atrodo, kad nepasidazius net)

Tik ar reikia, kad visoms būtų grazi tokia pati? Ir asmeniskai isizeidinet, kad taip nera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 14 spalio 2019 - 16:14
As cia prisiminiau given apie zmones kuriems libido aukstas (taii jie dulkinas nuo mokyklos).
Bet yra zmoniu, kuriems labai reikia pinigu. Tai kodel neuzsiimti prostitucija?

Gal kai kurioms reikia sloves, tai kodel neduoti uz dyka garsenybems, kad patampytu, po prestizinius vakarelius.

As asmeniskai sutikau boba kuri butu davus uz tai, kad jai suremontuociau vonios kambari.(nezinau kiek kartu ir kiek as tureciau remontuoti). Exe po skirybu butu davus jei buciau telika pataises.

Matot kokie skirtingi zmones ir kokie skirtingi poreikiai. Bet tokias vienija vienas dalykas - jos viska gauna per klyna.

Я на Севере была
Золото копала.
Если б не моя пизда,
С голоду пропала!

Сектор газа - Частушки



Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 17:12)
O man grazi.
Slaves visos daug dazosi. Ir ka?

Dažniausiai tai baisu biggrin.gif
Atsakyti

O man grazi.
Slaves visos daug dazosi. Ir ka?

Ne visos. Kiekvienoje salyje yra tendencija, bet dalis moteru sugeba atitrukti nuo mases ir atrodo pagal savo supratima. 

O siaip mano sefe slave. Jei ateina su balkstienom padazytom, tai skaityk svente. 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 17:02)
Perka. Bet tik apatinius kokiais norėtų mane matyt.
Aišku, yra prie kasos sumokėjęs už mano rūbus, kai l norisi, o finansai woops. Bet renkuosi pati.
Jūs vyrus neįgalius padarot. Dabar paspėliosiu

Tu lyginti jo rūbus.
Tu vežioji vaikus į mkla, būrelius, vaikų gimtadienius
Tu gamini valgyt
Tu tvarkaisi
Tu perki jam rūbus
Tu užrašai jį vizitams pas gydytojus
Tu užrašai, vežioji vaikus pas gydytojus,
Tu organizuoji šeimos laisvalaikį

Kur nors prašoviau?

Jauciu su paskutiniu prasovei. Jos laisvalaikis sm.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 17:02)
Perka. Bet tik apatinius kokiais norėtų mane matyt.
Aišku, yra prie kasos sumokėjęs už mano rūbus, kai l norisi, o finansai woops. Bet renkuosi pati.
Jūs vyrus neįgalius padarot. Dabar paspėliosiu

Tu lyginti jo rūbus.
Tu vežioji vaikus į mkla, būrelius, vaikų gimtadienius
Tu gamini valgyt
Tu tvarkaisi
Tu perki jam rūbus
Tu užrašai jį vizitams pas gydytojus
Tu užrašai, vežioji vaikus pas gydytojus,
Tu organizuoji šeimos laisvalaikį

Kur nors prašoviau?

tik tiek, toks toks poziuris i tave, tokios tik tavo reikems?
tikrai, tau savo pinigu nepatiki?
console.gif

Jo rubu nelyginu, vezioju i mokykla vaikus, jis kai gali paima, nuveza i gimtadienius, su bureliais irgi abu ,kaip kas galim, koks burelis, kokiais metais biggrin.gif
Valgyti gaminam abu, tvarkausi daugiau as namie, jis daugiau tvarko masina, aplinka, remontuoja technika, stato, konstruoja, nesioja sunkius dalykus, pjauna zole ir t.t. bet jis irgi padeda tvakrytis. As nesu nieko dariusi ka ssusije su masina, nemoku nie rato pakeisti, nei tepalu pakeisti ar ko ten dar reikia bigsmile.gif seniau ir masina valydavo, dabar turim 2, tai jau sake as savo galesiu tvarkytis lotuliukas.gif
Pas gydytojus as jo neuzrasineju, jei reikia pats nueina,suauges zmogus, kur reikia, vaikus taip, kai reikia.
Seimos laisvalaiki organizuojam irgi abu, jis daugiau, as organizuoju tvakrymasi laisvalaikiu dazniausiai lotuliukas.gif , jis keliones, BBQ kieme , sventes ir t.t.
taip as dazniau vaisktau po parduotuves, man tai irgi patinka, man smagu kazka vyrui nupirkti, vaikam, nors vaikai jau turi eiti kartu jau sunkiua ka isrinkti, dukryte ypac, jau nebe maziukai biggrin.gif

kaip matai praktiskai viska prasovei. Mes gyvenam kaip seima, pas mus viskas bendra, bet turim sferas, kuriose geriau gaudome,s kurios mums idomesnes, uz tas atsakom. Man visi darbai susije su vaikais, malonus zinok.

O jus kaip gyvenat kiekvienas atskirai, tu nieko o del vvyro nedarai, o vyras del taves tik triusikus nuperka? ir kartais kelis eurus duoda uz smutkes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2019 10 14, 17:27)
Jauciu su paskutiniu prasovei. Jos laisvalaikis sm.

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 17:29)
tik tiek, toks toks poziuris i tave, tokios tik tavo reikems?
tikrai, tau savo pinigu nepatiki?
console.gif



Tai jis net savo pinigų nesugeba tvarkyti? verysad.gif
Atsakyti