Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro spaudimas,grasinimas

Sveikos. Man 32m.Ilgai mastau cia parasyti. Situacija mano tokia...
Kartu jau mes 10m,nesusituoke. Visad pasipykdavom bet dazniau pradejom pries pora metu. Pradejom pyktis daug ir daznai. Draugas visad daugokai isgerinejo. Tai manau viena is priezasciu. Isgeres daznai kabinejasi ir t.t. Prasidejo visokie kaltinimai ant manes,zeminimai,istisas kontroliavimas. Isgeres daug zeidzianciu zodziu pasakydavo. Beda ir ta kad jis klaidu savo nepripazysta niekad. Automatiskai nukentejo lovos reikalai... nebenorejau su juo myletis girtu,veliau ir blaiviu. Tuo pasinaudodamas jis eme priekaistaut kad nebenoriu sexo,esu salta frigidiska boba,nesveika ir t.t. daug kartu izeidinejo kad esu apvaloka. Pries metus prasidejo grasinimai jei nebus sexo 3k savaitej-neduos pinigu nei cento,pasiims vaika ir nezinosiu kur ir t.t. galu gale sexo pradejo tiesiog reikalaut,liepe "tik pagulet" kol jis pasidarys ir t.t. budavo kad paskambina ir pasako kad greit grys ir buciau pasiruosus... kokius 3k taiksciausi... su asaromis akyse guledavau ir laukdavau kol paleis... pradejau labai nepasitiket savim,nebenoriu jo kuniskai visai... paskuriniu metu prasidejo rasymas sms,gaunu po 100 per diena,klausineja kur esu,kada darba baigiu,kodel uztrunku ilgiau, grasina jei nebusiu jam gera-bus taip ar anaip... daznai verkiu. Nematau iseities,kartais pagalvoju pasitraukt is gyvenimo... abejoju ar sugebeciau issiskirt. Jis visaip spaudzia,santazuoja. Bijau traumuot vaika kuris labai jautrus (8m). Galvoju kad turetu ivykt stebuklas kad sugebeciau issiskirt,jis "dabaigtu" manau mane... mastau kad mane isgelbeti galetu tik kapai arba kitas vyras... kartais eidama i darba galvoju kad noreciau sutikt vyra kuris isgelbetu is pragaro . Bet juk sakoma kad norint gauti nauja-reikia ismest sena... o jei nesugebesiu ir liksiu kentet iki senatves... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2017 05 26, 20:21)
Sveikos. Man 32m.Ilgai mastau cia parasyti. Situacija mano tokia...
Kartu jau mes 10m,nesusituoke. Visad pasipykdavom bet dazniau pradejom pries pora metu. Pradejom pyktis daug ir daznai. Draugas visad daugokai isgerinejo. Tai manau viena is priezasciu. Isgeres daznai kabinejasi ir t.t. Prasidejo visokie kaltinimai ant manes,zeminimai,istisas kontroliavimas. Isgeres daug zeidzianciu zodziu pasakydavo. Beda ir ta kad jis klaidu savo nepripazysta niekad. Automatiskai nukentejo lovos reikalai... nebenorejau  su juo myletis girtu,veliau ir blaiviu. Tuo pasinaudodamas jis eme priekaistaut kad nebenoriu sexo,esu salta frigidiska boba,nesveika ir t.t. daug kartu izeidinejo kad esu apvaloka. Pries metus prasidejo grasinimai jei nebus sexo 3k savaitej-neduos pinigu nei cento,pasiims vaika ir nezinosiu kur ir t.t. galu gale sexo pradejo tiesiog reikalaut,liepe "tik pagulet" kol jis pasidarys ir t.t. budavo kad paskambina ir pasako kad greit grys ir buciau pasiruosus... kokius 3k taiksciausi... su asaromis akyse guledavau ir laukdavau kol paleis... pradejau labai nepasitiket savim,nebenoriu jo kuniskai visai... paskuriniu metu prasidejo rasymas sms,gaunu po 100 per diena,klausineja kur esu,kada darba baigiu,kodel uztrunku ilgiau, grasina jei nebusiu jam gera-bus taip ar anaip... daznai  verkiu. Nematau iseities,kartais pagalvoju pasitraukt is gyvenimo... abejoju ar sugebeciau issiskirt. Jis visaip spaudzia,santazuoja. Bijau traumuot vaika kuris labai jautrus (8m). Galvoju kad turetu ivykt stebuklas kad sugebeciau issiskirt,jis "dabaigtu" manau mane... mastau kad mane isgelbeti galetu tik kapai arba kitas vyras... kartais eidama i darba galvoju kad noreciau sutikt vyra kuris isgelbetu is pragaro . Bet juk sakoma kad norint gauti nauja-reikia ismest sena... o jei nesugebesiu ir liksiu kentet iki senatves... verysad.gif

O kodel nesikreipiat i policija? ko jums truksta pinigu? bijot jo grasinimu?
kodel vaika turetu atimti is jusu?
nesuprantu kuom dabar jusu gyvnimas geresnis, nei skyrybos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 26 gegužės 2017 - 19:37
QUOTE(samanaa @ 2017 05 26, 20:21)
Sveikos. Man 32m.Ilgai mastau cia parasyti. Situacija mano tokia...
Kartu jau mes 10m,nesusituoke. Visad pasipykdavom bet dazniau pradejom pries pora metu. Pradejom pyktis daug ir daznai. Draugas visad daugokai isgerinejo. Tai manau viena is priezasciu. Isgeres daznai kabinejasi ir t.t. Prasidejo visokie kaltinimai ant manes,zeminimai,istisas kontroliavimas. Isgeres daug zeidzianciu zodziu pasakydavo. Beda ir ta kad jis klaidu savo nepripazysta niekad. Automatiskai nukentejo lovos reikalai... nebenorejau  su juo myletis girtu,veliau ir blaiviu. Tuo pasinaudodamas jis eme priekaistaut kad nebenoriu sexo,esu salta frigidiska boba,nesveika ir t.t. daug kartu izeidinejo kad esu apvaloka. Pries metus prasidejo grasinimai jei nebus sexo 3k savaitej-neduos pinigu nei cento,pasiims vaika ir nezinosiu kur ir t.t. galu gale sexo pradejo tiesiog reikalaut,liepe "tik pagulet" kol jis pasidarys ir t.t. budavo kad paskambina ir pasako kad greit grys ir buciau pasiruosus... kokius 3k taiksciausi... su asaromis akyse guledavau ir laukdavau kol paleis... pradejau labai nepasitiket savim,nebenoriu jo kuniskai visai... paskuriniu metu prasidejo rasymas sms,gaunu po 100 per diena,klausineja kur esu,kada darba baigiu,kodel uztrunku ilgiau, grasina jei nebusiu jam gera-bus taip ar anaip... daznai  verkiu. Nematau iseities,kartais pagalvoju pasitraukt is gyvenimo... abejoju ar sugebeciau issiskirt. Jis visaip spaudzia,santazuoja. Bijau traumuot vaika kuris labai jautrus (8m). Galvoju kad turetu ivykt stebuklas kad sugebeciau issiskirt,jis "dabaigtu" manau mane... mastau kad mane isgelbeti galetu tik kapai arba kitas vyras... kartais eidama i darba galvoju kad noreciau sutikt vyra kuris isgelbetu is pragaro . Bet juk sakoma kad norint gauti nauja-reikia ismest sena... o jei nesugebesiu ir liksiu kentet iki senatves... verysad.gif

Jus JAU traumuojate vaika nemanau, kad jis negirdi ir nemato, kaip jus vadina ir kaip su jumis elgiasi, patikekite, jam tikrsi butu geriau be tokio tevo ir, tiesa pasakius, be jusu. Patarciau kreiptis i moteru kriziu centra, svarbiausia netyleti. Gyvenate su smurtautoju, prievartautoju. Ir tik negalvokit nessmoniu spie pasitraukima is gyvenimo, jus turitd uzauginti vaika ir tik nuo jusu priklauso, kaip susitvarkysite gyvenima. Ar turetumete kur iseiti, pas tevus ar kt, turite patikimu zmoniu, kad galetumete issipasakoti?
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2017 05 26, 20:39)
Jus JAU traumuojate vaika  nemanau, kad jis negirdi ir nemato, kaip jus vadina ir kaip su jumis elgiasi, patikekite, jam tikrsi butu geriau be tokio tevo ir, tiesa pasakius, be jusu. Patarciau kreiptis i moteru kriziu centra, svarbiausia netyleti. Gyvenate su smurtautoju, prievartautoju. Ir tik negalvokit nessmoniu spie pasitraukima is gyvenimo, jus turitd uzauginti vaika ir tik nuo jusu priklauso, kaip susitvarkysite gyvenima. Ar turetumete kur iseiti, pas tevus ar kt, turite patikimu zmoniu, kad galetumete issipasakoti?

Mes turim paskola butui. Domejausi,mano vienos pajamos isnestu. Bijau kad psichologiskai nepajegsiu. Nes ir gryztant namo daznai pykina,matyt psicholohiskai stoga rauna... su kuo pasikalbet neturiu. Tevas geria,mamos sveikata nera gera beto ji visko bijo,pergyvena del visko . Zodziu,ne kad palaikytu mane,uzkrauna savo baimem...
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 26, 20:37)
O kodel nesikreipiat i policija? ko jums truksta pinigu? bijot jo grasinimu?
kodel vaika turetu atimti is jusu?
nesuprantu kuom dabar jusu gyvnimas geresnis, nei skyrybos?

Pinigu man netruksta,tiesiog jis spaudzia,skaiciuoja kiek kuris isleidzia, priekaistauja. Vaiko neatims bet grasina kad issives dienai ir nezinosiu kur jie ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2017 05 26, 20:55)
Pinigu man netruksta,tiesiog jis spaudzia,skaiciuoja kiek kuris isleidzia, priekaistauja. Vaiko neatims bet grasina kad issives dienai ir nezinosiu kur jie ir t.t.

Tai nepasiseke jums su tevais, gaila, kad neturite i ka atsiremti. Bet zinokite, jusu situacija is salies atrodo kraupiai, jei ir toliau taip gyvensit, nieko gero nebus. Jei nd del saves, tai del vaiko turetumet ta baisuokli ismest is gyvenimo, tereikia pradeti daryti. Ar jus gyvenimo be diedo neisivaizduojate? Patarciau kaupti irodymus, pvz smsus, viska, ateity gali prireikti. Linkiu sekmes, jus tikrai verta normalaus gyvenimo, o ne to, kad i jus sluostytusi kojas.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2017 05 26, 21:00)
Tai nepasiseke jums su tevais, gaila, kad neturite i ka atsiremti. Bet zinokite, jusu situacija is salies atrodo kraupiai, jei ir toliau taip gyvensit, nieko gero nebus. Jei nd del saves, tai del vaiko turetumet ta baisuokli ismest is gyvenimo, tereikia pradeti daryti. Ar jus gyvenimo be diedo neisivaizduojate? Patarciau kaupti irodymus, pvz smsus, viska, ateity gali prireikti. Linkiu sekmes, jus tikrai verta normalaus gyvenimo, o ne to, kad i jus sluostytusi kojas.

Aciu....
Gyvenima be jo isivaizduoju... beda kad nepasitikiu savim ir pradedu kaltinti save... gal as tikrai blogiausia,salciausia boba...
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2017 05 26, 21:06)
Aciu....
Gyvenima be jo isivaizduoju... beda kad nepasitikiu savim ir pradedu kaltinti save... gal as tikrai blogiausia,salciausia boba...

Jums siuo metu sunku patiketi, bet zinokit, tikrai taip nera, kaip jus galvojat. Jus esat normali moteris, tai jis- ligonis, o jus, jeigu parasete cia, vadinasi ir pati suprantate, kad tai, kaip su jumis elgiasi, nera normalu.
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2017 05 26, 21:06)
beda kad nepasitikiu savim ir pradedu kaltinti save... gal as tikrai blogiausia,salciausia boba...

Gal juokaujat??? Kreipkitės būtinai į moterų krizių centrą, o jei nepadės, tai vėl čia rašykite
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 26, 21:30)
Gal juokaujat??? Kreipkitės būtinai į moterų krizių centrą, o jei nepadės, tai vėl čia rašykite

Aciu. Ten tikrai nesikreipsiu... esu uzimanti geras pareigas ir t.t. nenoreciau ten kreiptis...
Atsakyti
O taip, nusižudžiusi mama tikrai traumuos vaiką mažiau, nei išsiskyrusi blink.gif Kreipkitės pagalbos. Jei bent lašeliu Jums vaikas labiau už vyrą rūpi.
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2017 05 26, 21:54)
Aciu. Ten tikrai nesikreipsiu... esu uzimanti geras pareigas ir t.t. nenoreciau ten kreiptis...

Bet patikekit, jums reikia ten kreiptis ar bent jau issipasakoti kazkam, kuo pasitikite, ar psichologui anonimiskai. Turite darba, uzimate geras pareigas, pragyventumet viena su vaiku, bet leidziates zeminama, menkinama. Juolab, kad nesusituoke esat, dar lengviau, sukraunaciau daiktus uz duru, pakeisciau spyna, arba pati issikraustycisu, grasintu- kviesciau policija, ypac kai girtas. Su girtu i lova gultis, apsivemciau vietoj, jis jus prievartauja, o jus leidziates. As jam greiciau kiausinius nurauciau, nei leisciau prie saves prisiliesti. Jusu diedas nusipelne geriausiu atveju smugio su kocelu i dantis ir supakuotu daiktu uz duru, daugiau nieko. Nj as ant saviskio pabambu, bet kai paskaitau panasias istorijas kaip jusu, mano vyras anhelas atrodo, gaila moraliskai gnouzdomu moteru kaip jus, noretusi, kad rastumet jegu susiimti ir parodyt jam jo tikra vieta, sekmes
Atsakyti

Gal pradziai pas psichologa pradek lankytis. Sustipresi moraliskai bent kazkiek. Gali rast anonimiska, privatu.

ir taupyk pinigus paslapcia nuo jo, kokia jam nezinoma saskaita atsidaryk. ruoskis skyryboms bent materialiai. Tai suteiks kazkiek saugumo jausmo ateityje.

ar jis tave musa?

ka darytu, jei neduotum jam sexo? Prievartautu? Nu vat tiesiog sakai, nenoriu, neduosiu. Kas butu? 

Dar gali pameluot, kad pvz sergi kokia endometrioze, kraujuoji, daktare uzdraude lyt santykius. Gal pats atsoktu, gal susirastu jis kita per kazkoki tai laika.

del vaiko - as suprantu, kad tau yra lb baisu. Bet taip logiskai pagalvok - nu pasiims dienai, dviem. Nu nezinosi kur jie. Bet juk parvaziuos, juk vaikas ne kudikis, eina i mkla, vyrui i darba reikia. Kur jis ta vaika ilgai sleps? Pabus ir parvaziuos, nieko astuonmeciui neatsitiks, gi su tevu bus, o ne paliktas enas vidury misko. Ar jis ir vaika kazkaip skriaudzia?

Atsakyti