Įkraunama...
Įkraunama...

Eksperimentas: kas su manim netaip :) klausia vaik

Sveiki visi ir ypač visos, atėjau čia dėl vienos paprastos priežąsties:
išsiaiškinti, kas gi su manimi negerai smile.gif.
Esmė tame, kad kurį laiką vaikštau į pasimatymus, o po dažnai po pirmojo
viskas ir baigiasi, tarkim jeigu žmogus man ir patiko tai gaunu tokius
atsakymu kaip pvz: nematau mūsų kartu; buvo smagu, bet manau nesutapsim;
Dar esu nepasiruošusi susitikėnti ir panašios priežąstys. Nesu naivus,
merginos ko gero kaip ir vaikinai, tikrai gero ar faino patinkančio vaikino
neatstumia. Niekada nelaikiau savęs kažkuo ypatingu ar geresniu, bet
manau, kad esu tikrai neblogas vaikinas visom prasmėm: esu protingas,
baigęs mokslus, apsirupinęs visom prasmėm, gyvenu patogiai, tvarkingai,
galiu ir sau, ir antrai pusei leisti gyventi įdomiai ir patogiai, esu daug keliavęs, daug kuo domiuosi, o kai netrūksta iškalbos tai galiu ir ilgai pasakoti apie įvairiausius dalykus. Vidinės savybės irgi mano pakankamai geros, sakyčiau, su manim leisti laika turėtų būti visai smagu ir įdomu.
Minusas dėl išvaidos, čia jau sutinku, sėdimas darbas plius pomėgis geram maistui, taip ir gavosi, bet tas sutvarkama, jau sėkmingai metu svori.

Tai va, vis nesuprantu, kame čia mano problemos ir noriu merginų pagalbos, apačioje palieku savo mailą, parašykit pabendraukim bent šiek tiek, galime pasiskambinti pasišnekučiuoti ir mano prašymas: atvirai ir konkrečiai surašyti ir susikayti mano minusus, trūkumus, kad žinočiau kur tobulėti. Beje, jeigu kam įdomu man yra 28metai.
Kadangi čia nesilankau, tai emailu tikrai atsakysiu kam bus įdomu.

Dėkui kas supratot ir palaikysit mano vasaros eksperimentą ir nora patobulėti smile.gif cinamonas (eta) zoho.eu
Atsakyti
QUOTE(cinamonas33 @ 2017 06 13, 10:06)
Minusas dėl išvaidos, čia jau sutinku, sėdimas darbas plius pomėgis geram maistui, taip ir gavosi, bet tas sutvarkama, jau sėkmingai metu svori.

Tai va, vis nesuprantu, kame čia mano problemos ir noriu merginų pagalbos,

Nu tai kaip nesupranti? Pats gi parašei. Kaip matai, save gerbiančios lieknos merginos ir neprasideda su apsileidusiu. Ieškok stambios, kad galėtumėte mesti svorį kartu, vienas kitą motyvuoti arba pirmiausia sukūsk, susitvarkyk sveikatą, o tada bus laikas pasimatymams.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 13, 09:23)
Nu tai kaip nesupranti? Pats gi parašei. Kaip matai, save gerbiančios lieknos merginos ir neprasideda su apsileidusiu. Ieškok stambios, kad galėtumėte mesti svorį kartu, vienas kitą motyvuoti arba pirmiausia sukūsk, susitvarkyk sveikatą, o tada bus laikas pasimatymams.


kaip minėjau čia nesilankau, tai tiesiog komentarų nematysių smile.gif
anyway, manau, kad vyro protas ir kitos savybės yra svarbiausi dalykai ir gali sudominti betkurią merginą, neatsižvelgiant į išvaizdą. Aš pats tuo vadovaujuosi ir tikiuosi, kad yra ir moterų, kurioms svarbu žmogus ir kas jis smile.gif nes grožis faina, faina pirmas dvi savaites, arba kol žmogus neprasižioja ir būna toks tuščias, kad viskas grožis greitai dingsta...
Atsakyti

Nematant, negirdint tavęs niekas tau nepadės.

Gal tu, pvz, smirdi? Kas ten žino. Gal kokie dantys sugedę, batai nuplyšę ar vietoj kavinės vis ratus po parką suki, pinigus taupydamas.  :angel_not: 

Rašai, kad esi storas (na, galima suprasti). Tai, patikėk, atstumia. Tokioj jaunystėj moterys išrankios, sustorėjusius jos toleruoja tik sutuoktinius  :D Taip kad mesk tą svorį ir tada jau žiūrėk, tą patį suoks merginos, ar ne.

Priežasčių gali būti n. pašalink realiausias.

Atsakyti

kaip minėjau čia nesilankau, tai tiesiog komentarų nematysių smile.gif
anyway, manau, kad vyro protas ir kitos savybės yra svarbiausi dalykai ir gali sudominti betkurią merginą, neatsižvelgiant į išvaizdą. Aš pats tuo vadovaujuosi ir tikiuosi, kad yra ir moterų, kurioms svarbu žmogus ir kas jis smile.gifnes grožis faina, faina pirmas dvi savaites, arba kol žmogus neprasižioja ir būna toks tuščias, kad viskas grožis greitai dingsta...

nebūk naivus.

Pagal išvaizdą sutinka. Tai faktas kaip blynas. gali būt nuostabiausia asmenybė, bet po pirmo pasimatymo jos galvos-storas, apsileidęs (nes sutikim, jei ne liga, tai storumas nerodo aktyvaus ar besirūpinančio savimi žmogaus). Niekas apie storą žmogų negalvoja kaip apie sveiką, energingą ir besirūpinantį savimi žmogų.

Dėl proto, kuriuo, kaip suprantu, esi patenkintas-tu juk rašai su baisiomis klaidomis. Aš net į pasimatymą neičiau su taip rašančiu žmogumi. Taip kad čia gali pasitobulinti taip pat :)

Atsakyti
Aha, koks pritingas, atset nirode savo e'meila ir jau galvoja, kad visos pakibs biggrin.gif .
Merginoms ir moterims pimiausia nepatinka stori, apsilasi iave senberniai. Tai kad pradekit sportuot, mest svori, o po to tik tasykit koks jus zavus ir pan.
Papildyta:
QUOTE(cinamonas33 @ 2017 06 13, 09:32)
kaip minėjau čia nesilankau, tai tiesiog komentarų nematysių smile.gif
anyway, manau, kad vyro protas ir kitos savybės yra svarbiausi dalykai ir gali sudominti betkurią merginą, neatsižvelgiant į išvaizdą. Aš pats tuo vadovaujuosi ir tikiuosi, kad yra ir moterų, kurioms svarbu žmogus ir kas jis smile.gif nes grožis faina, faina pirmas dvi savaites, arba kol žmogus neprasižioja ir būna toks tuščias, kad viskas grožis greitai dingsta...

Nu jo, Merunas irgi kiaulaite issitinko. Kai ji interviu dave, pries kameras net nagai n7kramtyti smezavo...
Cia pamastymui kas ne taip 4u.gif .
Atsakyti

Aha, koks pritingas, atset nirode savo e'meila ir jau galvoja, kad visos pakibs biggrin.gif.
Merginoms ir moterims pimiausia nepatinka stori, apsilasi iave senberniai. Tai kad pradekit sportuot, mest svori, o po to tik tasykit koks jus zavus ir pan.
Papildyta:
Nu jo, Merunas irgi kiaulaite issitinko. Kai ji interviu dave, pries kameras net nagai n7kramtyti smezavo...
Cia pamastymui kas ne taip 4u.gif.

tiesiog nuostabu, kaip žmones vadinate. Jei kas ir kiaulė, tai jūs. Koks bebūtų storas žmogus, negalima jo vadinti taip. Bjauru.

Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2017 06 13, 10:04)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="71673775" data-time="1497340921"><div><p>Aha, koks pritingas, atset nirode savo e'meila ir jau galvoja, kad visos pakibs vartotojo įkelta nuotrauka.
Merginoms ir moterims pimiausia nepatinka stori, apsilasi iave senberniai. Tai kad pradekit sportuot, mest svori, o po to tik tasykit koks jus zavus ir pan.
Papildyta:
Nu jo, Merunas irgi kiaulaite issitinko. Kai ji interviu dave, pries kameras net nagai n7kramtyti smezavo...
Cia pamastymui kas ne taip vartotojo įkelta nuotrauka.</p></div></blockquote><p>tiesiog nuostabu, kaip žmones vadinate. Jei kas ir kiaulė, tai jūs. Koks bebūtų storas žmogus, negalima jo vadinti taip. Bjauru.</p>

Tai klause , kas merginas atstumia. Tai ir rasau is savo varpines - stori , apsilasiniave ir nepriziutintys saves vyrai.
Ne , nu aisku buna kam sumistai ir visokios sunkiasvores patinka. Bet tai jei i aku tokios/ ie krenta ir patinka - tiesiog galima parasyti - panasiu komentu nebus ir nereiks pyktu.
Atsakyti
opapapa komentarai, aukštas lygis smile.gif
gl ties tuo ir baigsiu savo lankymasi čia, kam malonu pavaryti ar pasikapoti komentaruose smile.gif tai mielai prašom, kad tik jums būtų geriau ;)
Atsakyti

opapapa komentarai, aukštas lygis smile.gif
gl ties tuo ir baigsiu savo lankymasi čia, kam malonu pavaryti ar pasikapoti komentaruose smile.giftai mielai prašom, kad tik jums būtų geriau ;)

jo, mes mėgstam, veiksmas vyks ir toliau :)

Tiesiog neužsimerk prieš akivaizdžias problemas. Nekaltink merginų, kad neįžvelgia tavo puikios asmenybės (kuri gal tokia ir yra). 

Atsakyti
Viskas vyksta etapais.
Visu pirma atsirenkama ar su tuo zmogumi verta susitikti.
Po to atsirenkama, ar verta su tokiu draugauti (zmoniskaja draugystes prasme, o ne kuiliu draugystes pnjatijomis)

Na o jau veliau pasirenkama ar verta tapti artima pora. Gali buti ir mazesniu sub-etapu. Visur galioja isvaizdos, isorinio ptrauklumo, vidinio patrauklumo, sugebejimo duoti (ka idomu, naudinga) ir sugebejimo imti (ka siuloma) kriterijai.

Jei kazka atstumia, tai daznai reiskia, egoizma ir nesugebejima galvoti apie kita. Sakysim, jei as be pinigu einu i milijonieriams skirta parduotuve, tai kai pastebes - mane aprasys is ten dingti.
Jei turiu pinigu ir einu i prastesne parduotuve, tai pastebeja stengsis ka itikti ir man isiulyti nusipirkti.

Nei viena siu situaciju savaime nera nei gera nei bloga, ir tas turintis pinigu gali buti labiau uzknistas nuo meilikavimo ir bandymo ipirsti prekes labiau nei tas isprasytas. Taip ir mergina, kuri turi siusti velniop visokius mulkius tolyn gali buti nelaimingesne irnet depresuoti.

Todel reikia sugebeti suprasti save ir kitus ir teisingai elgtis bei teisingai ivertinti situacijas.

"nematau mūsų kartu; buvo smagu, bet manau nesutapsim"
"baigęs mokslus"

Kazkas cia nesirisa. Baiges mokslus o isvadu padaryt negali.

Juk buna ir darbinasi zmones, pasako po pokaalbio: "Jei susidomesim - paskambinsim" ir neskambina niekad.
Arba zmogus bendrauja su potencialiais uzsakovais, tie mandagiai padekoja, pasako, kad pasitars is paskambins. Ir neskambina.
Tai baigusiams mokslus reikia sugebet padaryt isvadas, nesgalima likti be darbo, ne tik be mergos



Papildyta:
QUOTE(cinamonas33 @ 2017 06 13, 10:19)
opapapa komentarai, aukštas lygis smile.gif
gl ties tuo ir baigsiu savo lankymasi čia, kam malonu pavaryti ar pasikapoti komentaruose smile.gif tai mielai prašom, kad tik jums būtų geriau ;)


Mums geriau, mes turima antras puses ir mums nereikejo tokiu pagalbu. Siaip pagal reakcija ir veiksmu logika darosi aisku, kodel normalus zmones nori pacio kompanijos atsikratyti. Per daug pas tamsta kompleksu ir baimiu. Reikia buti "more open minded" o ne megdzioti pensininkus mentalitetu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 13 birželio 2017 - 10:30
QUOTE(cinamonas33 @ 2017 06 13, 10:19)
opapapa komentarai, aukštas lygis smile.gif
gl ties tuo ir baigsiu savo lankymasi čia, kam malonu pavaryti ar pasikapoti komentaruose smile.gif tai mielai prašom, kad tik jums būtų geriau ;)

Pats paklause - pats uzpyko. O jei esi jaunas ir be ligu - tai ko storas? Juk vyrams patinka ilgakojes ir ilgaplaukes, tai kodel moterys turetu rinktis arbuza prarijusius pilvuzus?
Atsakyti