Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Massimo Dutti firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
G - D2 firmos nauja palaidinė - tunika atvežta iš užsienio. Man deja didoka. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Baltą audinuką puošia daili #iškyli faktūra wub.gif Stilingai atrodo #odos #imitacijos kantas kuris puošia apykaklę BEI užtrauktukas kaip kišenės imitacija wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Naujos dirbtinės odos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Juosmenukas stilingai paaukštintas wub.gif Priekį puošia kišenukų imitacijos užsisegančios užtrauktukais wub.gif Yra kilpos įverti diržui mirksiukas.gif Per juosmenuką - 33 cm. Per klubiukus matuojant ramybės būsenoje apie 44 cm. Ilgis išorėje - 106 cm. Ilgis vidinės siūlės - 78 cm. Per šlaunį matuojant nuo klynuko horizontaliai - 26 cm. Apačia - 13 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą juodą modeliuką puošia #pilkšvos spalvos vidutinio storumo apykaklė, petukai, nugara bei rankovių kantai wub.gif Audinukas vidutinio storumo - jis dailiai persiūtas langeliais wub.gif mirksiukas.gif Stilingai #paaukštinta #apykaklė wub.gif Priekis užsisega užtrauktuku mirksiukas.gif wub.gif Nugarą puošia klostelė wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Yocllea firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliukas stilingai ruožuotas wub.gif Jis papuoštas mėlyna - balta - kremine spalvomis wub.gif Stilingas modeliuko sukirpimas wub.gif Nugara vienspalvė - mėlyna mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 52 cm. Ilgis - 87 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
ICHI firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabus raštai bei taikliai suderintos spalvos wub.gif Stilingas rankovių sukirpimas. Madinga detalė - modeliukas sagutėmis susisega nugaroje mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - 40(M). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Morgan firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
A&G firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Juodą audinuką puošia stilingų spalvų gėlės wub.gif Priekis susisega sagutėmis iki krūtinės. Jos sumaniai paslėptos audinuku. Priekį puošia dar viena detalė – kišenukai su klostėmis užsisegantys sagomis wub.gif Į juosmenuką įvertas dirželis puikiai reguliuoja apimtį ir madingai keičia modeliuko formą mirksiukas.gif wub.gif Madingo ¾ ilgio rankoves galima dar labiau patrumpinti ir dailiai atlenkti juostelių dėka wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Per juosmenuką – 50 cm. Stilingas ilgis – 90 cm. Dydis – 8/36. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
WSGYJ firmos naujas megztukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Rožių pelenų spalvos modeliuką puošia mieli pelėdžiukai wub.gif Labai stilinga wub.gif Priekyje yra dvi didelės kišenės wub.gif Ši detalė visada puošia ir daro rūbelį stilingesnį wub.gif mirksiukas.gif Nugara ilgesnė – ji dailiai užapvalinta. Palaidinė susisega sagomis – yra atsarginė saga. Per krūtinę - 53 cm. Ilgis – 67 - 77 cm. Dydis - 12. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Shann by Pola firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Mėlyna karališka spalva yra derinama su stilinga balta: raštai bei stilingi paveikslėliai wub.gif GĖLĖS BEI LEOPARDAI wub.gif ORIGINALU wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif Rankovių kantai atlenkiami mirksiukas.gif wub.gif Jie kremo spalvos wub.gif NUOSTABU wub.gif Per krūtinę - 52 cm. Ilgis – 60 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka




Papildyta:
Seven lemon firmos naujos kelnės. Man deja mažokos. Labai jaukus šiltas modeliukas wub.gif mirksiukas.gif smile.gif SKIRTAS ŠALTAJAM SEZONUI mirksiukas.gif Vidus pašildintas. Stilinga raštų bei spalvų gama wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Per juosmenuką – 26 cm. TEMPIASI IKI 40 CM. Per klubiukus – 41 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis – 100 cm. Vidinės siūlės ilgis – 75 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
BERSHKA firmos nauja suknelė – tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Man deja didoka. MODELIUKAS SKIRTAS ŠALTAJAM SEZONUI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilingas vidutinio storumo audinukas papuoštas linijomis kurios sudaro madingus langelius wub.gif Stilingas spalvų derinys wub.gif Suknelė priekyje bei nugaroje padailinta klostelėmis mirksiukas.gif Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Stilingas rankovės ilgis – 50 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
RJR. JOHNROCHA firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingas juodos spalvos modeliukas papuoštas nuostabiomis gėlytėmis wub.gif Priekį puošia dabar taip madingos karbatkėlės wub.gif Į juosmenuką įverta guma kuri stilingai keičia modeliuko formą mirksiukas.gif wub.gif Stilingas rankovių ilgis – 51 cm. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenuką - 37 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 105 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gap firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką su faktūra puošia stilingi dryžiai: mėlynos bei baltos spalvos wub.gif Modeliukas ant petukų wub.gif Viršuje įverta gumutė dailiai suklostuoja audinuką wub.gif Į stilingo ¾ ilgio rankovių kantus taip pat įvertos gumutės wub.gif mirksiukas.gif Nugaroje yra dar viena daili detalė – juosta kuri susiriša į dailų kaspiną wub.gif Viršus – 40 cm. PUIKIAI tempiasi iki 70 cm. Ilgis – 50 cm. Dydis - 40 (EUR). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

H&M firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Labai madingas modeliukas wub.gif Stilingi dryžiai – balta – mėlyna wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Juosmenukas dailiai suklostuotas wub.gif Yra dirželis mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenės – stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką – 35 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per klubiukus apie 53 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis – 93 cm. Vidinės siūlės ilgis – 61 cm. Dydis - 40. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti