Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Kai LT gyvenom,tai irgi mesa,zuvi,o ir viska pirkdavom tam kartui. Is vis mada buvo kasdieni parduotuve eit. DAbar taupom laika. TAi nuvarai,padarai uzpirkima ir ramu

Nu bet jei knygas visas prisimeni,tai liko ar neliko mesos kameroj
Bet taip,kiekvienas ziuri pagal save..Mes tikrai labai mazai ismetam maisto..

Aha, prisimenu ir aš tą tėvų įprotį seniau vos ne kiekvieną dieną į parduotuvę važiuot. Paskui jau įprato irgi šeštadieniais apsipirkt savaitei, o sekmadieniais mama visą dieną prie puodų leisdavo visokius paruoštukus gamindama. Tai aš taip nenoriu dienos leist, ačiū - va ir negaminam paruoštukų į kamerą  :D  :D Perkamės savaitei, gaminam pakankamai paprastai, lengvai ir greitai et voila  :) 

Matai, skirtumas tik tas, kad knygas aš kasdien skaitau / klausau. Tai, ką skaitau ir klausau šiam etapui, siužetus prisimenu be problemų. Kameros netikrinu kasdien ir nu ne tiek aktualu man ta šaldyta mėsa - šaldytuve kas yra žinau, o kamera mums tikrai nėra naudojamiausias dalykas. Va taip žinok ima sau ir pasimiršta  :rolleyes:  :D Nu įsivaizduok būna gi stebuklų tokių pas kai kuriuos namie  :D 

Valio ir vel penktadienis !! nors siaip planu kazkokiu ir neturim, ramus  musu dabar savaitgaliai. 

O anyta mano kadangi jau vyresnio amziaus, dar kaimo zmogus,  tai aisku mes pasisnekam, bet ir tos kalbos kitokios  :B ji tai galetu ten tausketi, kad ir ta pati per ta pati  :P    butinai papasakos ka per telika  mate, koks ten dainininkas  issiskyre ar kiek vaiku turi, o tai kad man   dazniausiai visai net neidomu. visas  tas  daktaru laidas ziuri, paskui aiskina ka daryti, kas sveika valgyti, kas nuo vezio isgydys  :D​ 

Man kaip greit šita savaitė prabėgo, negaliu patikėt net  :blink: Savaitgaliui irgi visokios veiklos prisigalvojus esu, tai jaučiu pralėks tos dienos laisvos net nespėsiu pastebėt  :D 

Va va, MB močiutė irgi tokia - viską pasakos paskambinus, ką per televizorių pasakoja. Nesvarbu įdomu neįdomu. Ir dar įtikėjus savo tiesom - išgirs A, prikurs ir B, papasakos C ir dar supyks, kad pasakai, jog taip nėra  :D  :D  :D 

Knygos man dabar labai aktuali tema, skaitau, megaujuosi, labai patinka :) tik vat ir supratau kad ne visos knygos geros ir jeigu nekabins, padedu į šalį. Yra daug knygų, kam kankintis :)

Va va, kažkaip tikrai nematau tikslo ir aš skaityt to, kas nekabina. Jergus, atrodo tik spėk perskaityt visas tas, kurios įdomios  :) 

Turiu viena knyga,labai isgirta,labai neblogas aprasymas,nu koooookua neidomi. Tiesiog pars rasymo stilius labai neyzkabinantis.. irgi numesta iki tu laiku,kai noresiu ka skaityt o viskas bus perskaityta

Kokia knyga?  :) 

Aš tai iš viso paskutiniu metu atidedu ir nelaikau ant vėliau. Tiek perskaitytas, tiek nesudominusias dedu krūvon ir paskui prisirinkus jau kelioms siūlau dovanų perleist norintiems  :) Seniau dar pardavinėdavau, bet per daug man nervų su visokiom kikimarom pirkėjom, tai žodžiu nusprendžiau tiesiog visada perleist į kitus namus ir tiek  :rolleyes: 

Labas rytas,
aš nusipirkau svogūno laiškų, gaminsiu ryt šaltibarščius kviesiu pavasarį kad jau žiemos neprikvietėm

Jau kaip pasiilgau šaltibarščių  :wub: Bet man problema paskutiniu metu su pieno produktais, tai žodžiu kažin kaip čia bebus su jais  :rolleyes: 

Labas iš ryto  :) 

Penktadienis  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: 

Nors savaitė ir greitai prabėgo, bet miego, gryno oro ir poilsio trūkumas tai oj vaikyti kaip jaučiasi.. Sunkoka kažkaip po šitų taip lauktų atostogtų įsibėgėt į realybę gyvenimo  :D Bet teks, niekur nedingsi, žmogau..

