QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 03, 15:40)
<p>Atsiprašau,Burbanti,gal per daug knisinėjuosi.Vardai būna visokie,ir tautiniai ,tokie kaip Eglė ar Rasa.Tokį perskaičius nepagalvosi.kad ispanė.O kokia Marija ar Julija gali būti tiek lietuvė,tiek anglė.
</p><p>Muziejuje buvau lygiai prieš metus,Kaune.Karo muziejuje.</p>
Negirdejau dar kad ispanės buna -ienės
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 03, 15:37)
Ziurint kokia valdzia. Mane jau prase nusikelti atostogas dabartines. Jau vimdo ta ju darbuotoju-didvyriu iki grabo lentos politika.
Pas mus nauja bose atejo priedurnė. Prieš gidu s negali pasokineti, nes isjuokta buna visada del ziniu neturejimo apie muziejus darba ir juru laivina tuo labiau, tai nusprende moteryte visus gidus paliuosuoti, kai baigsis kontraktas. Mes jai paliuosuosim

, atsidurs teisme bobelė, nes nezino istatymu tik savo ego.
Imones su tokia pilitika, kaip tavo imone, apie darbuotojus galvoja maziausiai. Jiems Dievas - pelnas. Per jusu galvas lips ir ne ačiū nepasakys. Padarys viena kita vakareli jums ir uz ta iskepta sasyska ir pigaus vyro taure paskutini krauja issiurbs.