Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Kortu irgi kelios kalades yra biggrin.gif Man visai patinka koks vezimas,durnius,karusele..Bet MB tik pokeri zaidzia.O to as nemoku biggrin.gif
Dar turiu vaikiska domino,kur ne taskiukai,o paveiksliukai su Pepa pig ir jos seima biggrin.gif Maze teisingai delioja-pepa prie pepos,teti piga prie tecio ir tt mirksiukas.gif
LT gera bingo turejom,pas sese dabar jis..Cia toki nupezusi nupirkau,kaladeles tokios lievokos,bet ai,vis kazkoks zaidimas.
Atsakyti

Mes irgi dazniausiai vezima, durniu, tukstanti zaisdavom. senai ir bezaidem. dviese  neidomu 

Atsakyti
Tai va,dviese neidomu..Kai buvom Egipte ar Turkijoj su draugais,pliaze daznai pazaisdavom kortom biggrin.gif Ir mb retai kada zaisdavo biggrin.gif
As tai zaidziu siaip is pramogos,neseku kortos..O draugeli turim,tas vos nepasako,kokios kortos pas tave yra,nes viska skaiciuoja,prisimena kokios jau iskrito..
Atsakyti

As ir del smagumo. nesiparinu   jei ten ir pralosiu, gi ne is pinigu zaidziam. siaip laikui prastumt labai gerai 

Atsakyti
As jau prisiminiau ir visokius rasymo zaidimus,na ten kur rasai kas,uzlenki lapuka,perduodi kitam,su kuom,vel uzlenki,vel perduodi ir tt..Vis tiek su vienais draugais-kaimynai per gatve daznai susitinkam,tai vis pazaisim ka,kai jau viskas atsibos biggrin.gif
Dabar va vakarojam su MB prie TV mirksiukas.gif TNT rodo pas jus?Geru laidu jie turi..Siandien pradejo nauja show apie armija,kaip mergas issiunte mirksiukas.gif Visai nieko.
Atsakyti
Giega - nu kad nepastebėjo, važiuodavau panašu atstumą iki sesės su dukryte bet nieko panašaus. Tai stenwsim, jeigu taip vėl kada bus tai tada turbūt teks visad man gale su maišeliu sėdėt, nes tikrai nesiruošiu visko po kiekvienos kelionės plauti smile.gif
Atsakyti

Ne, pas mus TNT nerodo, bet siaip  yra ten rusisku kanalu, ten megstu ten   kokius  filmus daznai paziureti

Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2020 03 29, 18:55)
Giega - nu kad nepastebėjo, važiuodavau panašu atstumą iki sesės su dukryte bet nieko panašaus. Tai stenwsim, jeigu taip vėl kada bus tai tada turbūt teks visad man gale su maišeliu sėdėt, nes tikrai nesiruošiu visko po kiekvienos kelionės plauti smile.gif

Maiseliai visada visose masinose biggrin.gif Vemia irgi ne kaskarta..Bet buna...

Renkuosi nauju laku biggrin.gif Bet noriu kazkokiu neberaudonu biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis

Ui tamsu,ir dar - 3  :B geriam kavyte ir keliaujam i darbus :ax:​ 

Atsakyti
labukas

QUOTE(mickute7 @ 2020 03 30, 04:04)
<p>Labas rytelis</p><p></p><p>Ui tamsu,ir dar - 3  cool.gif geriam kavyte ir keliaujam i darbus ax.gif </p>

O jusu dar neuzdare? Juk nesat labai reikalingi.. Mano drauge Kaune prie baldu dirba,tai jau nuo praeitos sav namie sedi..
Mb dar isejo i darba,bet del rytdienos neaisku.. O pas mane darbo blink.gif 126 stopai blink.gif Kaip pirmad tai labai daug..
Atsakyti

Sveikos :) va ir po savaitgalio, greit jis pralekė ir nors atrodo nieko ypatingo neveikėm, bet vistiek faina sulaukti to penktadienio ir nefaina pirmadienio :D 

Daug vaikščiojom visas dienas, daug grynam ore buvom, vakarais filmai/serialai/knyga ir tiek :) vakar tikrai nekoks oras buvo, labai vėjuota ir žvarbu, bet vistiek išėjom apsimuturiavę ir nemenkai suvaikščiojom, tai visai liuks. 

Na, o šiandien įprasta diena, pradedam savaitę ir aišku tikimės, kad nebus ji pilna prastų naujienų :huh2: 

Kai buvau maža, tai vaje vaje, ir aš pastoviai vemdavau, oi vargo tėvai turėdavo. Tiek mašinoje, tiek autobuse, tik kažkaip su traukiniu nieko :) po to vaistus pradėdavo duoti, tai geriau būdavo, nes net dabar atsimenu, kad bijodavau net sėsti į autobusą, iškart ašaros. 

Atsakyti

Laba dienelė :) 

Dar viena mokslų savaitė. Savaitgalį važiavom šiek tiek atokiau į gamtą, pasivaikščiojom be žmonių aplink ir likusią, vėsesnę savaitgalio dalį leidom namuos. Šiandien turėjau porą paskaitų, sėsiu prie namų darbų, nes jų yra nemažai. Kitą savaitę man Velykų atostogos, paskaitų nebus. :) 

Va, vienas iš mano siųstų atvirukų šeštadienį pasiekė Vokietiją, tai pažiūrėjau, kad tik keturias dienas keliavo, labai greitai. :bigsmile: Šiandien siųsiu dar vieną, vėl į Vokietiją. :ax: Ir dar viena draugė, kuri toli nuo Vilniaus šiuo metu, irgi užsiprašė laiško, tai irgi išsiųsiu. :)

Atsakyti