Vakar po darbo grįžus greit pagaminau vakarienę ir išvažiavau sportuot. Šiaip viršutinės kūno dalies treniruotės man labiausiai nepatinka, nes kojos iš esmės stipresnė mano dalis, tai lengviau būna. Bet vakar kažkaip pakeitėm kelis pratimus, svorius šiek tiek pakeitėm ir jau toooookia gera treniruotė buvo - su šypsena išėjau pasportavus, net negalėjau pati patikėt  :D O išsitaškiau kaip priklauso. Tai aišku ir nuotaika kita automatiškai  :) 

Šiandien lėksiu po darbo į limfodrenažinį masažą, turiu dar 4 sesijas išnaudot. Paskui namo važiuosim su vyru ar gal mieste kur vakarienės nueisim, nežinau net. Bus matyt  :) 

Rytoj ryte treniruotė, paskui vėl masažo sesija viena. Tada galvojam į filmą nueit - kelis dabar išleido, kuriuos noriu labai pažiūrėt. 

Sekmadienį su drauge ryte lėksim į išparduotuvių miestelį, paskutinė didžiojo išpardavimo diena. Tai pašmirinėsim, pasižvalgysim, gal kokių perliukų rasim  :) Paskui su vyru gal kur nueisim pietų ar į filmą vėl - mūsų sukaktis sekmadienį, bet šiaip švęsim pirmadienį (eisim į restoraną vakarienės). Tai tokie ir tie planai savaitgalio  :) 

Ką jūs kas sugalvojusios, ką veiksit?  :) 

Atsakyti

Sveikos :) va ir savaitgalio sulaukėm, liuks :) nors aš dar vienišauju, tai kažkaip ir planų jokių. Manau tvarkysiuos rytoj, valgyt pasigaminti reikia ir ramus spėju bus šeštadienis. Dar anyta kviečia pas juos pavakaroti, bet kažin, nors gal sugalvosiu, neplanuoju :rolleyes: vakar taip pat pasikavinom, paplepėjom, greit tas laikas pralekė, grįžusi žiūrėjau žmonių apdovanojimus ir tiek :) 

Šiandien vėl žvarbus ir šaltas oras, taip ir norisi jaukaus vakaro su knyga ar kokiu filmu, gal tai ir įgyvendinsiu :)​ 

Atsakyti

Šiaip viršutinės kūno dalies treniruotės man labiausiai nepatinka, nes kojos iš esmės stipresnė mano dalis, tai lengviau būna.

Tada galvojam į filmą nueit - kelis dabar išleido, kuriuos noriu labai pažiūrėt. 

Sekmadienį su drauge ryte lėksim į išparduotuvių miestelį, paskutinė didžiojo išpardavimo diena. 

O man kaip tik labiausiai patinka, vakar kaip tik dariausi, tai dar šiandien pečius skauda :) 

Kokius nori pamatyt? :mirksiukas: 

Ką nori nusipirkti? pas mus taip pat prasidėję išpardavimai, bet nelabai kažko gero yra. Vilniuje buvau keliose parduotuvėse, tai nu neturiu aš kantrybės :D man gaila laiko. Rimtai. :rolleyes:​ 

Atsakyti

aš nusipirkau svogūno laiškų, gaminsiu ryt šaltibarščius smile.gifkviesiu pavasarį kad jau žiemos neprikvietėm smile.gif

Šaltaaaa :blink:  :D​ 

Atsakyti

Šaltaaaa :blink:  :D​ 

va va,  dar salta, kazkaip nekyla minciu apie saltibarscius. jau geriau karstus barscius srebsiu  :D 

Va va, MB močiutė irgi tokia - viską pasakos paskambinus, ką per televizorių pasakoja. Nesvarbu įdomu neįdomu. Ir dar įtikėjus savo tiesom - išgirs A, prikurs ir B, papasakos C ir dar supyks, kad pasakai, jog taip nėra  :D  :D  :D

Ką jūs kas sugalvojusios, ką veiksit?  :)

su visomis mociutemis tas pats  :lol:  :lol:  :lol: vat butent kad dar supyksta, ko cia juokiates- sako, gi per telika daktaras taip sake  :lol:  o jei ten jau sake, tai jau sventa  :D  :D 

Jau namie, salta, ryte tai is viso smarkiai lyjo, grizau namo, namai salti, MB buvo palikes praverta balkona  :B aisku gerai, pravedinti reikia. tai eisiu i chalata isisuksiu, uzstatysiu skalbenke ir pirmiausiai pabaigsiu vakaryksti filma paziuret, koja reikia pailsinti  :ax:  ryte dar pasiemiau prekes is terminalp, tai koelgems isdalinau, reikia kitoms klientems atsirusiuoti, ryt prabegsiu  pro kelias.I parduotuves  tikrai nereikia, vakar kazkiek dar apsipirkau, vsio,  traukiu rankini, o tai tikrai MB atims kortele  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti
Almost,apie paruostukus..Anais laikais su produktais buvo siokiu tokiu problemu biggrin.gif Nevisada atejus i parduotuve gausi mesos,kokios pvz tu nori-perki tas kas yra mirksiukas.gif Pienas buvo pienas,na ok-buvo buteliuose arba trikampiuose pakeliuose,bet pienas,be jokiu skirtingu riebumu.Grietine irgi buvo tik grietine,vel gi be jokiu riebumu..Bulka visur vienoda ir kelios rusys duonos..TAi ir ruosdavo visi kas sugebedavo..
As irgi taip nebenoriu gyvent biggrin.gif IS mano paruostuku budavo karbonadine mesa supjaustyta,paprieskoniuota,tarp maiseliu sluoksniukais sudeta ir uzsaldyta.reikia issitrauki,kiek reikia,kai plonai pjaustyta,tai greit atsildavo ir kepi mirksiukas.gif
Dabar gaminu 2-3dienom,va tokie pamo paruostukai biggrin.gif
Ai,vakar daug balandziu prisukai,tai puse irgi uzsaldziau-paruostukai kitam kartui biggrin.gif

Saltibarsciams man kaip ir mickutei,per salta biggrin.gif

Po darbu jau mirksiukas.gif Ryt daug visokiu reikalu,tai galvoju siandien namus susitvarkyt mirksiukas.gif Skalbenke jau idarbinta mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytelis

 

Na kas jungiasi  kavos ?

 

5afabdce9e384722728b4573.w800.jpg

Atsakyti

Labas!

mickute - aš pirmiausia sportuot, o tada jau kavos jungsiuos  :D 

Atsakyti

Labas!

mickute - aš pirmiausia sportuot, o tada jau kavos jungsiuos  :D

tinka  :mirksiukas: 

keista tave sestadieni cia matyti  :ax: 

Atsakyti

LAbukas



As vakar viska sutvarkiau,siandien blynu iskepiau-puse lietuiniu,man jie greiciausiai kepas,puse sirdeliu-mazajai,bet vis tiek nevalgo..Is vis dar tik rekia..Manau per anksti ja i ta darzeli atidave..Nors ir tik 3h idiena,bet iki to darzo tokia isterike nebuvo..DAbar grynai apsikabinus mama ir bijo zingsni pasitraukt...Ir pas nieka daugiau neina,net ziuret i ja negali-dar garsiau rekia...Nors darzeli palikta jau nebeverkia...

Varysim biski su reikaliukais,reikia gyd pasirodyt po metu,paskui biski i shopingus,visokiu buitiniu reikia,pastos,duso gelio ir panasiai biggrin.gif
O paskui ir nezinau ka veiksim...Gal irgi i koki kina g.gif Reik paziuret ka ten idomaus rodo biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis 

Atsakyti

Jau ir taip pora valandu nemiegu. gerai  kad miegamajam telike galima atsisukineti kanalus, tai vat ir draugauju su serialais  :P​ 

Atsakyti