Įkraunama...
Įkraunama...

2018 sausinukai

Sveikos, mačiau mėnesiu ankstesnieji- gruodinukai jau turi savo temą, gal atsiras 'šviežiai' nėščių merginų ir man į kompaniją? ax.gif
Atsakyti
Na jungiuos kol kas labai nedrąsiai. 4u.gif Pirmas kraujo nuleidimas jau padarytas nestuke.gif ir rytoj vizitas pas gyd.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 08 gegužės 2017 - 14:46
Sveika 4u.gif

Kaip sekėsi pas gydytoją? Iš kur esate?

Aš vis dar niekur nebuvau, skaičiuojasi 6 sav pradžia biggrin.gif Bet esu UK, tai iki 12 sav nieks niekur nesiųs kaip supratau
Atsakyti
Sveika,

Randuos Vilniuje, kraują nusileidau, nestuke.gif pasitvirtinau, na ir kadangi šioj srity man labai daug problemų, tai vartoju daug ir medikamentų, tai pas gydytojus jau turėsiu lankytis dažnai, nes neštumas jau skaitosi aukštos rizikos mums abiems su kleckučiu..Tai gydytoja nieko nežiūrėjo, tik paskyrė mędikamentus, ir keliausiu kitos sav. gale žiūrėt širdutės veiklos. ar suveikė tie mūsų burtai ar ne..

Uk jau taip, kaip gamtos duota...nu bet eičiau nors privačiam echo 7 sav. 4u.gif
Atsakyti
As nepergyvenu, gal tinku prie to gamtos duota mentaliteto biggrin.gif pirmadieni eisiu pas gp, bet siaip neturiu pagrindo nerimauti. Pirmas nestumas, uzklupo netiketai - tikejaus, kad bent kelis menesius bandymu turesim pasiruosimui, o uzklupo iskart. Kai kas klausia ar noriu berniuko ar mergaites, vis dar sakau kad labiausiai tai as noriu trecio suns biggrin.gif

Kaip su nestumo pozymiais, ar kankina kas?
Atsakyti

Sveikutes, ziu jusu dar labai mazai cia :), papildysiu ir as jusu gretas. Mano terminas Sausio 17, bent pagal mm. Pas gine tik geguzes 29, iki tada lauksiu, stebesiu ir tikesiuos geriausio :). Pries du metus buvau pastojus, bet deja nesekmingai, tad si kart dar bijom dziaugtis. 

Del pozymiu, sakyciau tik wc dazniau aplankau, krutine jautresne, bet siaip nieko, jau gal net laukiu blogumu, atrodo tada ramiau butu, kad viskas gerai su pilvinuku ;)

Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2017 05 12, 17:42)
Kaip su nestumo pozymiais, ar kankina kas?



Suaštrėjo pojūčiai: uoslė, klausa. nervina didesnis triukšmas. Dieną popiet ima žiaurus miegas. Į wc dažniau reik, daugiau miegu, na krūtinė padvigubėjo beveik.. ar tai " kankina", tai ne, visai ne. Netgi norėčiau kad nors kiek pykintų, leistų labiau jaustis besilaukiančia.
Atsakyti

O man tik dabar daeina, kad gal tai paskutinis mano nestumas, taip norisi kiekviena diena dziaugtis, man turbut vienas didziausi gyvenime duotu stebuklu moteriai isnesiot ir pagimdyt vaika  :bigsmile: , megavausi abiem savo nestumais, didziavausi pilvuzais, su nostalgija pamenu gimdymus, megavausi kiekvienu zindymu, ech...

Atsakyti
Labas. Jungiames ir mes dar nedrasiai i jusu gretas nestuke.gif pirmadieni keliausim registruotis pas gyd. Beje esu UK ir laukiam pagranduko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auriuxe_ @ 2017 05 13, 19:52)
Labas. Jungiames ir mes dar nedrasiai i jusu gretas nestuke.gif  pirmadieni keliausim registruotis pas gyd. Beje esu UK ir laukiam pagranduko wub.gif


Sveiki, o, aš ne viena iš UK 4u.gif

Man pirmasis. Požymių didelių nėr, tik valgyt norisi. Ir baimės daug, daug daug, kažkaip paskutines kelias dienas sėdžiu ir galvou ar man to reikia ir ar noriu per visą šitą dalyką pereit, nu va tokia įkalinta savo kūne prieš savo norą unsure.gif Gal hormonai smegenyse žaidžia...
Atsakyti
Norėk smile.gif. Vaikams niekad nėr idealiai gero laiko, o jei toks yra, tai dažnai tie vaikai nieko negirdi.
Atsakyti

Ale kodel cia tokia mazuma nariu. Kazkaip anksciau SM buvo pagrindinis forumas, dabar ziu nyku. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltute2: 15 gegužės 2017 - 08:40