Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

QUOTE(pikkolo @ 2019 04 24, 13:32)
<p>Aš tai mažai miegojau naktį. Kai vaikis prabudo po 12 val, tai ėjau vaistų paimt, sugirdyt. Tada 2 val matavau temperatūrą, nes jau taip sunkiai kvėpavo. Kai parodė 41, tai vos ne šoką gavau. Sugirdžiau ibuprofeno ir vėl pamatavau, tai rodė 40. Matyt sušilęs labai buvo, nes šsikniaubęs į pagalvę miegojo. O kai už 10 min jau nebuvo 40, ir taip vis mažėjo, tai apsiraminau. Ir iki ryto išmiegojom ramiai. </p><p>Mama išvažiuos vakare, tai ryt be pagalbos lieku. Dabar su dukra pramogaujam Megoj, nes buvau prižadėjusi. Gal ryt kita močiutė ją pasiims, o tai vaikas net į lauką išeit negali, nes brolis iš paskos lekia.</p>

41 nieko baisaus, man vaikystėje dažniausiai taip kildavo. Mano bernams irgi, ir net visai neblogai su tiek kartais jausdavosi biggrin.gif . Tokiom bangom, tai silpsta, tai vėl pakylėjimas. Kartą su tokia tempa, kai nenumušiau, nuvežiau pas gyd, nepatikėjo, nes vaikas guvus, žaislais domisi, pamatavo- 41, nusprendė, kad termometras sugedo, tada su antru matavo biggrin.gif

QUOTE(pikkolo @ 2019 04 24, 18:56)
<p>V-Rine juk aukščiau viską surašiau.</p><p>Gydytoja sakė, kad faringitas.</p><p>Iki pietų miego tempa nekilo, bet atsikėlė vėl su 40  doh.gif​ </p>

aš irgi manau, kad angina, prie faringito nereik antibų, o ir tokia aukšta tempa nekyla.


Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 24, 13:04)
Sveikos, pas mane greit ligoninę uždarysim- dukra jau gyva ir sakė šiandien daug geriau, aš irgi šiandien jau daug geriau, sūnus gyviausias, nors vis spaudo pilvą ir tikrina ar neskauda ir ar neapendicitas. Nu koks ji man durnas ir keistas tuo klausimu tai neklauskit. Aplamai toks sunkus dabar su juo laikas- kažkokia paauglystė ankstyvoji.... pvz vakar grįžau sako visą dieną nieko nevalgiau, sakau o kodėl- juk šitiek maisto - šildykis ir valgyk. tai tipo tingiu..... nu maniau sprogsiu, jie tingi sau maistą pasiimt- geriausia kai su lėkšte panosėj pakišu ..nu tai nežinau...ar čia aš išlepinau ar čia kas.
Lyžuka, kaip tu?
mums tai grynai kažkoks pilvų gripas buvo, nes vakar man lb galvą skaudėjo, kojas sukiojo ir pilvas neveikė. Bet be jokių fontanų kaip vaikams. Išgėriau Ibufeno, naktį košmarus pasapnavau, bet atsikėlus viesai neblogai jaučiuosi ...

T u labai stipri bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 04 24, 21:09)
41 nieko baisaus, man vaikystėje dažniausiai taip kildavo. Mano bernams irgi, ir net visai neblogai su tiek kartais jausdavosi biggrin.gif . Tokiom bangom, tai silpsta, tai vėl pakylėjimas. Kartą su tokia tempa, kai nenumušiau, nuvežiau pas gyd, nepatikėjo, nes vaikas guvus, žaislais domisi, pamatavo- 41, nusprendė, kad termometras sugedo, tada su antru matavo biggrin.gif
aš irgi manau, kad angina, prie faringito nereik antibų, o ir tokia aukšta tempa nekyla.

Kazkaip kraupiai nuskambejo mirksiukas.gif

As gyva jau vakar ir cia nakti tai suprakaitavę nežinau kiek litrų, kelios minutės visa šlapia paskui šaltis pakrato ir vėl iš naujo, laikos 38, tipo nereikia dar mušt m skambinaus gydytojai, kaulai visi skauda kiek tik jų yra bigsmile.gif m nu gryn kaip pervažiuoti būčiau tyliai išgėriau paracetamolio tai jau šviesiau akyse, tai va vaistų kaip ir neskyrė kolkas jei pradėsiu kosėti tada tipo nuo kosulio pagert

Atsakyti

Bet paėmė bent pasėlį? :hmm:  streptokokui? nes virusinis faringitas jau turėjo krist tempa..... jei bakterinis tai antibai netinka.

Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 04 24, 21:25)
T u labai stipri bigsmile.gif


A kur dėtis 😆😆😆
Darbe bijojau fontanų. Sakau jei viršutiniai fontanai tai šiukšlių dėžė šalia... o apatiniams wc netoli....😆😆😆😆 anuos suvaldyt iengviau šiaip. O šiaip kabibete viena...bendraut nereik...pasnaust irgi gali 😅 tai išgyvenau.

