Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

Laba diena,

 
norėjau pasiteirauti, gal kuri atlikote ar ruošiatės atlikti pagalbinio apvaisinimo procedūrą Santaros vaisingumo centre. Jeigu taip, būčiau labai dėkinga, jei susisiektumėte su manimi asmenine žinute.
 
Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Sveika, planuoju... Buvau konsultacijoj... O dabar laukiu tinkamo fsh
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2017 05 26, 19:54)
Sveika, planuoju... Buvau konsultacijoj... O dabar laukiu tinkamo fsh



Laba, o pas ką lankotės? Irgi planuoju ten bandyt ivf. Užsirašiau pas Gricių.

Gal čia yra jau atlikusių ten procedūras merginų-būtų įdomu išgirst atsiliepimus.
Atsakyti

aš  pas Odeta Gabrėnaitė-Kazlauskienė. buvau tik konsultacijoj, pradėt procedūrą trukdo per aukštas FSH... būt tikrai smagu jei kas pasidalintų savo istorija, eiga ir t.t. :) 

Atsakyti
Sveiki,gal cia planuojancios savo IVF darysites kompensuojama ta procedura?Butu idomu suzinoti viska smulkiau.
Atsakyti
QUOTE(Skiedra @ 2017 05 28, 20:33)
Laba, o pas ką lankotės? Irgi planuoju ten bandyt ivf. Užsirašiau pas Gricių.

Gal čia yra jau atlikusių ten procedūras merginų-būtų įdomu išgirst atsiliepimus.



Labas,
aš praėjusią savaitę buvau Santaros vaisingumo centre pas Gricių. Esu visus tyrimus pasidarius, 4 IUI dariusis VK, nesulaukiau jokio rezo tai Gricius nusprendė, kad nebėra ko laukti ir po jo atostogų rugpjūtį darysiuosi IVF, sakė bus kompensuojama. Dar pora mėn laukti, bet jei dar bus aktualu po visko parašysiu smile.gif
Atsakyti
laba diena,

Aš niekaip negebu prisiskambinti ir prisiregistruoti. Kokiu nr jūs skambinote?
Atsakyti
QUOTE(JuMalu @ 2017 05 30, 06:52)
Labas,
aš praėjusią savaitę buvau Santaros vaisingumo centre pas Gricių. Esu visus tyrimus pasidarius, 4 IUI dariusis VK, nesulaukiau jokio rezo tai Gricius nusprendė, kad nebėra ko laukti ir po jo atostogų rugpjūtį darysiuosi IVF, sakė bus kompensuojama. Dar pora mėn laukti, bet jei dar bus aktualu po visko parašysiu smile.gif


O tai kodel tik rugpjuti? Jis du menesius nedirbs?
Atsakyti
Šiuo metu darausi kompensuojama IVF Santaroj pas Gricių. 12 dienų leidausi diphereliną, nuo vakar leidžiuosi gonalį. Jokių priekaištų neturiu, viskas labai sklandu. Gydytojas dirba kada reikia, ateina ir savaitgaliais, daug bendrauja telefonu. Tiesa tas kompensavimas nėra visiškas. Kompensuoja tik patį IVF ir kelis vaistus (gonalį, ovitrelį). Žinoma ir tai yra labai gerai, tačiau, manau, kad apie 1500 eur papildomai dar reikįs susimokėti (u- šaldymą (jei bus ką šaldyt), auginimą iki blastocistų, daugiau nei 3 embrionų šaldymą)/ Jau mokėjau už gimdos braižymą (90 eur) ir Diphereline vaistus (jau nusipirkau 3 dėžutę, tai apie 180 eur..).
Atsakyti
QUOTE(cane @ 2017 06 05, 09:52)
Šiuo metu darausi kompensuojama IVF Santaroj pas Gricių. 12 dienų leidausi diphereliną, nuo vakar leidžiuosi gonalį. Jokių priekaištų neturiu, viskas labai sklandu. Gydytojas dirba kada reikia, ateina ir savaitgaliais, daug bendrauja telefonu. Tiesa tas kompensavimas nėra visiškas. Kompensuoja tik patį IVF ir kelis vaistus (gonalį, ovitrelį). Žinoma ir tai yra labai gerai, tačiau, manau, kad apie 1500 eur papildomai dar reikįs susimokėti (u- šaldymą (jei bus ką šaldyt), auginimą iki blastocistų, daugiau nei 3 embrionų šaldymą)/ Jau mokėjau už gimdos braižymą (90 eur) ir Diphereline vaistus (jau nusipirkau 3 dėžutę, tai apie 180 eur..).


Linkiu sekmes smile.gif

O kada po pirmos konsultacijos jau pradejo ivf procedura?
Atsakyti

Kol pati nedarau ivf tai sėduos ant Cane palaikymo suoliuko :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l_satyra: 05 birželio 2017 - 19:43
QUOTE(Skiedra @ 2017 06 05, 18:56)
Linkiu sekmes smile.gif

O kada po pirmos konsultacijos jau pradejo ivf procedura?


Ačiū, mergaitės už palaikymą.... Labai stengiuosi būti rami, nesiblaškyt, neprisileist neigiamų minčių. Po pirmos konsultacijos (buvo 16 cd) vaistus pradėjau leistis po savaitės, nes ilgasis protokolas. Dabar dipherelino leidžiuosi per pusę mažesnę dozę, o gonalio tik 150. Bet tikiuosi pakaks:)
Didžiausios sėkmės ir kantrybės ir jums!
Atsakyti