Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 10 17, 22:51)
As zinau, kad tu ne gejus.
Atsakiau i tavo klausima, nes tu irgi nesi standartinis/ -e. Tiesiog turi siela kaip ir kiekvienas zmogus- hetero, homo, lesbi, transs.

Nirs is tiesu abejoju ar esi tuom, kuom dedies. Galvojai pasokiruosi publika, bet nlb kazka ir domina tavo papai. As bendravus su transsais, jie kitaip sneka, jie pavydi moterims...
O tu ne.

Nu su kuo tik tu nebendravusi savo sodo namelyje lotuliukas.gif

Jo zinok visi vienodi visi gejai vienodi, visi ts vienodi ir visi azijieciai r afrikeicia, kaip ten buvai rasiusi apsileide, nes tu gi su visais bendravusi biggrin.gif

O ko tu cia sokiruojiesi? kas tave sokiravo Idomucioje, jei sakai, kad esi bendravisu su tokiai smonem ir jie tau atviravo, kad moterim pavydi?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 23:26)
Nu su kuo tik tu nebendravusi savo sodo namelyje lotuliukas.gif

Jo zinok visi vienodi visi gejai vienodi, visi ts vienodi ir visi azijieciai r afrikeicia, kaip ten buvai rasiusi apsileide, nes tu gi su visais bendravusi  biggrin.gif

O ko tu cia sokiruojiesi? kas tave sokiravo Idomucioje, jei sakai, kad esi bendravisu su tokiai smonem ir jie tau atviravo, kad moterim pavydi?

Bet tai jauti, mūsų pozityvo demonstruotoja C jau ir Idomucią kaltina melu, kūrimu. Vėl pagal save viską sprendžia biggrin.gif
Atsakyti
Kiek nustebinsiu, Lutuke, bet ir toliausiai LT kampelyje yra... bendrinė lietuvių kalba smile.gif Ir visose mokyklose mokoma būtent jos. rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar lijo. Bet dirbau rozyne, ruosiau rozes ziemai. Ziauriai gaila buvo karpyti ziedus.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Visas su labu, nors ir ukanotu rytu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 18 spalio 2019 - 08:09
Gražu:)
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 10 18, 08:57)
vartotojo įkelta nuotrauka
Visas su labu, nors ir ukanotu rytu...

labas rytas smile.gif koks grozis wub.gif

Mano drauge rozininke, labai rekomenduoja rozyna https://sodoroze.lt/, tik jis Kaune... jie turi dideli roziu asortimenta. ir ne tik, esu ten buvusi, daugybe ivairiu geliu. su mama pavasari naslaites kapams ten perkame. tik ju darbo laikas nelabai patogus, savaitgali ne visada dirba...
Atsakyti

Vakar lijo. Bet dirbau rozyne, ruosiau rozes ..

Nežudyk tobulo grožio,lai dar pažydi.

Atsakyti
Labas rytas
Moonte na bent jau pasimerkt glebi galėsi? ax.gif
Gal ir man reikia kokiu geliu g.gif bet ruostis vasarai turbut reikia rudeni? Ka naujokams geriausia augint? (kad butu dauuuuug graziu ziedu biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 18, 10:06)
Labas rytas
Moonte na bent jau pasimerkt glebi galėsi?  ax.gif
Gal ir man reikia kokiu geliu g.gif  bet ruostis vasarai turbut reikia rudeni? Ka naujokams geriausia augint? (kad butu dauuuuug graziu ziedu biggrin.gif)

Pienes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 18, 10:14)

Jos pievutej savarankiskai auga ir taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 18, 10:22)
Jos pievutej savarankiskai auga ir taip biggrin.gif

Va ir puiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 18, 09:14)

😂
Papildyta:
Mano vyras tai nusipirkes toki sautuva su piktzolem kovot
Negrazu tos pienes vejoj, lapai zolyte uzgozia.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 18, 09:06)
Labas rytas
Moonte na bent jau pasimerkt glebi galėsi?  ax.gif
Gal ir man reikia kokiu geliu g.gif  bet ruostis vasarai turbut reikia rudeni? Ka naujokams geriausia augint? (kad butu dauuuuug graziu ziedu biggrin.gif)

Nusipirk dabar kroku, tulpiu, narcizu svoguneliu. Pats laikas sodint. Pavasari grazu bus ir prieziuros nereikia.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2019 10 18, 07:57)
Vakar lijo. Bet dirbau rozyne, ruosiau rozes ziemai. Ziauriai gaila buvo karpyti ziedus.


Pas mane viena dar dvi zydi. Nekirpsiu kol kas, silta taip. Bus minusas - tada ir ruosiu.
Ir ragane antrakart prazydo.
Atsakyti