Mano vaikams 41 tempos nebuvo niekad. Neleisdavau tiek užkilt '- mušdavau. bijodavau...
Atsakyti

Streptokokui ėmė ligoninėj, kažkokį greitą darė. Neigiamas buvo. O crb 61, tai ne virusinis susirgimas. Vaistus gėrė 17 val, iki dabar nepakilo. Ir jau valgė. Lyginant su praeitom dienom, tai net laaabai daug. Ir gėrė nemažai. Bus matyt kaip naktį. Dar vaistus reiks keltis gert. V-Rine dieną neleidžiu ir iki 39 kilt, bet naktį kitaip, tiesiog neprabudau anksčiau. Be to, paracetamolis nelabai numuša, o ibuprofeną tik kas 6 val, ir tik 3 k dienoj galima duot.

O šiaip tai koks skirtumas angina ar faringitas 🤷‍♀️

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 24 balandžio 2019 - 21:40
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 24, 20:27)
Kazkaip kraupiai nuskambejo  mirksiukas.gif

As gyva jau vakar ir cia nakti tai suprakaitavę nežinau kiek litrų, kelios minutės visa šlapia paskui šaltis pakrato ir vėl iš naujo,  laikos 38, tipo nereikia dar mušt m skambinaus gydytojai, kaulai visi skauda kiek tik jų yra  bigsmile.gif m nu gryn kaip pervažiuoti būčiau tyliai išgėriau paracetamolio tai jau šviesiau akyse, tai va vaistų kaip ir neskyrė kolkas jei pradėsiu kosėti tada tipo nuo kosulio pagert

gal dėl mano patirčių 39 vaikams man atrodo visai nebaisiai. Suaugę sunkiau perneša.

Nabagė tu, kaip nesmagu sirgti unsure.gif


Mūsų batutą vėjas šiandien pakėlė, perskraidino per tvorą ir į sūnaus mašiną blink.gif . Tas dar kūnu užstoti bandė, na, bet du langai perbrėžti, tarp bagažinės ir šono ta dalis sugrūsta ir dar kažkas. Žodžiu... Vaikis jau rankas iki alkūnių nusigraužė rolleyes.gif
Atsakyti
Labos,
Pempe uostolius vaikui dabar reiks kompensuti verysad.gif nu tikrai tokia nesąmonė...

Sveika LI, pasiilgom tavęs, prisijunk smile.gif


mano ši naktelė wc. prisikalbėjau.... miegojau gal 3 valandas. Na dabar išsivalė tai gal jau tikrai bus virusas išėjęs??? nežinau- vakar jau buvau sveika, prvalgiau kopūstų sriubos ir nežinau ar netiko ar virusas dar tas ir va tau brol verysad.gif dirbti nėra lengva, bet tai ką daryt.....
Atsakyti

Laba. Naktį vėl mušiau temperatūrą vaikiui, vėl sukilo iki 40. Bet iki šiol daugiau 37,6 nepakilo. Tai jau kaip ir geriau. Tik kad piktas vaikis. Dukra su seneliais pramogauja.

V-Rine gal dar paskubėjai su kopūstais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 25 balandžio 2019 - 10:59
Pikkolo, gal ir paskubėjau, nežinau, bet ne raugintų-šviežių smile.gif bet kaip skaniai valgiau, va dabar vėl norėčiau smile.gif
Atsakyti

Po viduriavimo kopūstų??????  nu ir ....pati kalta :B 

Faringitas gerklų uždegimas ir kosėjimas būdingas,o angina tai tonzilės ir jei migdolai su apnašom tai pūlinga.  Kažkas neatitinka jei vėl kyla tempa. Ne ospamoxo jau reikia :hmm:​ 

Atsakyti
bet aš vėl noriu tos kopūstienės verysad.gif labai verysad.gif smile.gif smile.gif
šiaip manau ne kopūstai, o virusas čia dar spardosi (ir ne po viduriavimo, o po raižymo ir pilvo skausmų, tada dar neviduriavau) . Nuo kopūstų būtų vienkartinis reiškinys , o ne 4 val. užsitęsęs.... Ir dabar nėra idealiai gerai....ors aišku labiausiai tai miego trūksta ...

skaitėt iš Europos prekybcentrio 5 a iškrito moteris su bmw. eikit peklon, pažiūrėjus į nuotrauką neaišku kas iš tos moters likti ten turėjo.... unsure.gif unsure.gif
Pempe, čia ne batutas ant mašinos... smile.gif
tai skaitau naktį tipo gal lietaus sullauks kažkas... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 25 balandžio 2019 - 15:19