Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Zara trf firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. SKIRTAS VISIEMS SEZONAMS - PUIKIAI TINKA IR ŠALTAJAM mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažokas. Pilką audinuką puošia žavus juodos spalvos neriniai wub.gif Šone yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 65% - lana. 25% - polyester. 10% - polyamide. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 37 cm. Dydis - XS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vfemage nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Kremo spalvos pagrindas padailintas nuostabiais raštais bei spalvomis wub.gif Abi pusės vienodos wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus - 47 cm. Šone yra užtrauktukas. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Rankovės ilgis - 58 cm. Ilgis - 82 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
holly&whyte by lindex nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Tamsiai mėlynos spalvos audinuką puošia stilingi balti taškučiai wub.gif Madingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Dailiausia detalė nugaroje prie apykaklės įvertas kaspinas wub.gif Apačioje šonuose yra skeltukai wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 52 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

tuttifrutti firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Zara basic firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Promod firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai mėlynos spalvos modeliuką puošia stilingi balti taškučiai bei raudonos spalvos „varnelės“ wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Žemiau juosmens srities įverta guma stilingai keičia modeliuko formą wub.gif Ji audinuką dailiai suklostuoja wub.gif Suknelė apačioje turi pamušalą. Šonuose yra kišenukai – stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Madingas ¾ rankovių ilgis wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenuką – 43 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 47 cm. Stilingas ilgis - 97 cm. Dydis – 38(EUR). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Amisu firmos marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Nuostabus modeliukas wub.gif Madingi raštai taikliai suderinti su gelėta apykakle bei sagas uždengiančiu audiniu wub.gif Priekis padailintas kišenėmis wub.gif Stilinga wub.gif Nugara padailinta kloste wub.gif Yra atsarginės sagos. Apačia madingai ilgesnė už šonus ir dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę – 48 cm. Rankovės ilgis – 61 cm. Stilingas ilgis – 70 - 76 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
LIMITED COLLECTION firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio užsienio. Man deja mažokas. Elegantiškas juodos spalvos madingos peštuko formos modeliukas padailintas nuostabiomis spalvomis bei raštais wub.gif Abi pusės vienodos wub.gif Nugaroje yra skeltukas bei užtrauktukas. Per juosmenuką – 35 cm. Per klubiukus - 43 cm. Stilingas ilgis - 61 cm. Dydis - 6. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Cubus firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabus modeliukas wub.gif Klasikinės spalvos – juoda – balta wub.gif Apačia madingai ilgesnė wub.gif Per krūtinę – 50 cm. Ilgis – 60 – 70 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
SHEIN firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Tamsiai juodas audinukas iš dailių nerinių wub.gif Apačią puošia stilingi kutai wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Modeliukas turi pasijonį. Per juosmenuką - 36 cm. PUIKIAI TEMPIASI IKI 50 CM. Per klubiukus apie 60 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 75 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ginatricot firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Nuostabus modeliukas wub.gif Baltą audinuką viršuje puošia paaukštinta apykaklė su karbatkėlėmis, petukai padailinti karbatkėlėmis ir vertikalios klostės wub.gif Priekis susisega audiniu apsiūtomis sagomis wub.gif Rankovės kaip ir priekis viršuje iš kitokio audinio – labai dailiai ir puošniai atrodo wub.gif Per krūtinę – 44 cm. Rankovės ilgis – 62 cm. Stilingas ilgis –57 cm. Dydis - 34. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Reserved firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Elegantiška tamsiai mėlyna spalva primenanti aksomą wub.gif Apykaklė stilingai paaukštinta ir juostomis susiriša nugaroje wub.gif Žavu wub.gif Šonuose yra kišenukai – stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Rankovė turi plačius kantus kurie susisega trijomis sagomis apsiūtomis audiniu wub.gif Apačioje – šonuose yra užtrauktukai. Jie atsisega ir tampa stilingais skeltukais wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Rankovės ilgis – 62 cm. Stilingas ilgis - 98 cm. Dydis - 42. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara firmos naujas megztinis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS SKIRTAS VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Vidus pašildintas švelniu kailiuku wub.gif Audinukas padailintas stilingai suderintomis spalvomis - juoda - balta - pilka bei raštais wub.gif Modeliukas turi kišenes - stilinga bei patogu mirksiukas.gif wub.gif Taip pat stilinga detalė - kapišonas wub.gif Meztinis susisega sagomis. Per krūtinę - 48 cm. Rankovės ilgis - 62 cm. Stilingas ilgis - 80 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
magna firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlyna spalva padailinta įvairių dydžių stilingais baltas taškučiais wub.gif Madingai sukirpta apykaklė wub.gif Per krūtinę - 48 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Ilgis - 56 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lindex firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Stilingas bei elegantiškas modeliukas. wub.gif Audinį puošia dailus raštai ir taikliai tarpusavyje suderinta spalvų gama wub.gif Pilka spalva turi šiek tiek žvilgesioŠone yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra kišenukų imitacija wub.gif Modeliukas užsisega užtrauktuku bei saga. Yra atsarginė saga. PARAMETRAI: per juosmenį - 39 cm. Per klubiukus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 96 cm. Vidinės siūlės ilgis - 74 cm. Dydis - 38. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti