Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro studijos

Patarkite ką daryti.

Dabar baigiau bakalaurą. Toliau žadu mokslus tęsti magistrantūroje. Tačiau neapsisprendžiu, ar tęsti tą pačią studijų kryptį ar stoti į kitą (ekonomiką). Stojimo sąlygos leidžia ten stoti.
Nerimauju dėl to, kaip sektųsi persiorientuoti. Visgi ekonomika "rimtas" mokslas, o mano dabartinės ekonominės žinios pakankamai menkos. Be to, ir pačios magistro studijos kaip įsivaizduoju sunkesnės, didesni reikalavimai.

Iš vienos pusės bakalauro studijų programa patiko, ta sritis mane tikrai domina, bet kita vertus, žvelgiant į perspektyvas, turėti ekonominį išsilavinimą būtų labai gerai. Tik va bijau, kaip sektųsi studijuoti kitą kryptį.

Gal kas esat susidūrę su panašia situacija?
Atsakyti
Tai kad neparasete, koki bakalaura baigete, sunku ka nors pasakyt. Jei noras yra, verta bandyt, visada galesite mesti studijas.
Atsakyti
Viešąjį administravimą. Vis neapsisprendžiu ar tęsti tas pačias studijas ar mėginti kitur.
Atsakyti
Jusu vietoje tikrai meginciau kitur, nepakenks. O viesasis administravimas kiek pazistamu bage, nedirba pagal specialybe. Gal as klystu, nes tokiu studiju nebaigiau, bet juk tai darbas vien valstybes tarnyboj, o jei turesit dar papildoma krypti, darbu pasirinkimas bus platesnis.
Atsakyti
Viesas administravimas tai tas pats kaip nieko. Butinai kitur.
Atsakyti
ar yra studijuojanciu Magistra ax.gif ?
Atsakyti