Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

noreciau pasidaryti permanentini makijaza,gal kas galetumet rekomenduoti gera speacelista? ir ka jus manote apie permanentini makijaza?
Atsakyti
nieko nezinau, ale irgi noreciau permanentinio makiazo akims... na konkreciau ant blakstienu rolleyes.gif gal kas dar kainas zino?
sako geras dalykas, ale kai priprasi tai po to "nublukus" niekada nenoresi but rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikos, pati esu pasidariusi antakiu permamentini makiaza. Esu labai patenkinta. Dariausi Eslaudoje Vilniuje. Kaina man buvo mazesne, bet siaip apie 300-500 lt.
Mano drauges yra pasidariusios akis ir lupas. Akys labai zavu ir labai patogu, o lupos labai greitai gali nueiti. Su permanentiniu makiazu yra toks reikalas, kad organizmas ji gali "suvalgyti" ir gali jo nelikt. Man laikosi puikiai.
Atsakyti
O antakiu plaukeliai neataugineja? Islieka padaryta forma?
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2004 02 16, 18:54)
O antakiu plaukeliai neataugineja? Islieka padaryta forma?

ataugineja, tik juos labai paprasta ispesioti kai yra aiski forma. MAn tai pakeite visai antakiu forma, prailgino. Net negalejau pagalvoti, kad veido bruozai keiciasi jei pakeiti antakiu forma rolleyes.gif
Atsakyti
Pries kokius metus as buvau labai uzsidegus. Bet paziurejau internete daugybe nuotrauku "iki ir po" (susiradau per yahoo), ir persigalvojau... Bent jau del akiu tai tikrai. O vat apie antakius vis dar pagalvoju.

Dove, o kaip antakius tam salone daro? Ar paiso atskiras linijytes -plaukelius, ar spalvina kontura?
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 02 16, 19:40)
Pries kokius metus as buvau labai uzsidegus. Bet paziurejau internete daugybe nuotrauku "iki ir po" (susiradau per yahoo), ir persigalvojau... Bent jau del akiu tai tikrai. O vat apie antakius vis dar pagalvoju.

Dove, o kaip antakius tam salone daro? Ar paiso atskiras linijytes -plaukelius, ar spalvina kontura?

Norge, o kas negerai su akiu permanentiniu? del ko persigalvojai?
Atsakyti
Traliabum, jei tu ipratus akis apvesti aiskiu konturu, tai gal ir nieko. Bet as naudoju tik tamsius seselius, su jais paseseliuoju tik tam tikruose taskuose, ir tik vakaro varijantui smile.gif . Tai man tie ryskus apvedimai labai aki reze... Cia gal kaip kas iprates.... Bet as anksciau manaiu, kad akys permanentiniu makijazu subtiliau paryskinamos. O kai pamaciau- tai labai aiskios ryskios "provodkes" blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 02 16, 20:00)
Traliabum, jei tu ipratus akis apvesti aiskiu konturu, tai gal ir nieko. Bet as naudoju tik tamsius seselius, su jais paseseliuoju tik tam tikruose taskuose, ir tik vakaro varijantui smile.gif . Tai man tie ryskus apvedimai labai aki reze... Cia gal kaip kas iprates.... Bet as anksciau manaiu, kad akys permanentiniu makijazu subtiliau paryskinamos. O kai pamaciau- tai labai aiskios ryskios "provodkes" blink.gif ...

akiu linija gali buti labai plona ir tik virsuje ir tai ne per visa aki. Tai individualu, kas kaip nori, kaip kam patinka. Mano draugei tai super plona linija palei pat blakstienas. Jos akys rudos, o linija pasidare tamsiai zalia. Akys atsigavo.
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 02 16, 19:40)

Dove, o kaip antakius tam salone daro? Ar paiso atskiras linijytes -plaukelius, ar spalvina kontura?

Spalvina visa kontura ir paryskina plaukelius atskiromis linijomis
Atsakyti
o kaip kainos permanentinio makijazo? gal Kaune galite ka pasiulyti ?
Atsakyti
Dar tikrai daro Grožio ir terapijos centre ar klinikoje sugiharos, internete yra kainos, antakiai apie 500Lt, o Eslaudos www puslapyje irgi galutinė kaina 495Lt. Apie antakius aš pati svajoju, bet vis atidėlioju... Na, nežinau, manau, jei galutinai ryžčiausi, nesigailėčiau.
O kaip manot nėščioms galima darytis? Reiks dar savo kosmetologės pasiklausti.
Atsakyti