Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Amisu firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų spalvos - stilingi dryžiai wub.gif Modeliuką puošia kišenuko imitacija su sagute wub.gif BEI reguliuojamos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Stilingai ilgesnė nugarytė mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra skeltukai wub.gif Per krūtinę - 58 cm. Stilingas ilgis - 74 - 67 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
mais il est ou le soleil firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Šios firmos visi modeliukai visada originalus stilingi ir madingi wub.gif Burgundiško vyno audinuką puošia peršviečiamos gėlės wub.gif Audinukas švelnus kaip barchatas wub.gif Modeliukas turi pasijonį. Dar viena dailutė detalė - apačią puošianti klostuota juostelė wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Ilgis - 57 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

YRA TOKIO PAT AUDINIO TOS PAČIOS FIRMOS NUOSTABI SUKNELĖ wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia stilingi paveiksliukai - zebriukai wub.gif Nugara madingai ilgesnė už priekį - užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 62 - 67 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
holly&whyte by lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia dabar taip madingi stilingų spalvų taškučiai wub.gif Dar viena stilinga detalė - karbatkėlė viršuje wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 35 cm. MATUOTA RAMYBES BUSENOJE. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Rinascimento firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Madinga elegantiško modeliuko spalva wub.gif Labai dailiai bei originaliai sukirpta suknelės apykaklė wub.gif Stilingas 3/4 rankovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 53 cm. AUDINUKAS TAMPRUS - MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - L. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ZARA firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Madingą modeliuką priekyje puošia kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Stilingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Jos padailintos madingu audiniu wub.gif Jį galima atlenkti mirksiukas.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenuką - 40 cm. MODELIUKAS NĖRA APTEMPTAS. Per klubiukus apie 47 cm. MATUOTA RAMYBES BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 85 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Taikliai suderinta spalvų gama - tamsiai mėlyna - rožių wub.gif Madinga V formos apykaklė wub.gif Madingą modeliuką šonuose puošia kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Stilingos 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Nuo juosmenuko audinukas padailintas klostelėmis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Stilingas ilgis - 88 cm. Dydis - 10. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
fssee firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Lengvutį baltą audinuką puošia juodos geltonos spalvų raštai wub.gif Modeliuką labai puošia ir paryškina juoda susegamoji dalis, apykaklė, rankovių kantai bei atnpečiai wub.gif Sagutės dailiai bei sumaniai paslėptos po audinuku wub.gif Per krūtinę - 49 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - 40. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
DIVIDED BY H&M firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. Labai stilingas jaukus modeliukas wub.gif Ilgo plauko wub.gif Taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Universalus patogus modeliukas wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 56 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Rankovės ilgis - 57 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Papaya firmos nauja tunika atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabios spalvos - rožių pelenų wub.gif Per priekį dailiai bangelėmis krenta klostelė wub.gif Ties klubiukais yra įvertas dirželis reguliuojantis apimtį ir stilingai keičiantis modeliuko formą wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Per klubiukus (matuota kur įvertas dirželis) - 70 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - 14(L). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
HOLD firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvutį audinuką puošia stilingi raštai bei spalvų gama wub.gif Dar viena daili detalė - dviguba apykaklė wub.gif mirksiukas.gif Nuo juosmenuko audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Apačioje yra tiulis - jo dėka audinukas dailiai išlaiko formą wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 43 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. IR DAILIAI ATRODO. Per juosmenuką - 36 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
knitted dove firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Lengvą bordo spalvos audinuką puošia stilingi balti taškučiai wub.gif Bei uogos wub.gif Apykaklė apsiūta juodu kanteliu ir padailinta banteliu wub.gif Petukų sritį puošia sagos wub.gif Į dvigubo audinio rankovių kantelius įvertos gumutės kurios dailiai keičia jų formą mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką taip pat įvertos gumutės. Jų dėka audinukas lengvai krenta klostelėmis wub.gif Yra pamušaliukas. Per krūtinę - 48 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Audinukas lengvai tempiasi. Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti