Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Next firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai elegantiškas modeliukas wub.gif Taikliai suderintos klasikinės spalvytės juoda - balta wub.gif Madingas 3/4 ilgio rankovės wub.gif Juosmenuko srityje audinukas stilingai susuktas wub.gif Gaunasi labai dailios klostelės wub.gif Per krūtinę - 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per juosmenuką - 33 cm. Per klubiukus apie 42 cm. MATUOTA NEIŠSKLEIDŽIANT LOSTELIŲ mirksiukas.gif Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - 10/38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
M&Co firmos naujas švarkutis atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Baltą audinuką puošia stilingos gėlės wub.gif Priekyje yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugarytėje yra skeltukas mirksiukas.gif Modeliukas turi pamušalą. Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Modeliukas užsisega sagutėmis. Yra atsarginė saga. Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Per juosmenuką - 50 cm. Apačia - 56 cm. Nuo petuko iki petuko siūlės - 42 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko siūlės - 60 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - 12. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
absolu confort formos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Stilingo modeliuko audinukas nugaroje tamprus - priekyje - kokybiška odos imitacija wub.gif Priekyje yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Yra kilpos dirželiui mirksiukas.gif Per juosmenuką - 30 cm. Per klubiukus - 42 cm. Ilgis nuo juosmenuko iki klynuko priekyje - 29 cm. Nugaroje - 32 cm. Ilgis - 98 cm. Vidinės siūlės ilgis - 70 cm. Dydis - T1. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujas šalis atvežtas iš užsienio. Stilingos spalvos bei raštai wub.gif Jaukus wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Ilgis - 180 cm. Plotis - 105 cm. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujas šalis atvežtas iš užsienio. Stilingos spalvos bei raštai wub.gif Jaukus wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Ilgis - 180 cm. Plotis - 105 cm. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
Gerry Weber firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
ZAPA firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Vites firmos nauja suknelė. Man deja mažoka. Stilingą modeliuką priekyje apačioje puošia daili detalė - kišenukų imitacijos wub.gif Nugaroje - viršuje kišenukas užsisegantis sagute wub.gif Nugaroje ties juosmenuku yra ir dirželis mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas madingai susisega per visą priekį wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 40 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Ilgis - 85 cm. Dydis - 6. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
VAVITE firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Nuostabios spalvos ir raštai wub.gif Realybėje spalvos tamsesnės mirksiukas.gif wub.gif Rankovės bei nugarytė susisega sagomis apsiūtomis tokiu pat audinuku wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. AUDINUKAS TAMPRUS - MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko siūlės - 65 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Papaya nauja palaidinukė atvežta iž užsienio. Man deja didoka. Lengvą audinuką puošia nuostabi spalvų gama bei raštai wub.gif Apykaklė stilingai paaukštinta ir padailinta karbatkėlėmis wub.gif Palaidinukė susisega sagutėmis. Yra ir atsarginė sagutė. Nuo pažastuko iki pažastuko - 60 cm. Per juosmenuką - 56 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko siūlės - 63 cm. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - 18. ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
REPEAT firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Zara Basic nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti