Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis 

 

Grazus rytas, nors gal ir saltokas, vakar su drauge pasisedejom prie kavutes, taip daugiau nieko gero ir nenuveikiau, toks poilsinis sekmadienis  :P  siandien lekiu  pasilakstyti- tai vienai reikia siuntini perduoti, tai krikstaduktei gimtadienio proga issiusiu siuntinuka,o daugiau bus matyti  :hmm:  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 19 spalio 2020 - 08:51
LAbukas

NAmie silta,nezinau,kaip lauke biggrin.gif Dar net i termometra neziurejau biggrin.gif Vakar su draugais i restorana nuvarem pavalgyt mirksiukas.gif Po to namie vakarojom..TAip negera pasidare buvo,kaulus lauzo,galva skauda,ciaudulys.Bet taip staigiai-viena min kaip niekur nieko sedziu,kita taip susuko blink.gif Tempos nera..Bet vaistu iskart prigeriau,siandien ltgtai gerai jauciuosi.O tai daug planu,reikalu..Pas dantiste siandien man..
Atsakyti

Sveikatytes GIega  :4u:  o pas jus ateinant i poliklinikas tikrina temperatura ? 

su broliene snekejau, tai sake ji siryt Alytuje  masinos langus gramde. o siaip saulute sviecia, smagu ir pasivaikscioti

Atsakyti

Labukas :) na ką, pradedam naują darbo savaitę, tai ir sau, ir Jums linkiu kuo lengvesnės :4u: 

Oras pas mus nelabai koks, nors saulė lyg norėtų rodytis, bet jau toks žvarbus vėjas, toks nemalonus, brrr :rolleyes: 

Neseniai pavalgiau, galvoju apie antrą kavos, nes kažko norisi šiandien :) arba gal arbatos kokios pasidaryti geriau, bet nėra jokios skanios darbe man atrodo.

Giega, nesusirk :4u:​ 

Atsakyti
Del tokios smulkmenos net i poliklinika nepriimtu biggrin.gif Dabar viskas telefonu biggrin.gif
Bet einant i sportoklub tikrona tempa mirksiukas.gif 36,2 buvo biggrin.gif Namie vienas termometras rodo 36,8. Bet jauciuos gerai jau mirksiukas.gif Vaistu tik del visa ko geriu mirksiukas.gif Juokias visi is to paracetamolio,bet tik prasidedant ligai jis labai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti

pas mus irgi nepriimtu. bet  pas dantiste einant nematuoja ? 

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 10 19, 12:07)
<p>pas mus irgi nepriimtu. bet  pas dantiste einant nematuoja ? </p>

Ai,pas dantistus biggrin.gif Nezinau net ar matuos biggrin.gif Bet neturiu vis tiek:)

Atvariau gerokai per anksti...
Atsakyti

Ai,pas dantistus biggrin.gifNezinau net ar matuos biggrin.gifBet neturiu vis tiek:)

Atvariau gerokai per anksti...

Ps mus  is karto prie duru matuoja ir jau tada tik toliau gali eiti

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 10 19, 12:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="giega" data-cid="72721569" data-time="1603107292"><div><p>Ai,pas dantistus vartotojo įkelta nuotraukaNezinau net ar matuos vartotojo įkelta nuotraukaBet neturiu vis tiek:)

Atvariau gerokai per anksti...</p></div></blockquote><p></p><p>Ps mus  is karto prie duru matuoja ir jau tada tik toliau gali eiti</p>

Gal jei poliklinikoj tai matuotu, bet cia as i privatu kabineta. Pirma kart i sita einu,bet pagal pastato dydi bus koks 1-2 kabinetukai biggrin.gif
Atsakyti


Na ka,ten po karunele luzus saknis. Nieko padaryt nebeimanoma,tik traukt ir statyt inplanta. Tam stomotologiniam nestato implantu. Belieka kreiptis kitur. Bet vien uz danties istraukima 175£, nes saknys susisukusios..

Dingo mano raktai. Ryte i gyma ejau,jais atsirakinau,bet pasiemiau masinos raktus,prie ju irgi yra namu raktas.Rai kur isejo tas mano naminis raktas g.gif
Atsakyti

Oi nepigus reikalas tie dantys, oi nepigus :huh2: 

Aš dar darbuojuos, bet užteks - lėksiu namo, paskaityti noriu ir nieko daugiau neplanuoju šiandien :rolleyes: valgyt prigaminta, bus ramu pora dienų, tai galėsiu kažkam kitam skirti laiką :) 

Giega, mums panašiai buvo su raktais ir juokas juokais, bet iki pat dabar nesuprantam kur dingę, nes taip ir neatradom. Nepaaiškinami dalykai rimtai :D  :hmm:​ 

Atsakyti
Nu nerandu ir as.. Du variantai-ismesti i siuksles-eisiu tuoj konteineri paziuret arba mazoji kur nors uzmetus,nors siaip raktu ji neima.
Atsakyti