Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Scenic

Noreciau pirkti Renault Scenic 1997-2000 m. su automatine greiciu deze. Gal kas zinote daugiau apie tokia masinyte, kas geriau dyzelis ar benzinas, dujos, kokios didziausios "bedos". Pasidalinkite savo nuomone
Atsakyti
QUOTE(Pūkė @ 2006 07 30, 12:42)
Noreciau pirkti Renault Scenic 1997-2000 m. su automatine greiciu deze. Gal kas zinote daugiau apie tokia masinyte, kas geriau dyzelis ar benzinas, dujos, kokios didziausios "bedos". Pasidalinkite savo nuomone



Pati didziausia beda - automatas. As dirbau servise ir po siai dienai bendrauju su kai kuriais autorizuotais servisais, tame tarpe ir renault. Jau ir taip buvau girdejusi kad butent renault nedraugauja su automatu, ir tame servise man tik patvirtino, kad yra si beda.
O toliau su scenicais viskas gerai, labai smagi ir patogi masinele, tik nelabai pigiai remontuojama. Didele dalis vaziuokles detaliu keiciasi ne atskiromis dalimis, o "blokais", pvz. guolio keitimas gali atsistoti apie 1500 lt, nes keiciasi ne tik jis.
Atsakyti
QUOTE(Vaidule1 @ 2006 07 30, 20:53)
Pati didziausia beda - automatas. As dirbau servise ir po siai dienai bendrauju su kai kuriais autorizuotais servisais, tame tarpe ir renault. Jau ir taip buvau girdejusi kad butent renault nedraugauja su automatu, ir tame servise man tik patvirtino, kad yra si beda.
O toliau su scenicais viskas gerai, labai smagi ir patogi masinele, tik nelabai pigiai remontuojama. Didele dalis vaziuokles detaliu keiciasi ne atskiromis dalimis, o "blokais", pvz. guolio keitimas gali atsistoti apie 1500 lt, nes keiciasi ne tik jis.


Geras...o man jos tokie saldainiukai...
Atsakyti
QUOTE(Vaidule1 @ 2006 07 30, 19:53)
(...) tik nelabai pigiai remontuojama. Didele dalis vaziuokles detaliu keiciasi ne atskiromis dalimis, o "blokais", pvz. guolio keitimas gali atsistoti apie 1500 lt, nes keiciasi ne tik jis.


O vargeli! Po tokios informacijos, teks vėl Golf'iuko dairytis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 07 31, 02:12)
O vargeli! Po tokios informacijos, teks vėl Golf'iuko dairytis. doh.gif



Golfiuko irgi nepirkciau, jei tik masina laikoma kieme ir pirksi III golfa, vaikigaliai nurinks groteles, faras, gal priesrukines, zodziu nulaupys. Jei isgali pirk IV golfa, ten taip paprastai nieko nenulupsi.
Del Scenico, tai kodel jo nepirkti, tik kaip sakiau neziurek i automatus. O paprasta deze radusi nusivaryk i autorizuota servisa, tau ja prapurtys ir pasakys kiek investuoti reikia. Jei masina apynauje, tai tau tu guoliu juk nereikes keisti. As dairiausi tokios masineles, pasibaidziau tokiu remonto kainu, tai dabar nagus grausiu. Nusipirkau kita, tai jau nebesinori kaitalioti, o pazystamas zada pardavineti Scenica 2000 metu su visais privalumais. Kasip as jo dabar noreciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidule1 @ 2006 07 31, 14:51)
(...)Del Scenico, tai kodel jo nepirkti, tik kaip sakiau neziurek i automatus. O paprasta deze radusi nusivaryk i autorizuota servisa, tau ja prapurtys ir pasakys kiek investuoti reikia. Jei masina apynauje, tai tau tu guoliu juk nereikes keisti. (...)


Taip, viską galima nustatyti, paskaičiuoti, kas liečia investicijas į mašiną tik ką ją nusipirkus. Tačiau mes daug važiuojame mašina. Tai reiškia, kad ir gedimų pasitaikys dažnai, dažnai teks mokėti pinigus už remontą. Taigi geriau pirkti tokią mašiną, kurios remontas nebūtų itin brangus.
Galima sakyti, sudaužo mano svajonė važinėti Scenic'u verysad.gif
Atsakyti
Joo, paskaiciau as apie Scenic ir kazkaip pradejau apie kitokia masinyte galvoti, nors Scenico vis tiek labai labai noriu. Gal galetumete patarti panasia masinyte, aisku geriau butu su automatine pavaru deze. Esu vairuotoja su maza patirtimi, gal todel nenoreciau dideles masinos (dabar vazineju su Mazda 323, Ziurejau techninius parametrus, tai Scenic ilgesnis uz Mazda 323 tik 17 cm.). Is anksto dekoju.
Atsakyti
Scenico ir aš labai norėjau smile.gif Bet kai pasidomėjau plačiau, noras praėjo. Tikrai-remontas brangus, kaip čia jau ir buvo minėta, o be to silpna vieta-pakaba. Taip kad, jei su ta mašinyte planuojat daug važinėti, tai faktiškai nusiteikit"brangiam" remontui. O iš panašių-yra Nissan Almera Tino, Ford Focus C-MAx, Toyota Corolla Verso ir dar keli modeliai.
Atsakyti
QUOTE(Ryžulia @ 2006 08 01, 08:56)
Scenico ir aš labai norėjau smile.gif Bet kai pasidomėjau plačiau, noras praėjo. Tikrai-remontas brangus, kaip čia jau ir buvo minėta, o be to silpna vieta-pakaba. Taip kad, jei su ta mašinyte planuojat daug važinėti, tai faktiškai nusiteikit"brangiam" remontui. O iš panašių-yra Nissan Almera Tino, Ford Focus C-MAx, Toyota Corolla Verso ir dar keli modeliai.


Ir man tas pats buvo lotuliukas.gif norėjau labai labai norėjau, bet kai pasiklausinėjau noras parėjo tongue.gif Ir nusipirkau Nissan Almera Tino wub.gif thumbup.gif Jėga thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif O mes kaip tik ziurim Reno Scenic ir butinai automata. Ir pirksim, nes mums jis patinka, ir tai seimos masina. Nelabai suvokiu kas juose gali gesti , kodel genda automatine pavaru deze?
Mes ziurim 2000-2003metu scenicus g.gif Gal jie jau kokybiskesni?
Atsakyti
As taip pat labai norejau Scenikos, bet kai suzinojau, kad ji "plastmasine" visas noras praejo, o saugumas man labai svarbu blink.gif
Atsakyti
Tai kad plasmasine juk privalumas biggrin.gif NERUDIJA lotuliukas.gif
o siaip girdejau kad renuchkes daug genda ax.gif
Atsakyti