Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Lamour firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Rožių spalvos audinuką puošia stilingi mėlynos spalvos inkarai ir balti raštai wub.gif Labai dailiai ir madingai sukirpta nugara wub.gif Nugara ilgesnė už priekį mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas susisega sagomis kurios sumaniai paslėptos po audinuku wub.gif Per krūtinę - 56 cm. Ilgis - 67 - 75 cm. Dydis - 14(L). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
PESCARA firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Maa deja mažoka. Megztą modeliuką TINKANTĮ VISIEMS SEZONAMS priekyje puošia madingos spalvos (#oranžinė #pilka #juoda) stilingai išdeliuotuose kvadratuose wub.gif Madingai sukirptos rankovės wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenį - 40 cm. Per klubiukus apie 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 83 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Megztą jaukų modeliuką TINKANTĮ VISIEMS SEZONAMS puošia #ilgo #plauko #siūlas wub.gif Labai padailina modeliuką #odinės #kišenės wub.gif Stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Rankovės ilgis - 55 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - XS/S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Shenermei firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai violetinės spalvos audinuką puošia stilingi spalvingi #drugeliai wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
TU firmos nauja palaidnukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Kremo spalvos audinukas padailintas stilingais juodais #taškučiais bei mielais #katinais wub.gif #3/4 ilgio #rankovėmis wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas prie apykaklės turi juosteles kurias galima surišti į stilingą kaspiną wub.gif Apačia priekyje dailiai paklostuota wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenį - 50 cm. Ilgis - 67 cm. Dydis -16. ATITINKA 14(L) DYDĮ . Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bassini firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Audinuką puošia dviejų spalvų gama - juoda ir balta wub.gif Bei stilingi raštai wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta plati gumą. Priekyje juosmenukas dailiai paklostuotas wub.gif Per juosmenuką - 43 cm. Per klubiukus apie 65 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 102 cm. Vidinės siūlės ilgis - 70 cm. Dydis - 16. ATITINKA L(14) DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Stilingos baltos spalvos modeliuką petukų srityje puošia geležinės detalės – antpečiai wub.gif Labai dailiai atrodo priekyje didelės kišenės užsisegančios sagomis wub.gif Sagomis užsisega ir patys marškinukai. Sagos sumaniai paslėptos po audinuku mirksiukas.gif wub.gif Rankovių ilgis reguliuojasi juostelių dėka iki madingo ¾ ilgio wub.gif Nugaroje yra klostelė wub.gif Per krūtinę – 60 cm. Rankovės ilgis – 61 cm. Stilingas ilgis - 73 cm. Dydis -18(UK). 46(EUR). ATITINKA 42(L) DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
B.young firmos naujas sijonukas. Man deja didokas. Madingas languotas audinukas priekyje padailintas klostelėmis wub.gif Stilingai platus juosmuo mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušalas. Nugaroje – užtrauktukas. Modeliukas turi pamušalą. Per juosmenį – 45 cm. Per klubiukus apie 57 cm. Ilgis – 50 cm. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
BCBGMAXAZRIA firmos iš užsienio. Man deja didoka. Geltonos spalvos modeliuką puošia dailus raštai bei spalvos wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif wub.gif Stilingai sukirptos rankovės wub.gif Yra dirželis kurį galima susirišti nugaroje arba šone wub.gif Audinukas tamprus – nesiglamžantis. Viršus tinka bet kokio dydžio krūtinei mirksiukas.gif Dėkingas viršaus sukirpimas mirksiukas.gif Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis – 90 cm. Dydis – M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingos formos modeliukas turi neįkyraus šilko blizgesio wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis wub.gif Apačia padailinta kantu bei klostėmis wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 53% - RYAON. 47% - POLYESTER. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 46 cm. Per klubiukus apie 54 cm. MODELIUKAS NĖRA APTEMPTAS mirksiukas.gif Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - 40(M). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Alyvų spalvos modeliuko audinuką puošia nuostabios gėlės wub.gif Priekis padailintas vertikaliomis klostėmis wub.gif Stilingai sukirptos rankovės wub.gif Šiais ir kitais metais ypatingai madingos karbatkėlės mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per krūtinę - 48 cm. Stilingas ilgis – 70 cm. Dydis – M(12). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Alyvų spalvos modeliuko audinuką puošia nuostabios gėlės wub.gif Priekis padailintas vertikaliomis klostėmis wub.gif Stilingai sukirptos rankovės wub.gif Šiais ir kitais metais ypatingai madingos karbatkėlės mirksiukas.gif wub.gif mirksiukas.gif wub.gif gis – 70 cm. Dydis – M(12). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsiai juodos spalvos modeliukas dailiai apsiveja apie juosmenį wub.gif Tokio tipo modelį galima devėti ir ant kelnių wub.gif Labai madingai originaliia bei stilingai atrodo wub.gif Bendras juosmenuko ilgis – 102 cm. Susegus juosmenuką saga – 37 cm. Yra atsarginė saga. Ilgis – 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Life Time firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingai suderintų spalvų balta – rožinė – juoda elegantiškas modeliukas wub.gif Madingas ¾ ilgio rankovės wub.gif Nugaroje yra skeltukas bei išorėje įsiūtas užtrauktukas mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę apie 47 cm. Per juosmenuką – 37 cm. Per klubiukus apie 48 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 34. PAGAL PARAMETRUS LABIAU ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti