Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 21:46)


tu nesupranti BENDRI MUSU PINIGAI, is tos pacios saskaitos uz viska mokam, tik uzdirba vyras daugiau  mirksiukas.gif

Ir? Nuo to tu laimingesnė? Išgali sau rūbus pirkti net skuduryne? Wow.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 21:49)
Ir? Nuo to tu laimingesnė? Išgali sau rūbus pirkti net skuduryne? Wow.

tai ne dėl pinigų daroma, bet tu nesuprasi.
Dar pripaišyk, kad veganai mėsos nevalgo, nes neįperka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 21:53)
tai ne dėl pinigų daroma, bet tu nesuprasi.
Dar pripaišyk, kad veganai mėsos nevalgo, nes neįperka biggrin.gif

Bijau, kad lutukė tiesiog priversta l pasispausti. Ir tas nieko blogo.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 14, 21:35)
Mums irgi apie 18 gimtadienį pamenu davė paragauti šampano biggrin.gif Su tuo pačiu argumentu - geriau jau prie akių, nei pasislėpus. Dar kaimynė pamenu yra sangrijos įpylus po kažkiek ten (kaimynės dukros mano bendraamžės buvo). Bet vis tiek daugiau esu paauglystėj išgėrus už akių, nei prie suaugusių biggrin.gif

P.S.: ir nė kiek man dėl to negėda ar ant tėvų nepikta  rolleyes.gif  tongue.gif


Bet juk buvo 18, ne 13 metu...

As pati vartoju alkoholi, bet musu seimos-gimines vaikai nera girdomi. Priminkite man, 18 metu cia nuo kada laikomi mazameciais.

Todel mane neitikinsite, 13 meciu vaiku gyrdymo nauda is serijos laigeria prie akiu, nes vistiek gers. Tai nera norma.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 10 14, 21:58)
Bet juk buvo 18, ne 13 metu...

As pati vartoju alkoholi, bet musu seimos-gimines vaikai nera girdomi. Priminkite man, 18 metu cia nuo kada laikomi mazameciais.

Todel mane neitikinsite, 13 meciu vaiku gyrdymo nauda is serijos laigeria prie akiu, nes vistiek gers. Tai nera norma.

Duoti tai ne. Bet pamenu, kaip mes vaikai po švenčių slapta į taureles liežuvius kišdavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 22:02)
Duoti tai ne. Bet pamenu, kaip mes  vaikai po švenčių slapta į taureles liežuvius kišdavom  biggrin.gif


Kaisioti paslapcia tai vienas, vaikas negeba ivertinti pasekmiu, jam tiesiog smalsu. Kai suage samoningai girdo vaikus, cia jau asocialumas.
Atsakyti
Vazoj plaukioja auksine zuvis ir dar yra sraige. Sraige tikrai protingesne uz viena bobèle is cia...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 10 14, 22:06)
Kaisioti paslapcia tai vienas, vaikas negeba ivertinti pasekmiu, jam tiesiog smalsu. Kai suage samoningai girdo vaikus, cia jau asocialumas.

Jep. Jokių ragavimų. Užaugs paragaus.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 22:02)
Duoti tai ne. Bet pamenu, kaip mes  vaikai po švenčių slapta į taureles liežuvius kišdavom  biggrin.gif

nu va, apie ką aš ir kalbu. Bet baissss inteligentka ir apsišvietusi Moonte apie tai niekada negirdėjo. Keista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 22:07)
Jep. Jokių ragavimų. Užaugs paragaus.


Butent.
Mano galva, akivaizdi salyginai normaliu tevu reakcija.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 22:09)
nu va, apie ką aš ir kalbu. Bet baissss inteligentka ir apsišvietusi Moonte apie tai niekada negirdėjo. Keista smile.gif

Ji ne apie tokį variantą kalbėjo. Tėvai mano būt pamatę, būčiau velnių gavus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 21:55)
Bijau, kad lutukė tiesiog priversta l pasispausti.  Ir tas nieko blogo.


Nemanau.
Atsakyti