Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Seven lemon firmos naujas kombinezonas. Man deja didokas. Elegantiškos juodos spalvos lengvo audinuko modeliukas priekyje susisega sagomis wub.gif mirksiukas.gif Į juosmenuką nugaroje įverta guma. Į juosmenuką taip pat įvertas ir dirželis stilingai keičiantis modeliuko formą wub.gif Šonuose yra kišenukai – stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 57 cm. Per juosmenuką - 40 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. IR DAILIAI ATRODO. Per klubiukus apie 62 cm. Ilgis - 160 cm. Vidinės siūlės ilgis – 78 cm. Nuo peties iki juosmens – 57 cm. Nuo juosmens iki apačios – 103 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Next firmos nauja suknelė - marškinukai viename wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
H&M firmos nauji marškiniai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Tamsiai mėlyną audinuką puošia madingi balti taškučiai. Priekis susisega sagutėmis kurios sumaniai paslėptos po audiniu wub.gif mirksiukas.gif Rankovės turi po dvi sagas – galima patogiai reguliuoti apimtį wub.gif mirksiukas.gif Yra atsarginė saga. Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Per juosmenuką - 49 cm. Apačia - 54 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS ELASTINGAS. Rankovės ilgis – 64 cm. Ilgis - 67 cm. Dydis – 44(EUR). 14(US). ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
TU firmos nauja palaidnukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Vero moda odiniai šortai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Rinascimento firmos naujas dirbtinio kailio švarkutis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas tamsiai rudos spalvos wub.gif Tamprus mirksiukas.gif BEI padailintas bangelėmis wub.gif Stilingas 3/4 rankovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Madingai sukirpta apykaklė wub.gif Puošnus modeliukas susisega knopkelėmis. Yra pamušalas mirksiukas.gif Per krūtinę - 47 cm. PUIKIAI TEMPIASI IKI 53 CM. IR DAILIAI ATRODO. Apačia - 45 cm. Stilingas ilgis - 40 cm. Dydis - M. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai daili stilinga spalvytė wub.gif Priekis padailintas madingai užapvalintu audiniu wub.gif Peties sritis padailinta klostėmis wub.gif Modelis užsisega sagute nugaroje. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 46 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Per petukus - 33 cm. Ilgis - 56 cm. Dydis - 34. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Monki firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. PUIKIAI TINKA IR ŠALTAJAM SEZONUI mirksiukas.gif wub.gif Stilingas bei elegantiškas modeliukas padailintas langučiais bei taikliai suderintomis spalvomis wub.gif Paauk6tintu juosmenuku wub.gif Šone yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra kišenuko imitacija wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas užsisega šone užtrauktuku. PARAMETRAI: per juosmenį - 32 cm. Per klubiukus - 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 97 cm. Vidinės siūlės ilgis - 68 cm. Dydis - 34. PIUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Next firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Cop. Copine firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

H&M firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
George firmos nauji marškinukai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

GATSBY firmos naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Vila firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai elegantiškas modeliukas.Abrikosų spalvos audinuką pabrėžia tamsiai juodos spalvos priekis ir nugara, rankovių kantai, apykaklė bei priekis wub.gif Rankovės prie petukų dailiai parauktos wub.gif Modeliukas susisega nugaroje su užtrauktuku mirksiukas.gif Per krūtinę - 47 cm. Rankovės ilgis - 65 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauji marškiniai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Rinascimento firmos naujas dirbtinio kailio švarkutis wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Bardot firmos naujas kailinis švarkas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
mais il est ou le soleil firmos naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Woman firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlynas audinukas turi dailią faktūrą wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Dailiausia bei stilingiausia detalė – rankovės wub.gif Per krūtinę - 52 cm. Rankovės ilgis – 61 cm. Nuo peties iki peties – 40 cm. Ilgis – 60 cm. Dydis - 42. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

GEORGE firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingas spalvų bei raštų derinys wub.gif Abi puses vienodos mirksiukas.gif wub.gif Priekis – apykaklė stilingos V formos wub.gif Madingas ¾ rankovių ilgis wub.gif Suknelė apačioje stilingos peštuko formos wub.gif Suknelė ties juosmeniu šone dailiai paklostuota wub.gif Per krūtinę apie 44+ cm. Per juosmenuką - 34 cm. Per klubiukus – 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Style of Benetton firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. VINTAGE STILIAUS MADINGAS MODELIUKAS wub.gif Garstyčių spalvos audinuką puošia žavios gėlės wub.gif Modeliukas susisega sagomis apsiutomis audiniu nugaroje ties dailia apykakle wub.gif Madingiausia bei stilingiausia detalė – rankovės – jų sukirpimas wub.gif Į rankoves įvertos gumos stilingai keičia jų formą wub.gif Per krūtinę – 55 cm. Rankovės ilgis – 66 cm. Nuo peties iki peties – 40 cm. Ilgis – 68 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
F&F firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Elegantiškas spalvų derinys. wub.gif Abi puses vienodos mirksiukas.gif wub.gif Priekis – apykaklė stilingos V formos wub.gif Suknelė apačioje stilingos peštuko formos wub.gif Yra pamušalas. Nugaroje – užtrauktukas bei skeltukas mirksiukas.gif Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus – 45 cm. Stilingas ilgis - 97 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti