Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytas 

Labas. Šiandien jau namo keliaujam smile.gifpagaliau 😍

O pagaliau  :clap:  :clap:  :clap: 

Atsakyti

Sveikos :) jau vos ne pusdienis pralėkė, o aš dar nepasisveikinau, tai va tik dabar turiu laiko :rolleyes: tuoj vėl lekiu iki pašto, tuo pačiu ratą apsuksiu, iki turgelio nueisiu, bet spėju nieko nepirksiu, nes mūsų turgelis su tokiom kainom skirtas turtuoliams poilsiautojams :D aš ryte pro kioskelį prasukau, svajojau apie avietes, bet išpirko, tai kaip visada su kitom gėrybėm grįžau, tik įleisk mane ir "pametu galvą" :D 

Mickute, draugė nieko negamino, užteko ir mano ruoštos vakarienės, ne valgyt susirinkom :) 

BigBang, puikios naujienos, pagaliau :4u: 

Giega, ilgam kažin ten pas Jus nusimato toks karštis? :B  :mirksiukas:​ 

Atsakyti
labukas

Bigbang 4u.gif o kaip namie jauciates?

As po darbu mirksiukas.gif Privalgiau saltibarsciu,dar arbuzo ir isokau i baseina biggrin.gif
Ryt 29 rodo,paskui po 24-26, bet jau su lietum.. Man patinka karstis,bet tik prie juros biggrin.gif Dirbt biski per sunku.. Bet is esmes si vasara UK nuostabi wub.gif Kai uzkaitono balandzio vidury,tai praktiskai iki dabar mirksiukas.gif Vos kelios dienos lietingos buvo.. Raso,kad kai kur jau vandens truksta..
Atsakyti

Labas rytelis

As siandien ankstyva- varom su padruske pasivazineti, kazkur uz JOnavos i skerdykla, mesytes pigiau nusipirksim

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 08 12, 18:13)
labukas

Bigbang 4u.gif o kaip namie jauciates?

As po darbu mirksiukas.gif Privalgiau saltibarsciu,dar arbuzo ir isokau i baseina biggrin.gif
Ryt 29 rodo,paskui po 24-26, bet jau su lietum.. Man patinka karstis,bet tik prie juros biggrin.gif Dirbt biski per sunku.. Bet is esmes si vasara UK nuostabi wub.gif Kai uzkaitono balandzio vidury,tai praktiskai iki dabar mirksiukas.gif Vos kelios dienos lietingos buvo.. Raso,kad kai kur jau vandens truksta..

Labas rytas smile.gif
Namie puikiai, žaislų pilna, tai turėjo ką veikt vakar smile.gif šiandien I lauką eisim sakiau, orai geri dabar. Na antibiotikus vis dar gert reikia, stengtis nepersalt ir tiek smile.gif
Atsakyti
Labukas

Vis dar dusna.. Linot pradejo,tai ore tokia dregme..
Vakar ispyliau baseina,nuardziau pavesine.. Visa sav rodo lietu.. Na reikia ir zolei biski atsigaut biggrin.gif
Savaitgali planuojam vel pas draugus. Gavo dovanu ta Kamado,bandysim biggrin.gif
Atsakyti

Jau namie, einu greit kazka uzvalgyti, o tai pasivazinejom, jau kaip ir valgyt norisi  :P  pakeliui dar ir kapus  aplankem, drauge Zeimiuose  nubego i kapus, o as ir Kulvoje sustojau ir aisku ant savo tevu, jau is vakaro buvua ir geliu nusipirkus. tai kad grizom abi davolnos, gerai apsiprekinusios,  as daug neemiau,  ir tai reikes man i kamera sutalpinti, o padruske tai visa kiaule prigriebe, vakar net saldikli ta proga nusipirko  :D  tai kad pavalgau ir einu tvarkyti mesa  :ax: o tai katinas tupi prie stalo ir ziuri uzverte galva  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti
Aš va apsitvarkiau šiandien, visur greit dulkes pralekia, grindis. Plova suruošiau, troškimas. Neuzilgo ir pietauti laikas bus smile.gif
Po pietų gal sese atleks su sūnum ir eisim į parką su vaikais. O daugiau tau jokių planų smile.gif
Atsakyti

Sveikos :) vaje vaje, jau ketvirtadienis, aš be žodžių :blink:  bet viskas liuks, savaitgalis čia pat ir nors lyg nieko ypatingo neplanuojam, bet vistiek faina :) 

Pasikavinau, papusryčiavau ir papietavau tuo pačiu metu, dar obuolį sukramsnojau ir galiu toliau darbuotis :rolleyes: 

Oras pas mus fainas, truputį vėjuota, bet šilumos pats tas, o kitą savaitę vėl karščiai bus, pasidžiaugsim dar vasarėle :B  :ax: 

Atsakyti

Namie ir prasikuiciau, susitvarkiau mesyte, atsirusiavau, susideliojau i kamera. svarbiausiai tilpo  :P  dar  lasinukus apipjausciau, pasispirginau, tai va stiklainiuka turesiu, kartai reikia ir prie kokiu cepaku ar net i sriuba ideti del skonio. MB grizes po darbo isvare pas padruske padirbeti, tai grisdamas parnese man jos keptu bulviniu blynu, dar siltuteliai :bigsmile: , tai taip skaniai prikirtau  :wub: visu jau nesuvalgiau, uzteko . ir tai jauciu kad jau per daug. Bet kad labai jau skanu buvo  :P  nu va ir vel man nereiks paciai   keptis  blynu  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti

Labas rytelis

 

vesokas rytas, bet savaitgaliui  vel karsti pranasauja !!! Kol kas  lekiu iki turgelio, o tai visai darzoviu jau neturiu 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 14 rugpjūčio 2020 - 06:54

Jau namie, galima ramiai ir papusryciauti. issitraukiau lydeka is kameros, bet jau nuo ziemos stovi, tai bus issausejusi, tai greiciausiai sumalsiu ir kotletu prisikepsiu  :ax:​ 

Atsakyti