Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labukas

Siandien truputi daugiau darbo,nei vakar,beg vis toek anksti baigsiu mirksiukas.gif
vakar su drauge nuvarem i restoraneli pavakarieniaut,skaniai pavalgem..Banke irgi viska susitvarkiau-laukiu naujos korteles biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
smile.gif
Atsakyti

Labukas :) niūrus, labai šaltas ir vėjuotas antradienis, tai dabar taip šiltai darbe sėdžiu ir žadu kavintis :rolleyes: 

Dienos tokios įprastos ir nuobodžios, tai kažkaip net pasakoti nėra ką, įsisukom į rutiną. Vakar vėlokai jau grįžom, tai valgyt pagaminau greit ir nieko ypatingo nebenuveikėm :rolleyes: 

Jau parduotuvėse jaučiasi artėjančių švenčių atmosfera, puošiasi po truputį - faina :angel_not:​ 

Atsakyti
aga šiandien kažkaip šaltoka, reikėjo rimčiau apsirengt. O dar vaikščiot pavakary reiks daugiau- vaiko mokyklos susirinkimas, tai nueit, pareit. Jetau kaip mane ten nervina, nieko nepasakys naujo ko nežinau, viskas bendra tema, bet neiti atrodo nu kažkap negražu... nes ruošias auklėtoja kaip ne kaip. O dar tėvų komitetų rinkimas kur niekas nenori o kažkas turi būt. Nu vž dar apmąstymuose- eiti...neiti.... smile.gif
Atsakyti

Labas, 

Mickute - džiaugaimės grįžę. Kol kas bent jau financiškai tai nepajautėm didelio skirtumo :) O ir darbas iš esmės nepasikeitė, tik vieta. Tai kažkaip visai pokyčių nejaučiu aš :D apart to, kad dukrytė į darželį eina ir labai keičiasi dabar. Plius draugės ir giminės netoli :) Tai sakyt galiu, kad geriau nei yra nesitikėjau :) 

Atsakyti

BigBang, smagu skaityti, kad viskas gerai, kad džiaugiatės sugrįžę :4u:​ 

Atsakyti

Labas vakaras :)

BigBang, džiaugiuosi kartu! :)

O aš neturiu ką papasakoti, niūri savaitė ir tiek, ryt paskutinis kolis, tad bent tiek.. :) Rytoj po atsiskaitymo užsirašiau pas gyd., kad gaučiau siuntimą, nes ant rankos antras mėnuo kažkokia alergija, kuri prasidėjo iškart prieš studijas ir nepraeina.  :rolleyes:​ 

Atsakyti

jau ir as po  visu darbu vakarieniauju

Labukas

Siandien truputi daugiau darbo,nei vakar,beg vis toek anksti baigsiu mirksiukas.gif
vakar su drauge nuvarem i restoraneli pavakarieniaut,skaniai pavalgem..Banke irgi viska susitvarkiau-laukiu naujos korteles biggrin.gif

Ka skanaus valget?

Atsakyti

Labas, 

Mickute - džiaugaimės grįžę. Kol kas bent jau financiškai tai nepajautėm didelio skirtumo :) O ir darbas iš esmės nepasikeitė, tik vieta. Tai kažkaip visai pokyčių nejaučiu aš :D apart to, kad dukrytė į darželį eina ir labai keičiasi dabar. Plius draugės ir giminės netoli :) Tai sakyt galiu, kad geriau nei yra nesitikėjau :)

Nu tai  saunu !!!!!

Atsakyti

Labas rytelis

 dar treciadienis, o as jau tingejau keltis  :hmm:​ 

Atsakyti
LAbukas

As pabudau 5,galejau visai keltis,nebenorejau miego..Na bet anksti dar tokiu laiku keltis..UZsisupau siaip taip ir kai laikrodis 6 skambejo,oiiiiii,kaip sunku buvo
biggrin.gif

QUOTE(mickute7 @ 2019 11 12, 17:31)

vakar su drauge nuvarem i restoraneli

Ka skanaus valget?</p>

Drauge steika pasieme..As,nors ir perejau ant jautienos,ta prasme kiaulienos i namus jau labai senai neperku,bet va steiko valgyt vis dar negaliu...Pilnai iskeptas,jau sudziuves,o pusiau-nu man tas kraujo skonis vis tiek burnoj veliasi...
As labai norejau pastos carbonara,bet nebebuvo..TAi pasiemiau su grybais-ten panasus padazas biggrin.gif Dar desertui tokiu vafliu su ledais,morengais ir braskem wub.gif
Apsiejom be jokiu vynu,nes ta drauge is vis labai mazai geria,na pora gurksniu paragauja..O as su masina atvarius buvau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
lyja pas mumi.
Bet nešalta smile.gif
Bigbang smagu kad nenusivylėt Lietuvoj. Va šiaip, smagu ir tiek smile.gif
Atsakyti