Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras + tatuiruotė

Pas mane didele beda. Mano berniokas daros tatu viena po kitos.Is viso jau 4. Ir tuom balius baiktis neketina. Man tai negrazu verysad.gif. O kiek tai kainuoja ,nes gi reik i brangius salonus eiti. verysad.gif . Kaip jusu vyrukai/draugai ar turi tatu? ir kaip i jas reguojate?

p.s tiktai ne mafijozas,paprastas berniokas maniskis doh.gif
Atsakyti
Manasis nesižavi tatu ir aš tuo labai džiaugiuosi rolleyes.gif nes nei man nei jam tai nepatinka,kaip ir auskarai per visa kūną,taip ir tatu.. suprantu jei su saiku viena,na max dvi.. bet jei visas kūnas išmargintas tai schmoll.gif
Atsakyti
mano turi dvi ir sake jam gana,man tai grazu,bet aisku proto ribose ax.gif ax.gif
Atsakyti
Manasis turi viena, bet tokia nemaza. Jis ja dar manes nepazinodamas pasidare. As jam issakiau savo nuomone siuo klausimu (kad nelabai man patinka tatu), ir paprasiau, kad daugiau nesidarytu. Tai sake nesidarys. smile.gif Tikiuosi unsure.gif
Atsakyti
Maniskis neturi jokios,bet man grazu kai buna grazia tatuiruote vyrai pasidare.Bet tik grazia ir vidutinio dydzio.Uztat kai merginos tai darosi man jau nepatinka. schmoll.gif smile.gif Nezinau kodel,man tiesiog tai ne moteriska.
Atsakyti
Maniškis turi g.gif turbūt keturias....Ir dar nori doh.gif Ir auskarų turi visokiose vietose (visų neminėsiu blush2.gif ). Didelės ir spalvotos tatoo man nepatinka, bet nedraudžiu saviškiui jų darytis. Jis ir mane įkalbinėja, bet aš kažkaip tuo nesižaviu per daug, tai ir nesidarau. O šiaip nelabai turbūt gerai drausti vyrui darytis tatoo, jei jam tai patinka. Čia kažkas panašaus, jei jis draustų moteriai dažytis plaukus jai patinkančia spalva, durtis ausis (bambą ar dar kur nors) ir pan. Be to, jei vyrui nepatiktų tatoo ir jis draustų moteriai ją pasidaryti irgi būtų ne kas, todėl šitoj srity aš tolerantiška. Jo kūnas, lai daro, kas jam patinka
Atsakyti
viskas gerai, kas normos ribose
man patinka tinkamos, tinkamoje vietoje ir tinkamo dydzio tatoo, bet aisku nenoreciau kad issitatuiruotu visa nugara, rankas, kakla ir pan doh.gif
maniskis neturi, bet masto darytis, t.y. mastom pasidaryti vienodas, bet vis neapsisprendziam kokias mirksiukas.gif
Atsakyti
mano vyras man padovanojo tatu gimtadienio proga, po siaubingos jo tėvų reakcijos jam padovanojau tatu aš (kad nebūčiau viena "iš kalėjimo') dabar abu džiaugiamės, nes tatu yra skoningos, kokybiškos ir puošia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flesi: 31 liepos 2006 - 13:16
man gražu jei kokia viena ant peties, aišku dar žiūrint kas pavaizduota g.gif
Atsakyti
Maniskis apie nora isigyti tatuiruote dar nekalba. As kazkada norejau kazka tokio mazo ant nugaos zemai pasidaryt, bet vyras mane perkalbejo... blush2.gif Viena grazi kokybiska tatuiruote tai tikrai puikiai atrodo, bet kai jau daug tai nezinau, dar ziurint ir ka zmogus dirba veikai ir tt g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 07 31, 16:06)
man gražu jei kokia viena ant peties, aišku dar žiūrint kas pavaizduota g.gif

Pas maniski ant abieju peciu po viena. Ant vieno skarpijonas(pagal zodijaka) ant kitos kaskokie x-failai,ant sprando jeponoskas zenklas. Ir ant rankos apacios kaskokio gigerio menas ( tas gigeris svetima sugalvojo) tai ta tatu man kaip deme atrodo. g.gif Zodziu nesamone. Man ir kai viena ir grazi tai grazu ,bet daugiau tai jau ne schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
viena, nedidele tinkamoje vietoja ir grazi (tik ne kokia nuoga merga ar siaip kokia nesamone kaip kad buna padaro tatu schmoll.gif )na, gali buti kelios, bet taip pat grazios nedideles ...manau, kai kuriuos vyrus tai puosia netgi blush2.gif
o moterims mano manymu, jei ir tinka tatu, tai viena nedidele ir labai jau kokia moteriska tatu... mano drauge turi zvaigzdute ant kojos, nedidele tokia, bet grazute ...ir tatu su reiksme, nes jos pravarde nuo vaikystes zvaigzdute buvo thumbup.gif tokiu atveju man tatu moterims - grazu !
Atsakyti